Nevini u forum

:manikir:

  • Jesam

  • Ne, skinuo/la sam forumsku nevinost

  • Još uvek jesam, al u planu je razdevič... ovaj, rasforumljivanje :zper:


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
a sto se primecivanja tice to je bilo lako..cura koja je navikla da joj titraju uvek ce da primeti momka koji nece da joj titra..nego cura koja na forumu hoce da privuce musku pzanju obicno..daje izjave tipa kako ovde ne trazi muskarce i ne zanima je sve to..bah..

:roll:
ako je neko nekome zeleo ovde da privuce paznju to svakako nisam bi ja..
nemas ti ono sto ja zelim da vidim kod cure..

s obzirom na tvojih 11 000 postova,ti ni nemas vremena u Rl za sex..mozda za neki virtuelni :mrgreen::mrgreen:
Ako nemam ono sto ti volis kod cure,kako si uspeo da me primetis medju bezbroj fantasticnih devojaka i da zapazis moje postove?:think::worth:
obicno osobe koje nas ne doticu i ne zanimaju ne primecujemo...;)
 
s obzirom na tvojih 11 000 postova,ti ni nemas vremena u Rl za sex..mozda za neki virtuelni :mrgreen::mrgreen:
Ako nemam ono sto ti volis kod cure,kako si uspeo da me primetis medju bezbroj fantasticnih devojaka i da zapazis moje postove?:think::worth:
obicno osobe koje nas ne doticu i ne zanimaju ne primecujemo...;)

brkas pozitivnu i negativnu paznju..a i pocinjes da otvoreno vredjas..ne prilici to ribi kalibra za koji se izdajes:roll:
 
brkas pozitivnu i negativnu paznju..a i pocinjes da otvoreno vredjas..ne prilici to ribi kalibra za koji se izdajes:roll:

Ja nisam riba, ja sam za takve nedosanjana Ribetina! ;)
Udarilo te po muskoj sujeti... sto sam iskulirala tamo neki post...pa si se brze bolje javio...
Pravi si dzentlmen,svaka ti dala ( taman dok stignes do 12 hiljaditog posta) :hahaha:
 
ma mislim na forumaški seks... volja ti forumaš i forumašica, volja ti forumaš i forumaš ili forumašica i forumašica :lol:

Anketa mora biti javna pošto je specifična...
Evo, ja čuvam forumašku nevinost i ne skidam je do braka... mraka...
Moram da budem siguran da je to ona prava makar umro kao nevin forumaš...
 
Poslednja izmena:
Eto, sad nam fali samo jedan procenat i imaćemo apsolutnu većinu tako da neće biti drugog kruga :lol:

Angel_Music.jpg


Kada krepamo dobijamo najlepši oblak i najbelju odeću na sebi i najlepši muzički instrument da svirkamo o propuštenim šansama...
 
Poslednja izmena:

Back
Top