Nevini u forum

:manikir:

  • Jesam

  • Ne, skinuo/la sam forumsku nevinost

  • Još uvek jesam, al u planu je razdevič... ovaj, rasforumljivanje :zper:


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa nesto nisam siguran da uopste ima nekog sa zeljom da te " dobro poznaje":think:
velika je razlika izmedju voleti i ceniti sebe..jedno je pozitivna a drugo negativna osobina


Pa za ovo prvo,nisi bas siguran i nemas adekvatne informacije ;)
razlog je da ja ne zelim nikoga na taj nacin da upoznajem...a ne neko da mene nece ;)
i ps.dovoljno mi je udvaraca u RL pa bilo bi previse i po Forumu (mada ih ima,nije da nema)
A drugo, vidis ja volim i cenim sebe... tako da sam zena i sa vrlinama i manama...
A trece sto se tice sexa na Forumu sa nekim,mene to ne zanima a valjda ni druge jer za tako nesto gleda se kako izgleda ta osoba,da li nas uzbudjuje a ne kakav joj je karakter- jer vodi se ljubav a ne karakter :mrgreen:
 
Pa za ovo prvo,nisi bas siguran i nemas adekvatne informacije ;)
razlog je da ja ne zelim nikoga na taj nacin da upoznajem...a ne neko da mene nece ;)
i ps.dovoljno mi je udvaraca u RL pa bilo bi previse i po Forumu (mada ih ima,nije da nema)
A drugo, vidis ja volim i cenim sebe... tako da sam zena i sa vrlinama i manama...
A trece sto se tice sexa na Forumu sa nekim,mene to ne zanima a valjda ni druge jer za tako nesto gleda se kako izgleda ta osoba,da li nas uzbudjuje a ne kakav joj je karakter- jer vodi se ljubav a ne karakter :mrgreen:
pa ako mozda nisam imao dovoljno validnih informacija ..imam ih sad..

a ovo poslednje o karakteru..moracu da te razocaram..kavalitet vodjenja ljubavi..najvise zavisi od karaktera i poznavanja sexualnog partnera..

tako da..sex si mozda imala ..al o vodjenju ljubavi..ja bih cutao na tvom mestu;)
 
pa ako mozda nisam imao dovoljno validnih informacija ..imam ih sad..

a ovo poslednje o karakteru..moracu da te razocaram..kavalitet vodjenja ljubavi..najvise zavisi od karaktera i poznavanja sexualnog partnera..

tako da..sex si mozda imala ..al o vodjenju ljubavi..ja bih cutao na tvom mestu;)

Dobro,ajde... niko mi se ne udvara i ne treba da mi se udvara ovde,ne zelim da skidam nevinost pogotovo sa nekim slicnim tebi...
Vodjenje ljubavi ide iz srca,a u prethodnom postu nisam htela da napisem "sex" vec da se kulturno izlazim zato sam stavila taj pojam...
Ne brini se ti za mene,imam li ja sex,vodim li ljubav i sta radim u RL.
Bolje se pobrini za sebe i pogledaj ispred svog praga pa predji na tudji...;) moj savet!
ps. Ne znam sto si mi se uopste obratio?!
Mozda da bih te primetila?!!!
 
a sto se primecivanja tice to je bilo lako..cura koja je navikla da joj titraju uvek ce da primeti momka koji nece da joj titra..nego cura koja na forumu hoce da privuce musku pzanju obicno..daje izjave tipa kako ovde ne trazi muskarce i ne zanima je sve to..bah..

:roll:
ako je neko nekome zeleo ovde da privuce paznju to svakako nisam bi ja..
nemas ti ono sto ja zelim da vidim kod cure..
 

Back
Top