Nevera

Momci,cure,da vas cujem ...znamo da prilika čini lopova,ali kakva ta prilika mora biti...ono
Angelina Jolie/Pamela Anderson ili obe(!) i nitko nikad da ne sazna?

Ima li koji da bi odabrao biti veran i ipak se maximalno toga pridržavao?

Kazem,maximalno,jer..ipak..ljudi smo.

Kad se pojavi nežnija, lepša, zgodnija i dobrija od nje...možda...a možda ni tada...
 
Nikada, cak i kada sam znao da sam bio varan...
Stvar principa...u tom trenutku mozda bas i nije prijatno.
Na dugi rok...znas ko si i mozas kao i ja da kazes....nikada, a da to nesto znaci.
Naravno, ako i tebi to nesto znaci.
Razvijas deo svog karaktera koji nekome moze i svideti.
U svakom slucaju, it's all good.:super:
 
Nije poenta u tome da neko odabere da bude veran...
Kad nekog voliš, niko ti drugi nije potreban...
Čim počnem da mislim na drugog i poželim drugog,
znači da tu nema više ničeg....
Lepo raskinem i nema šta da se priča...
Prevarila sam jednom dečka sa bivšim,
imala sam i razlog za to, dobar razlog, zaslužio je,
bez obzira na to, osećala sam se kao g.ovno
i dan danas kad se setim toga, isto se osećam....

Donekle tacno.Ali poenta je ipak u odabiru.Pozeleti nekog i realizovati tu zelju nije isto.Kad nekog volis,kontrolises tu trenutnu zelju.Ljudi...,ne zivotinje.Svest o zelji...ne,nagon.
Prevaru niko ne zasluzuje.To vise govori o tebi.
Prevara moze da se desi.Ali ako to postane obrazac ponasanja,onda dolazimo do onog sa prilikom....ko smo i sta smo...
 
Nije poenta u tome da neko odabere da bude veran...
Kad nekog voliš, niko ti drugi nije potreban...
Čim počnem da mislim na drugog i poželim drugog,
znači da tu nema više ničeg....
Lepo raskinem i nema šta da se priča
....

Tako je to otprilike, čim se razmišlja o drugom, nije to to..idemo dalje..
 
Nije poenta u tome da neko odabere da bude veran...
Kad nekog voliš, niko ti drugi nije potreban...

Prevarila sam jednom dečka sa bivšim,
imala sam i razlog za to, dobar razlog, zaslužio je,
bez obzira na to, osećala sam se kao g.ovno
za mene vernost jeste stvar izbora
teško je biti apsolutno veran
telom srcem umom
neki ljudi su verni iz pogrešnih razloga npr. iz straha da ne ostanu sami
samo zato jer je moralno biti veran
oni koji vernost ne osećaju kao namet i moranje
već je vernost stvar njihovog sopstvenog izbora i sopstvene odluke
drugačije će doživljavati i potencijalna iskušenja
i lako će im biti da odole

glupo je reći da je neko zaslužio da bude prevaren
kada varaš iz osvete
onda i treba da se osećaš tako kako si se osećala
 
nikad mi se nije desilo da me neka osoba, nova, privuce jace nego sto me u bilo kom trenutku privlaci devojka sa kojom sam... i da 'prevarim'... i nema izgovora... nikakvih... bio u kafani... poslu... na svadbi... i znam da nisam pogresio... kad se vratim njoj... ciji i jesam... jer njen zagrljaj vredi vise nego sve ostale devojke zajedno... i nisam se pokajao nikad... sto bi se svakako desilo da nisam tako postupio... za sve prave stvari moramo da se borimo... iskreno... i do kraja... ako mislimo da vrede... jer samo tako mozemo i da saznamo to... to je jedini nacin... i ne treba odustati... nikad...
 
ima situacija u zivotu za koje znam da ako ih sprovedem guram sebe u sivu zonu....a gnusati se sebe i svojih postupaka????....ne daj boze....e pa ovo je jedna od tih situacija....nista meni ne moze da nadoknadi moj miran san.....
 
Ne volim da varam.....
Ali za svakog postoji,opasna zona ,zar ne?
za mene bi ta opasna zona bila ,ili neko ko mi se mnogo dopadao,pa mi idalje lezi na tu negde,na dusi...Ili recimo neki bivsi,sa kojim mi je bilo jako lepo,a ni smo se rastali u nekoj drami ili zlu....Mada,nisam ni sada sigurna....da li bi poklekla pred iskusenjem...Mnogo mi je stalo.
 
za mene vernost jeste stvar izbora
teško je biti apsolutno veran
telom srcem umom
neki ljudi su verni iz pogrešnih razloga npr. iz straha da ne ostanu sami
samo zato jer je moralno biti veran
oni koji vernost ne osećaju kao namet i moranje
već je vernost stvar njihovog sopstvenog izbora i sopstvene odluke
drugačije će doživljavati i potencijalna iskušenja
i lako će im biti da odole

glupo je reći da je neko zaslužio da bude prevaren
kada varaš iz osvete
onda i treba da se osećaš tako kako si se osećala

E kad bi sve tako mislile...
 
Ja sad kad pogledam svoju proslost varala sam svakog momka kojeg sam volela... da li ja to sebi nisam htela da priznam da ga volim ili sta vec,,, ne bitno je, bitno je da sam varala,.... i drzala se one stare ono sto se ne zna ne moze zaboljeti........A ni jedan nije saznao... jedan je bio blizu ali sam ga ubedila da to nije istina ... po principu" da li ti vise verujes svojim ocima ili meni"... naravno meni....
 
Ja sad kad pogledam svoju proslost varala sam svakog momka kojeg sam volela... da li ja to sebi nisam htela da priznam da ga volim ili sta vec,,, ne bitno je, bitno je da sam varala,.... i drzala se one stare ono sto se ne zna ne moze zaboljeti........A ni jedan nije saznao... jedan je bio blizu ali sam ga ubedila da to nije istina ... po principu" da li ti vise verujes svojim ocima ili meni"... naravno meni....

Ja da sam jedan od tih nesrecnika...hm...aj' da kazem da bi me zapamtila za ceo zivot...
 

Back
Top