Neuživanje u sex-u

Ima toga puno... polako, vezba cini majstora. Da si klinka, to te ne bi ni malo pogadjalo, kao odrastanje - islo bi samo.
***, i zene su napravljene da to krenu ranije, kada si malo matora - malo teze... ali ne brini, kao sto rekoh, vezba.

To sto decko ima 31 i 'iskusan' ne znaci nista. Ko zna sta je i kako 'taljigao'.
Vas dvoje morate zajedno da postanete iskusni.

Obavezno kazi decku, pa da razmisli i da se potrudi. Bice.

(to vezba ne znaci dizanje tegova i guslanje do jutra, vec lagano istrazivanje i vreme)
 
Nakon završenog teškog faksa našla sam divnog dečka i odlučila mu se prepustiti. U fazi sam traženja posla, ništa konkretno ne radim osim što stalno razmišljam o svom problemu. Kao što sam naslov govori ne uživam u sex-u. Puno sam na to čekala, tražila odgovarajću osobu, našla je i kad je došlo do toga nisam nimalo uživala. Nije bilo loše niti bolno iskustvo, već što je najgore za mene monotono kao da obavljam bilo koju drugu aktivnost. Da li sam puno očekivala? Neka se jave iskusnije devojke, žene, muškarci. Da li se vama to u početku događalo a kasnije je postajalo sve bolje? Bojim se da će to kod mene i ostati. Zar postoje ovakvi kao ja koji ne uživaju?. I nije problem u mom dečku, on je iskusam, ima 31. godinu. Problem je u meni i glava me boli od razmišljanja pogotovo jer ni ja nisam neka balavica koja ne zna šta hoće. Puno sam očekivala od sex-a a malo dobila.

Nisi se potrudila da ti bude dobbro,los tajming...nije sve samo do muskarca :roll:
Malo ohladi glavu pa razmisli gde gresis,mozda on i nije pravi :neutral:
 
Nisi se potrudila da ti bude dobbro,los tajming...nije sve samo do muskarca :roll:
Malo ohladi glavu pa razmisli gde gresis,mozda on i nije pravi :neutral:

a kako da se "potrudi" kad je neiskusna, ne poznaje svoje telo, nema pojma sta voli ( a kako bi i znala kad je samoj sebi neistrazena) i kako uopste to da zavisi od jedne nevine neiskusne, samim tim i nesigurne zenske osobe....
o svasta:neutral:
 

Back
Top