Neuživanje u sex-u

evo...

lepo se pripremite...sve sto treba...

mozda neka cokoladica kao cokoladni thin mints...ili slicno...secer je :super:


pogasite sva svetla,ali bukvalno da se niiiista pod milim bogom ne vidi...

poenta je da se sve prepusti na ""osecaj" znaci da ti celo telo reaguje samo na ""dodir""

da ne postoji nista sto moze da ti skrene paznju,...bez muzike...nista + dodir
 
Izgubila si nevinost skoro? Pa ti si pocetnica u sexu i to je normalno da sad ne uzivas preterano. Moras istraziti svoje telo, shvatiti sta ti malo sta vise prija, mastrubacija je najbolja za to :ok:
Eksperimentisi, menjajte poze , opusti se i prepusti bez zadrske. Nemoj se opterecivati ocekivanjama ;)

....:ok: a slazem se i sa Dacom i Velikom mudom kao i vecinom

Dok nije došlo do sexa želala sam to, bila napaljena i sve normalno a kad smo počeli nema zadovoljstva, dečko vidi da ne dopire do mene, ja ko da sam zamrla, trudim se ali nema leptirića u stomaku, ništa!

Nemoj nista da brines normalno je to a imas X razloga zasto je to tako ...uglavnom je to na nervnoj bazi jer si verovatno u strahu da ti se to ponovo ne desi pa razmisljas o tome....bice sve u redu moj savet iz iskustva je da ne radis nista planski vec kad si napaljena na njega odmah uradite to.....a to sto on ima 31godinu uopste ne znaci da je iskusan ...ako ti radi nesto sto ti ne prija ili je grub slobodno mu reci da to to smeta :ok:
 
Ponovo se javljam da kažem šta se dogodilo u međuvremenu.
Nemojte me osuđivati jer ova tema nije o neverstvu, o tome ćemo drugi put.

Prihvatila sam udvaranje jednog poznanika i bila sa njim.
Spavala sam sa njim samo da vidim kako će biti i ponovilo se šta i sa dečkom, ja hladna ko špricer. To ni ne smatram prevarom jer sam ja više uživala u dobrom filmu nego sa tim dečkom. Zabrinjavam se za sebe, jer me je taj poznanik privlačio i pre dečka, znam ga već duže. Da ne dođe do zabune, ponavljam da volim svog dečka i privlači me sexsualno a poznanik me privlači samo sexsualno ali ga ne volim. Sve u svemu prema nijednom za vreme sexa ne osećam strast, ništa. Znači nije problem u mom dečku kako su neki mislili već baš u meni.
 
Poslednja izmena:
Nakon završenog teškog faksa našla sam divnog dečka i odlučila mu se prepustiti. U fazi sam traženja posla, ništa konkretno ne radim osim što stalno razmišljam o svom problemu. Kao što sam naslov govori ne uživam u sex-u. Puno sam na to čekala, tražila odgovarajću osobu, našla je i kad je došlo do toga nisam nimalo uživala. Nije bilo loše niti bolno iskustvo, već što je najgore za mene monotono kao da obavljam bilo koju drugu aktivnost. Da li sam puno očekivala? Neka se jave iskusnije devojke, žene, muškarci. Da li se vama to u početku događalo a kasnije je postajalo sve bolje? Bojim se da će to kod mene i ostati. Zar postoje ovakvi kao ja koji ne uživaju?. I nije problem u mom dečku, on je iskusam, ima 31. godinu. Problem je u meni i glava me boli od razmišljanja pogotovo jer ni ja nisam neka balavica koja ne zna šta hoće. Puno sam očekivala od sex-a a malo dobila.

to je normalno, potrebno je vreme da upoznas svoje telo.
istovremeno, ti i ne mozes da znas da li ti ON odgovara u seksu.
 
Nakon završenog teškog faksa našla sam divnog dečka i odlučila mu se prepustiti. U fazi sam traženja posla, ništa konkretno ne radim osim što stalno razmišljam o svom problemu. Kao što sam naslov govori ne uživam u sex-u. Puno sam na to čekala, tražila odgovarajću osobu, našla je i kad je došlo do toga nisam nimalo uživala. Nije bilo loše niti bolno iskustvo, već što je najgore za mene monotono kao da obavljam bilo koju drugu aktivnost. Da li sam puno očekivala? Neka se jave iskusnije devojke, žene, muškarci. Da li se vama to u početku događalo a kasnije je postajalo sve bolje? Bojim se da će to kod mene i ostati. Zar postoje ovakvi kao ja koji ne uživaju?. I nije problem u mom dečku, on je iskusam, ima 31. godinu. Problem je u meni i glava me boli od razmišljanja pogotovo jer ni ja nisam neka balavica koja ne zna šta hoće. Puno sam očekivala od sex-a a malo dobila.


A to ti je normalno. Koliko ljudi ide na posao, a ne uziva u tome. I dalje zive i rade, sta ih briga.
 
Nakon završenog teškog faksa našla sam divnog dečka i odlučila mu se prepustiti. U fazi sam traženja posla, ništa konkretno ne radim osim što stalno razmišljam o svom problemu. Kao što sam naslov govori ne uživam u sex-u. Puno sam na to čekala, tražila odgovarajću osobu, našla je i kad je došlo do toga nisam nimalo uživala. Nije bilo loše niti bolno iskustvo, već što je najgore za mene monotono kao da obavljam bilo koju drugu aktivnost. Da li sam puno očekivala? Neka se jave iskusnije devojke, žene, muškarci. Da li se vama to u početku događalo a kasnije je postajalo sve bolje? Bojim se da će to kod mene i ostati. Zar postoje ovakvi kao ja koji ne uživaju?. I nije problem u mom dečku, on je iskusam, ima 31. godinu. Problem je u meni i glava me boli od razmišljanja pogotovo jer ni ja nisam neka balavica koja ne zna šta hoće. Puno sam očekivala od sex-a a malo dobila.

Opusti se i torbaj se :)
Mislim,kako citam skoro si izgubila nevinost,pretpostavljam da u najbolju ruku imas 22 ili 23 godine. Kako god,torbanje je stari zanat a sad je pitanje ocel ti biti posao ili zabava.
Uzivaj i prepusti se.

Tema za Lozenje Forumasa :lol:
 
Ponovo se javljam da kažem šta se dogodilo u međuvremenu.
Nemojte me osuđivati jer ova tema nije o neverstvu, o tome ćemo drugi put.

Prihvatila sam udvaranje jednog poznanika i bila sa njim.
Spavala sam sa njim samo da vidim kako će biti i ponovilo se šta i sa dečkom, ja hladna ko špricer. To ni ne smatram prevarom jer sam ja više uživala u dobrom filmu nego sa tim dečkom. Zabrinjavam se za sebe, jer me je taj poznanik privlačio i pre dečka, znam ga već duže. Da ne dođe do zabune, ponavljam da volim svog dečka i privlači me sexsualno a poznanik me privlači samo sexsualno ali ga ne volim. Sve u svemu prema nijednom za vreme sexa ne osećam strast, ništa. Znači nije problem u mom dečku kako su neki mislili već baš u meni.

:hahaha: :hahaha:
znacxi owog decka si maltretirala sto godina za sex, a sa owim si spawala odmah :roll:
Ja ne znam zasxt0 wi p0mazete 0wim 0s0bama uopsxte :roll:
K0ga briga dal m0ze da uziwa u sexu :dontunderstand:
pa brate widish da ni nju nije briga dal wara swe red0m?!?
 
Nisam čekala da završim s faksom. Samo sam tad bila preokupirana faksom i nisam ni tražila ozbiljnog dečka, imala sam samo neozbiljne avanturice bez seksa.
A sad sam slobodna, više sam izlazila i našla onog pravog.

Nisi se dovoljno kresala... Ti si klasika priča za "žene od karijere", mnogo fax, ozbiljnost, a malo sexa i zezanja. Sad je prošao voz za opuštene šeme. Moraćeš da poradiš na sebi...
 
Ponovo se javljam da kažem šta se dogodilo u međuvremenu.
Nemojte me osuđivati jer ova tema nije o neverstvu, o tome ćemo drugi put.

Prihvatila sam udvaranje jednog poznanika i bila sa njim.
Spavala sam sa njim samo da vidim kako će biti i ponovilo se šta i sa dečkom, ja hladna ko špricer. To ni ne smatram prevarom jer sam ja više uživala u dobrom filmu nego sa tim dečkom. Zabrinjavam se za sebe, jer me je taj poznanik privlačio i pre dečka, znam ga već duže. Da ne dođe do zabune, ponavljam da volim svog dečka i privlači me sexsualno a poznanik me privlači samo sexsualno ali ga ne volim. Sve u svemu prema nijednom za vreme sexa ne osećam strast, ništa. Znači nije problem u mom dečku kako su neki mislili već baš u meni.

Verovatno ne poznajes svoju seksualnost dovoljno sto neko rece vec..da te ne privlace mozda devojke? Zapitaj se sta je ono sto te pali kad recimo masturbiras (nemoj samo reci da to nikad nisi radila..)? I pokusaj te fantazije da sprovedes i u realnosti. Pa vidi sta ce biti.
 

Back
Top