nervozni muzevi koji vicu

Meg Rajan:
Poznajem neke zene koje zezaju svoje muzeve,dupe im pomeraju i oni su kao male mace.Cim im pokazes da si fer igrac,odmah se okuraze i dozvoljavaju sebi mnogo...dobro rece necija baba,treba biti glumica!Jeste malo zamorno,ali sta ces kad oni samo tako mogu da se dovedu u red.Ja se foliram po potrebi.I da vidis kako je onda fin,pazljiv..pogotovo kad foliram onaj pogled u daljinu,kao zamisljena sam nesto,odsutna...pa mi stize poruka(od telenora da dopunim kredit),ja se kao nasmejem zagonetno,pa odgovorim...a on samo gleda.E onda pocinje prica"pile sta mislis da odemo malo na odmor negde,gde bi ti zelela..." i tako to,pa da vidis kako posle kao kucence seni...
:lol: :lol:
To sa Telenorom je do bola fora i provereno pali... 8-)
 
Heh moj je voleo na pocetku da se svadja kad ustane na levu nogu pa sam mu ja prva zrtva i najbliza...i jedno jutro on ustane i pocne tuc..muc nesto da trabunja...ja uzmem lepo telefon.... cutim nista ne govorim,,,,pozovem njegovu kevu i dam mu slusalicu i uz to kazem vici na onoga ko mora da te trpi...ja ne moram......

bio je u cudu broj jedan...i pricao je sa mamom hahaha ja sam u kuhinji padala od smeha...sav se zbunio...pa reko majku ti tvoju mene si nasao....izvoli hoces da se svadjas eto ti majka....posto se oni u kuci tako redovno svadjaju ...a to kod mojih nije bio slucaj....

razumem ja svadje kad zaista ima razlog ali da mi neko gestikulira i cupa zivce za gluposti to ne trpim....

od tada prica smireno i prede kao macka......
 
Moj muz je uzasno raspolozen kad ustane ujutro. Znaci posle spavanja je za izbegavanje. Onda mu sve smeta i galami i za najbeznacajnije stvari. 15-20 minuta kasnije je normalan. Kad sam videla da to nema veze sa mnom uhvatila sam sebe kako se pravim da spavam tih 20-tak minuta posle njegovog budjenja. Cisto mira radi. E sad sto ispadne da sam ja lenjivica i da spavam duze od njega...to je sad druga prica... Jednostavno mi se ne da da se svadjam bez veze od ranog jutra, pa nek ispadne kako ispadne.
 
Poznajem neke zene koje zezaju svoje muzeve,dupe im pomeraju i oni su kao male mace.Cim im pokazes da si fer igrac,odmah se okuraze i dozvoljavaju sebi mnogo...dobro rece necija baba,treba biti glumica!Jeste malo zamorno,ali sta ces kad oni samo tako mogu da se dovedu u red.Ja se foliram po potrebi.I da vidis kako je onda fin,pazljiv..pogotovo kad foliram onaj pogled u daljinu,kao zamisljena sam nesto,odsutna...pa mi stize poruka(od telenora da dopunim kredit),ja se kao nasmejem zagonetno,pa odgovorim...a on samo gleda.E onda pocinje prica"pile sta mislis da odemo malo na odmor negde,gde bi ti zelela..." i tako to,pa da vidis kako posle kao kucence seni...

:lol: :lol:

jao sto su vam super komentari, placem od smeha :)
 
Evo price ,muz radi sve sto mu padne na pamet naravno misleci da zena zato postoi.Dakle psuje zenu,naravno njenu mamu pominje tatu naziva je kopiletom,ponizava,sve sto ona uradi on nadje gresku pa vice vredja.Da i kada ostane bez reci on pljune na nju.Zena pocne da vraca istom merom i naravno bude premlacena.ostavi ga posle dugi niz godina ode od njega ali se nerazvede jer se kao nada bice bolje posle izvesnog vremena ako se vrati.Paradok s je u tome sto ona zeli razvid on ga nece nego tako udaljeni cute .Odrasla deca vec svako u svom zivotu bojkotuju majku zasto je postrani zasto nije sa njim .I tako nju boli srce zbog stava djece ,on cuti i ceka kako je rekao da mu puzeci dodje na noge i moli ga da je primi.Ona nema nameru za nju je prica zavrsena.Sta reci za odnos muza i dece prema takvoj zeni ,gde je i sa kim provela zivot ,zasto,nezna.Dakle drage moje dame ako samo vice pa posluzite se malim slatkim lukavstvima smirite ga nezno jer to nije nista strasno u odnosu na ovu pricu koja nije usamljena.zelim vam srecu ,strpljenje i sklad u vasem braku samo ne ovaku pricu.
 
Neke zene su jako ponosne ovde praveci svoje muzeve debilima. Mene bi bilo sramota da pricam

Pa valjda je sramota sto se muz dere i primorava zenu na takve stvari, a ne to sto se zene dovijaju da na miroljubiv nacin rese situaciju. Ne mozes od nekoga da napravis debila - ili je debil ili nije. Ljubazan muzic dobije poljubac svaki put kad ga vidis - drkosh dobija sta je zasluzio...
 
Poznajem neke zene koje zezaju svoje muzeve,dupe im pomeraju i oni su kao male mace.Cim im pokazes da si fer igrac,odmah se okuraze i dozvoljavaju sebi mnogo...dobro rece necija baba,treba biti glumica!Jeste malo zamorno,ali sta ces kad oni samo tako mogu da se dovedu u red.Ja se foliram po potrebi.I da vidis kako je onda fin,pazljiv..pogotovo kad foliram onaj pogled u daljinu,kao zamisljena sam nesto,odsutna...pa mi stize poruka(od telenora da dopunim kredit),ja se kao nasmejem zagonetno,pa odgovorim...a on samo gleda.E onda pocinje prica"pile sta mislis da odemo malo na odmor negde,gde bi ti zelela..." i tako to,pa da vidis kako posle kao kucence seni...
Vidj ti ovo
 
Citam vas i cudim se samo jednoj cinjenici.
Kako to, da vi sve tako stalozene, mirne, kulturne, sofisticirane, lukave, prepredene nadjoste takve prostake i neandertalce da se deru na vas?????
Oh boze, kako ste vi samo principijelne, kako ste samo jake, kako ste samo lukave.
Pa cim oni viknu, a vi odmah to terate u ****, ostro se suprotstavite i naterate ih da predu kao macke i budu poslusni.

Kako ste samo mochne, ja vam se evo, divim neopisivo
 
Pa valjda je sramota sto se muz dere i primorava zenu na takve stvari, a ne to sto se zene dovijaju da na miroljubiv nacin rese situaciju. Ne mozes od nekoga da napravis debila - ili je debil ili nije. Ljubazan muzic dobije poljubac svaki put kad ga vidis - drkosh dobija sta je zasluzio...

Pa bilo bi me sramota i da kazem da mi se dere i "primorava" (ko je pomenuo primoravanje). Za one sto na miroljubiv nacin pokusavaju da rese situaciju skidam kapu. Tako i treba. Sutra ce taj muz nju da smiruje itd itd. Uostalom zato je zena "temelj" kuce i da su "pametnije" i da ona treba da se trudi da ocuva mir u kuci, a ne da raspiruje svadju i da glumeta i zloupotrebljava, da spominje mamu. Naravno da treba biti taktik u nezgodnim situacijama ali ne i hipokrit. VAljda oni zive zajedno i najveci su prijatelji, a ne suprotno.
 
Pa bilo bi me sramota i da kazem da mi se dere i "primorava" (ko je pomenuo primoravanje). Za one sto na miroljubiv nacin pokusavaju da rese situaciju skidam kapu. Tako i treba. Sutra ce taj muz nju da smiruje itd itd. Uostalom zato je zena "temelj" kuce i da su "pametnije" i da ona treba da se trudi da ocuva mir u kuci, a ne da raspiruje svadju i da glumeta i zloupotrebljava, da spominje mamu. Naravno da treba biti taktik u nezgodnim situacijama ali ne i hipokrit. VAljda oni zive zajedno i najveci su prijatelji, a ne suprotno.

Slazemo se - i ja mislim da ljudi koji zive zajedno treba pre svega da budu odlicni prijatelji, pa po tom receptu i zivim. Ali ne mogu da se ne nasmejem nekim mehanizmima koji stvarno uvek funkcionisu - to je bio onaj post sa "foliranjem po potrebi" i porukom od telenora - to mi je stvarno bilo mnogo smesno :) Jer ona ni sa kim ne flertuje - malo ga zeki i intrigira (grozno bi bilo da prica sa ljubavnikom a muzu kaze da se dogovara sa kucnom pomocnicom).
Mene recimo smara da dodjem i da kazem muzu " strasno mnogo radis, usamljena sam, osecam se zapostavljeno, nisam ovako zamisljala nas zajednicki zivot" - ne mogu tako da pricam, osecam se ko junakinja nekog herz romana. Vise mi dogovara da se picnem i kazem "Cao ljubavi, ja izlazim, kad se vratim - vratila sam se". Jer se onda i on za sat- dva dotera pa me zove i nadje negde u gradu i lepo se provedemo... a da sam upotrebila onaj prvi pristup, verovatno bi rekao "Nemoj sad, imam mnogo posla". Znam coveka. I ja sam ista takva. Ne vidim sta je lose u tome.
 
Evo price ,muz radi sve sto mu padne na pamet naravno misleci da zena zato postoi.Dakle psuje zenu,naravno njenu mamu pominje tatu naziva je kopiletom,ponizava,sve sto ona uradi on nadje gresku pa vice vredja.Da i kada ostane bez reci on pljune na nju.Zena pocne da vraca istom merom i naravno bude premlacena.ostavi ga posle dugi niz godina ode od njega ali se nerazvede jer se kao nada bice bolje posle izvesnog vremena ako se vrati.Paradok s je u tome sto ona zeli razvid on ga nece nego tako udaljeni cute .Odrasla deca vec svako u svom zivotu bojkotuju majku zasto je postrani zasto nije sa njim .I tako nju boli srce zbog stava djece ,on cuti i ceka kako je rekao da mu puzeci dodje na noge i moli ga da je primi.Ona nema nameru za nju je prica zavrsena.Sta reci za odnos muza i dece prema takvoj zeni ,gde je i sa kim provela zivot ,zasto,nezna.Dakle drage moje dame ako samo vice pa posluzite se malim slatkim lukavstvima smirite ga nezno jer to nije nista strasno u odnosu na ovu pricu koja nije usamljena.zelim vam srecu ,strpljenje i sklad u vasem braku samo ne ovaku pricu.

Nije zena kriva sto se drala, nego je taj muskarac grozan. Verovatno bi se isto zavrsilo i da je cutala. Mozda bi bilo i gore - jos bi bila sa njim i slusala sve te grozote... Tuzna prica, u svakom slucaju.
 
Slazemo se - i ja mislim da ljudi koji zive zajedno treba pre svega da budu odlicni prijatelji, pa po tom receptu i zivim. Ali ne mogu da se ne nasmejem nekim mehanizmima koji stvarno uvek funkcionisu - to je bio onaj post sa "foliranjem po potrebi" i porukom od telenora - to mi je stvarno bilo mnogo smesno :) Jer ona ni sa kim ne flertuje - malo ga zeki i intrigira (grozno bi bilo da prica sa ljubavnikom a muzu kaze da se dogovara sa kucnom pomocnicom).
Mene recimo smara da dodjem i da kazem muzu " strasno mnogo radis, usamljena sam, osecam se zapostavljeno, nisam ovako zamisljala nas zajednicki zivot" - ne mogu tako da pricam, osecam se ko junakinja nekog herz romana. Vise mi dogovara da se picnem i kazem "Cao ljubavi, ja izlazim, kad se vratim - vratila sam se". Jer se onda i on za sat- dva dotera pa me zove i nadje negde u gradu i lepo se provedemo... a da sam upotrebila onaj prvi pristup, verovatno bi rekao "Nemoj sad, imam mnogo posla". Znam coveka. I ja sam ista takva. Ne vidim sta je lose u tome.

Ok svaka od nas najbolje poznaje svojeg muza. Menni se ne svidaj ni jedna ni druga taktika . Ja ipak volim da budem nezna zena i majka, da stvari radim tiho i uz poljubac. Da smirim nervozu jednim neznim pogledom i da se upitam sta mu se sve desilo danas (ali to je moj covek koji ipak nije siledzija i alkos vec malo nervozan lik). Pa onda volim da budem odlucna kad radim i kad susrecem svakakve ljude (zloce-moj omiljeni izraz). tada cu da vucem iz petnih zila da pokazem da sam opasna (nazovite to kako hocete). Sta da radim kada ne umem da foliram:)
 
Moj muz je tip koji sve ispoljava! Kad je nervozan vice ,a kako i ne bi ,nekad ga i razumem iaoko ne opravdavam, troje muske dece od 13,11 i 9 godina, pa nezadovoljstvo poslom pa ponekad i tasta sa pametnim savetima pa plus zena koja nerazumno trosi ! On nije od muskaraca koji u takvoj situaciji beze iz kuce i traze utehu na drugoj strani ili ti zeni! Obaveze,obaveze,obaveze ....mi i nemamo vremena za sebe !To je vise neko glasno gundjanje na decu, on ispoljava bes ali isto tako ispoljava i ljubav! U tim gundjanjima zna da bude jako inspirativan pa se na kraju uvek smejemo komentarima tipa`` kako vas nije sramota cela skola zna moj broj telefona``, ``sad vise idem u skolu nego kad sam se sam skolovao`` Obicno kad ostanemo sami prokomentarisem sve to ali na lep nacin( ne glumatam )!Sad se umerenije ponasa a iskreno i mene klinci nekad izbace iz takta iako sam flegmatik a cesto i razgovaram sa njima al ...ne pomaze uvek !
 
Tema je postavljena naglavačke.Daješ jednostranu sliku.On viče. A što viče. Vikanje je pokazatelj muške nemoći. A nemoć se javlja usled nedostatka komunikacije. A komunikacija nestaje usled nedostatka sluha. Ko nema sluha. Ko je samoživi egoista i samoljubac. Šta je posredi. Imate li dece. Dali to sluša dete. Gde je on u tvojoj priči. Voli li te on. Voliš li ti njega. Ova tema je neka ledena tiha mržnja i protest prema njemu. Da li to zaslužuje. Razgovarate li...Mrzi me da čitam sve unazad ali znam da je vika u stvari nemoć. Drugo je agresija fizička.To je za svaku osudu.Mada ako žena nema takta da ugasi prvu vatru tj. viku ,prirodni put je fizički kontakt i razvod...Ili pronalaženje rešenja gde nema krivih ni nevinih...
 
Primetio sam nešto interesantno, gospođe koje najviše foliraju svoje muževe smeta im njegova mama. Verovatno zbog toga što su navikle svojim izgledom ili inteligencijom da
okreću muški svet oko sebe ali drugu ženu ne mogu da prevare pošto žena ženu teško može da prevari. Slažem se sa Stefanom da je vika odraz nemoći.
 
Primetio sam nešto interesantno, gospođe koje najviše foliraju svoje muževe smeta im njegova mama. Verovatno zbog toga što su navikle svojim izgledom ili inteligencijom da
okreću muški svet oko sebe ali drugu ženu ne mogu da prevare pošto žena ženu teško može da prevari. Slažem se sa Stefanom da je vika odraz nemoći.

A da li ti je palo na pamet da postoje i mame koje okrecu muski svet (muza i sinove) oko sebe? Majke su uglavnom mnogo jace i iskusnije manipulatorke ;)
 
gospođe koje najviše foliraju svoje muževe smeta im njegova mama. Verovatno zbog toga što su navikle svojim izgledom ili inteligencijom da okreću muški svet oko sebe ali drugu ženu ne mogu da prevare pošto žena ženu teško može da prevari. .
A da li ti je palo na pamet da postoje i mame koje okrecu muski svet (muza i sinove) oko sebe? Majke su uglavnom mnogo jace i iskusnije manipulatorke ;)
Sto volim ove pretpostavke kako su muskarci debili pa nemaju ni mozak ni oci nego im mame i supruge tumace svet :roll:
Opet mit o zenskoj zlobi i muskoj nemoci...
 
Harmony, nije to mit. Ni ja ne mislim da su muskarci nesposobni da sami za sebe vide ili odlucuju... ali zene-manipulatori zaista postoje, a ako u zivotu na to nisi naisla - imala si srecu :) Mozda si i naisla, a nisi primetila - to sje zove dobra manipulatorka.
 
Sto volim ove pretpostavke kako su muskarci debili pa nemaju ni mozak ni oci nego im mame i supruge tumace svet :roll:
Opet mit o zenskoj zlobi i muskoj nemoci...[/QU
Ма нису мушкарци дебили него су генетски предодређени да им се мозак искључи
кад су у близини женског бића које је саздано од лажи почев од боје усана, фризуре па на даље и мушкарци пристају на ту лаж све док не остваре циљ продужења врсте
Кад магија престане остане им само да вичу ако дотична дама нема никакве друге вредности осим примања лажних SMS порука и довијања како да врати магију која је нестала. У свему томе једино мајка која воли своју децу безусловно неће бити преварена у тој игри. Али Harmony немој да се бринеш прави мушкарци по том питању никад не слушају мајку него себе.
 

Back
Top