Nepotrebna estetska hirurgija

Lusy Lusy:
ovo bi bilo prihvaceno na temi za kurcevite :lol:
ma njoj neko mora da pridrzava te balone kako je ne bi privukla sila gravitacije kad hoda....
ili ima neki patent koji na gornjoj strani ima sisodrzace a dole tockove od golfa koji su u stanju da drze tu silu! :-D
......ma mogu ja da ih drzim neko vreme :grin: :grin: nije mi teshko stvarno .......ali stvarno .............. :grin: :grin: :grin:
 
Aleksej_BASO:
Ma svake su dobre samo dok moze ovakve manevre da izvede ;) 8)

Hajneken.jpg
.....volim pelin ........ :grin: :grin: :grin: al sad prelazim na pivo ......... :grin: :grin:
 
Lexa:
Dobre sise!? Pa sam si izvalio da je glupa osoba koja onako nešto uradi sebi... ja to nisam rekla :P
El bi voleo da ti sestra ima onako dobre sise? Ali stvarno pitam.
Nemoj biti skenjan, sve se to da korigovati ;)

Pa naravno da ne bih ;) Drugo je to, hahah!

Salim se, ako ona to hoce nek radi! Pazi niko nece da mu neko tandari sestruili cerku, ali hoce da tandari tudje!

Pa ja sam svestan da je to normalno, ako je moja sestra punoletna neka radi sta hoce.

tweet-tweet:


Eh ti se sada hvatas za te tehnicke detalje. ;)

Ako sama sebe izdrzava, nek radi sta hoce.
 
a sada ozbiljno, imam drugaricu koja ima bash bash oooooogrooooomne grudi i verujte mi da uopshte nije srecna sa njima (nemojte sad da trazhite da vas upoznajem):lol:i zheli da ih smanji. stalno nosi shiroke majce i goji se da bi se grudi manje isticale.
 
Copy_Cat:
a sada ozbiljno, imam drugaricu koja ima bash bash oooooogrooooomne grudi i verujte mi da uopshte nije srecna sa njima (nemojte sad da trazhite da vas upoznajem):lol:i zheli da ih smanji. stalno nosi shiroke majce i goji se da bi se grudi manje isticale.

Ma daaaj... Da hoce da ih smanji, ajde de, ali da se goji!!! :shock: :shock:

Hoces nas upoznati? : MAkar je pozdravi! :)

Copy_Cat:
znachi, ovo je vr'.:lol: :lol:

El vidis! :) A ima i sertifikat!!! ;)
 
Ma daaaj... Da hoce da ih smanji, ajde de, ali da se goji!!!
Je, i meni to čudno, da smrša pa se valjda i od toga smanje, nemaju debeljuce veće grudi bez razloga :?
Ali poznajem jednu devojku koja baš i nije imala toliko velike grudi, onako kao Ceca pre silikona, i stalno je kukala kako će da ide da ih operiše (smanji), ustvari je bila toliko dosadna da sam pomislila da je ozbiljna i da se ne radi samo o privlačenju pažnje :shock:
Valjda se nagledala manekenki pa joj žao što nije građena kao one a, jednostavno, nije :|
Još dve znam sa ogromnim sikama, jedna je stvarno šampion, ono ne bih nikome poželela. Jadna devojka ne može ništa da obuče a da ne izgleda vulgarno, ali da privlači pažnju - privlači.
Ne mogu da zamislim da trči, da se bavi nekim sportom, ne mogu da je zamislim ni da usisava sa onim ispred sebe :shock:
Što je najgore, super je građena, inače... I, recimo, to bi bio potpuno racionalan postupak - smanjiti. Da ih smanji upola i dalje bi bila veoma sisata.
 

Back
Top