Nepotrebna estetska hirurgija

love4ever:
Ovo je zanimljiv podatak.
Ne zelim da sam partibrejker, ali to nije sasvim tacno, za kicmu da, ali ako dodje do komplikacija velicina tu nema nekog uticaja...
...ali na kraju krajeva svako voli ono sto voli, ja ne, nisam devojka iz te price, ali eto ko voli nek izvoli...ovo je slobodna zemlja! Da nema vestackih vimara ne bismo se isticale mi prirodno lepe ;) :-D
 
citav zivot da se maltretiras sa doktorima i operacijama zarad silikonskih grudi koje bi na kraju mogle da ispadnu kao u jelene karleuse (kockaste i deformisane),pa sve jovo nanovo...
ahhh...kad ovako razmislim shvatim da je meni i ostalim devojkama bolje ovakve kakve smo....a ko voli nek izvoli!:D
 
ne znam!Gledala sam vise puta emisije o estetskoj hirurgiji,i naravno operacija grudi je uvek bila najpopularnija...
razni su primeri,gde se devojci npr pocela po malo koza da providi kolike je silikone stavila a ona je samo htela jos vece i vece,ali njen takoreci kapacitet koze na grudima to nije mogao da podnese....
mislim da ne trebaju sad nesto posebno veliki silikoni da bi se grudi vidno povecale,stvar je samo u tome koliko zena ima sopstvenog materijala za sve to...
da se desavaju problemi zbog preterivanja to jeste,ali postoje i primeri devojaka koje su prvi put ugradile silikone pa je krenulo naopako!
 
kambodza:
..........pa silikoni nisu prirodni ,zato i krece naopako ,a josh zenski bolesni zahtevi ,kako od babe napraviti dvojku ..........he he he ...........
jbg....a kako su i nastali ti bolesni zahtevi devojaka...
gde god da se okrenes na ulici,kojeg god decka da poznajes,sta god gledala na televiziji uvek ces videti kako se momci loze na vece grudi,kao su samo devojke sa dobrim dekolteom olicenje sexipilnosti....i da ne nabrajam...
a onda vrh svega kad ti decko kaze u fazonu (lupam) "jaoj kako su ti male grudi,nemam nasta da naslonim glavu sve me zulja!" ili "sreco skini tu majicu sa dekolteom kad nemas sta da isbacis"
i neka je to iz sale ali u svakoj sali imam malo istine....
i sta onda jadna devojka sa malim grudima da radi ako zeli da se dopadne i drugima i sebi!
to vam je isto skoro kao fobija oko malog penisa,samo su ovde grudi u pitanju!
 
kambodza:
..........bash si izlazila sa tipovima sa kompleksima velikih grudi .............losh izbor frajera ..........a i ako nemash da pruzish nishta vishe sem sisa ,onda su silikoni zakon ................
ma ne govorim iz licnog primera....ja ono sto imam ne mogu da sakrijem a i ne volim da preuvelicavam,tako da mi frajeri sa odbojnoscu od malih grudi nisu ni prilazili verovatno...
nego kazem,sve je to stvar podsvesnog nagovaranja svih i sa svih strana....
ja sam zadovoljna sobom,odavno sam naucila da istaknem neke svoje druge kvalitete....
ali ima raznih tipova devojaka ne samo kad su male grudi u pitanju...bilo koji deo tela koji moze da izazove komplekse se prepravlja... :roll:
 
Ako zena nije zenstvena nema tog doktora koji ce od nje napraviti lepoticu...koliko je samo zena koje kao nisu neke lepotice, ali hodaju, pricaju, gledaju na poseban nacin i odjednom su vam prelepe...ljudiii! Ne mora se biti rava da bi nesto postigla s muskarcima...
 
tweet-tweet:
Ako zena nije zenstvena nema tog doktora koji ce od nje napraviti lepoticu...koliko je samo zena koje kao nisu neke lepotice, ali hodaju, pricaju, gledaju na poseban nacin i odjednom su vam prelepe...ljudiii! Ne mora se biti rava da bi nesto postigla s muskarcima...
........ali pali ponekad...........ili ti u vecini slucajeva :grin: :grin: :grin: moderno je biti rava to sad vishe nije blam,vec je poenta ko se za koliko rava ............................ 8) 8) 8)
 
zelenookа:
Da, ali problem je što takvi onda traže još i još i još...
Srede grudi, e onda hoće nos, pa izvade par rebara zbog tanjeg struka...
Nema kraja.
A realno nemaju potrebe za tim.
Sve je to u glavi.
d035.gif

E..slazem se..kazu da je estetska kao droga..kada se jednom navuces povratka nema..uz dosta love,vremena i bola ..prelazis u kiborga....estetska hirurgija je samo u zdravstvene svrhe..sve ostalo je stvar licnog stava i estetike..velike silikonske grudi i usne kao da ste tog trenutka poljubile vrelu peglu ..meni su sve drugo samo ne lepo..
 

Back
Top