Neobicne i zanimljive ljubavne recenice

Eh da,zaboravila sam za ljubomorne recenice,kod misica su ljubomorne recenice vrlo eksplicitne.

"Hajde nasmej mu se jos jednom!" (Lekcija "Eh sto nisi ostala jos malo da ti skinem osmeh sa lica",taj naziv nisam ja smislila nego anonimni posaljilac SMS poruke,ali zato sto sam ja pametnica ja sam brzo naucila kako treba da se ponasam :-D )

"S kim si usla u taj i taj kafic tad i tad?' (Zato sto me poznaju i vrapci na grani u ovom gradu odmah mu neko dojavi.)
 
luckastalutkica:
Eh da,zaboravila sam za ljubomorne recenice,kod misica su ljubomorne recenice vrlo eksplicitne.

"Hajde nasmej mu se jos jednom!" (Lekcija "Eh sto nisi ostala jos malo da ti skinem osmeh sa lica",taj naziv nisam ja smislila nego anonimni posaljilac SMS poruke,ali zato sto sam ja pametnica ja sam brzo naucila kako treba da se ponasam :-D )

"S kim si usla u taj i taj kafic tad i tad?' (Zato sto me poznaju i vrapci na grani u ovom gradu odmah mu neko dojavi.)

ll, taj tvoj je bas opusten lik???
 
luckastalutkica:
Jeste.Isto kao i ja.I afektivan,Isto kao i ja.A to je mnogo dobra kombinacija.

I na primer kad njega neko cima kad je sa mnom on pogleda ko je i opusteno i afektivno kaze za nju:"Qrva,nije mi odavno pusila"

Na primer ja sam njega upravo najopustenije i afektivno zaprosila "Volim te.Hocu da se udam za tebe".To je najnoviji skandal u gradu.

Afektivno to znaci nekontrolisane emocije.
 
4:00
Halo Sta je? S kim si? Sam. Dobro.Lepo spavaj,laku noc. Zbog toga si me zvala?Jesam... Da li si ti normalna?

5:00
HaloGde si?Kod kuce (gde je cao?,da ne trosi kredit,kratko - jasno)

3:00
Gde si mala Sto me cimas? Cimam te. A STO me cimas? Da vidim kako ces da reagujes. Jesi li sam? Sam sam.Hajde svrati. Vidis li kolko je sati? Pa sta,neces ko baba da ustajes ujutru rano. S kim si? Sam.Hajde svrati. Ne mogu stvarno vidimo se sutra. Nemoj da zajebes za sutra! Necu.
 
Je li,sto si ti rekla da sam ja rek'o da je Marko ***** a da je Milica qrva? To su njene reci! Ona je mene pitala sta ti je pricao za mene,"reci mi je l ti rekao sta za mene",ja sam joj rekla necu da joj pricam sta ti pricas,i onda je ona rekla "znam ja,on kaze za Marka da je ***** a za mene da sam qrva on kaze za sve devojke da su qrve sigurno ti je tako rekao" (ni dan danas mi nije jasna ta devojka i sta je to sve trebalo da znaci i sto je izblamirala i sebe i svog decka sa tim recima i jos plus prenela dalje,nije mi jasno)
 
(Nasao neku debilku,to je ta debela debilka za koju je on rekao debela a ja mislila debela i primio se hoce da pali u Slovacku,ona ce tamo da ga primi i sve to i da mu sredi dokumenta i da mu nadje posao) Imam dokumenta i idem.Sta me briga za onu debilku.(i pokazuje mi dokumenta,ja to lepo uzmem i proucim) Nema ovde pecat. ("ne ides ti nigde pilence,nema pecat,mislim ja") Nema pecat... ("misli Milane,misli",misli on)
 
luckastalutkica:
(Nasao neku debilku,to je ta debela debilka za koju je on rekao debela a ja mislila debela i primio se hoce da pali u Slovacku,ona ce tamo da ga primi i sve to i da mu sredi dokumenta i da mu nadje posao) Imam dokumenta i idem.Sta me briga za onu debilku.(i pokazuje mi dokumenta,ja to lepo uzmem i proucim) Nema ovde pecat. ("ne ides ti nigde pilence,nema pecat,mislim ja") Nema pecat... ("misli Milane,misli",misli on)


A ja pomislio ova priča ima sretan kraj.......
 
'Gde je moj sir?' (posto sam bas svetle puti)
'A hoces ti i dalje da se deres tako na mene kad budemo imali po 40 godina?'

Jedna od cudnovatih recenica koje cu definitivno da pamtim jos duuugo izrekao je jedan ex bf kada smo se videli 2 godine nakon raskida:
'A jel' neko dirao tvoje grudi?' (u sred Kneza i u sred bela dana :roll: )
 

Back
Top