neobavezan,prijateljski seks

  • Začetnik teme strumpfeta
  • Datum pokretanja
Gazdarica:
nevesela:
Sex je jedino dobar sa osobom koju volis i sa kojom si u pravoj vezi.
Ko te je to slagao...? :roll:

Draga najbolja si 8)
Sex je sex... vodjenje ljubavi je vodjenje ljubavi. Ja sam imala najbolji sex sa nekim sa kim nisam bila u "pravoj" vezi (koja je "kriva" veza?!). A najlepsa vodjenja ljubavi imam svojim deckom. Ali to su dve neuporedive stvari.
 
streetspirit:
meni e to dosta odvratno.
pogotovu ako stavim sebe u ulogu decka drugarice.

u principu nemam nista protiv neobaveznog seksa, pogotovu kada nisam u vezi. ali, posto ne bi voleo da moja devojka ide kod svog "najbloljeg druga" na partiu seksa, trudim se da i ja to ne radim sa svojim drugaricam koje imaju decka.
TRUDIS SE? :shock: :shock:
Polazi li za rukom? :wink:

Drago mi je sto neko tako misli, zaista sam se vec bila iznenadila koliko je to zastupljeno...
To je zaista grozno.
 
Snezna_kraljica:
streetspirit:
meni e to dosta odvratno.
pogotovu ako stavim sebe u ulogu decka drugarice.

u principu nemam nista protiv neobaveznog seksa, pogotovu kada nisam u vezi. ali, posto ne bi voleo da moja devojka ide kod svog "najbloljeg druga" na partiu seksa, trudim se da i ja to ne radim sa svojim drugaricam koje imaju decka.
TRUDIS SE? :shock: :shock:
Polazi li za rukom? :wink:

Drago mi je sto neko tako misli, zaista sam se vec bila iznenadila koliko je to zastupljeno...
To je zaista grozno.

pa da trudim se.
ali ponkada neznas da ima decka/muza, nekada te je bas briga. ali jedno je sigurno da mi to nece preci u naviku. moze da se desi jednom. ali nikako nebih imao paralelno vezu sa nekim. to je meni tako odvratno....
 
Princeza:
Gazdarica:
nevesela:
Sex je jedino dobar sa osobom koju volis i sa kojom si u pravoj vezi.
Ko te je to slagao...? :roll:

Draga najbolja si 8)
Sex je sex... vodjenje ljubavi je vodjenje ljubavi. Ja sam imala najbolji sex sa nekim sa kim nisam bila u "pravoj" vezi (koja je "kriva" veza?!). A najlepsa vodjenja ljubavi imam svojim deckom. Ali to su dve neuporedive stvari.
Draga, hvala sto me tako fino dopuni... :wink:
A, kao sto je Snezna primijetila, to ima veze sa iskustvom... Kao i sa oslobadjanjem od stega...
 
:!: Potpuno Vas podrzavam!!! :!: S jednom ispravkom. Sve to neobavezno i sa strane je moguce samo i samo ako nisi u vezi ili bar ta veza nije ono sto ti ustvari trazis. Onog momenta kad naletis na nekog ko ti zaista odgovara onda je i sex i vodjenje ljubavi zanimljivo jedino sa njim . :P Bez setanja sa strane :!: . Onog momenta kad krenes na vecerice i kafice kod drugara (sto ne osudjujem a ni njemu ne bih zamerila...) bolje sve to prekidaj i ne zavaravaj sebe da ce ste sudjeni jedno drugom.... E onda se opet vratis na stari nacin zivota dok se neocekivano ne pojavi neko novi... :lol:
Bitno je da ne pustas vreme da prolazi uzalud sad dok si mlad zbog nekih glupih predrasuda! Imas ceo zivot da budes savestan i ozbiljan :cry:
 
Mislim da nista ne treba raditi na silu.Sto se mene tice uporedne veze ne spadaju u domen perverzija.A sto se morala i savesti tice STO SE NE ZNA TO I NE BOLI!!!!Mislim,kada bi se moj decko suzdrzavao da me ne prevari to mi je isto kao da me je prevario,bez obzira sto to tehnicki nije uradio.Zelja je najbitnija.Sta mi vredi sto me ne vara ako masta da to radi ili zeli to da uradi.Ja bih vise volela da to uradi da se sexsualno ne isfrustrira.Eto,ja sam mnogo gotivila da imam vise veza jednu ozbiljnu.Nisam varala zato sto sam kucka ili drolja,jednostavno nije mi pruzeno ono sto mi treba.Sto ne znaci samo u sexu.Jer sam sa svakim deckom imala super odnos i zezanje bez obzira sto je spadao u "kres kombinaciju"
A,to sam i pocela da radim kada sam shvatila da se tipovi koji imaju vise riba kotiraju kao dobri frajeri,a ribe koje imaju vise tipova kao drolje.Pa sam furala fazon "imam vise tipova,bas sam faca"
I tako...jednom i meni dosla maca na vratanca.Htela sam super ortaka malo da mazim i prosetam za rucicu i uvucem u krevet(vec sam imala dva tipa) i zaljubim se kao manijak.Plakala sam od muke sto sam se toliko zaljubila,bas ono jednom u zivotu sto se desava.
I eto 4 godine smo zajedno,treba da se vencamo.Sve sam tipove od*ebala zbog njega i ne varam ga zato sto necu,nego zato sto ne zelim jer nemam nikakvu potrebu za drugim muskarcima.Sa njim imam sve sto mi treba.Samo jos nikako da skontam da li je to blagoslov ili prokletstvo(mislim nekoga toliko voleti)
Svako ko se zeza i kome je lepo da odvlaci drugove i drugarice u krevet meni je to super.I pri tom ima strava sex.Nema nista gore nego kada je neko sexsualno isfrustriran.
 

Back
Top