neobavezan,prijateljski seks

  • Začetnik teme strumpfeta
  • Datum pokretanja
Kada sam posle sexa pitao devojku kako moze da mi prica sve o svom decku a onda da spava samnom, odgovorila mi je :"Pa ti si mi najbolji drug". Sinoc je posle posla dosla kod mene, popili smo kaficu, vecerali, pricali, odgledali film, a onda se zajedno istusirali i imali straaasan sex. Jutros me je ispratila na posao, a onda sredila stan. Strava! :D
 
rudy_kv:
Kada sam posle sexa pitao devojku kako moze da mi prica sve o svom decku a onda da spava samnom, odgovorila mi je :"Pa ti si mi najbolji drug". Sinoc je posle posla dosla kod mene, popili smo kaficu, vecerali, pricali, odgledali film, a onda se zajedno istusirali i imali straaasan sex. Jutros me je ispratila na posao, a onda sredila stan. Strava! :D
i sta tu ima lose :?: u takvoj situaciji je zeznuto radvojiti prijateljstvo i cinjenicu da radite i one stvari,pa je onda samo bolje ne razmisljati o tome jer...jednostavno je bolje,ali nema nista bolje od osobe koja te razume na svakom polju,bolje sa tom osobom,koja ti je prijatelj nego sa nekim koga ne znas,ili jos gore sa vise njih koje ne znas,ovako je dobar sex zagarantovan,bez rizika,bilo kakvog :roll:
 
strumpfeta:
rudy_kv:
Kada sam posle sexa pitao devojku kako moze da mi prica sve o svom decku a onda da spava samnom, odgovorila mi je :"Pa ti si mi najbolji drug". Sinoc je posle posla dosla kod mene, popili smo kaficu, vecerali, pricali, odgledali film, a onda se zajedno istusirali i imali straaasan sex. Jutros me je ispratila na posao, a onda sredila stan. Strava! :D
i sta tu ima lose :?: u takvoj situaciji je zeznuto radvojiti prijateljstvo i cinjenicu da radite i one stvari,pa je onda samo bolje ne razmisljati o tome jer...jednostavno je bolje,ali nema nista bolje od osobe koja te razume na svakom polju,bolje sa tom osobom,koja ti je prijatelj nego sa nekim koga ne znas,ili jos gore sa vise njih koje ne znas,ovako je dobar sex zagarantovan,bez rizika,bilo kakvog :roll:

8) 8) 8) Citas mi misli, sestro ! :shock: :shock: :shock:
 
dugi777jezik:
srebro:
DEvojku kao što si ti ja nazivam jednostavno DR0LJA i ne bih je taknuo ni rukavicom :!:

8) 8) 8) Cuvaj se, Strupmfeta, a i vi ostali ovakvih "cistunaca", jer ne zaboravite, SREBRO TAMNI i patinira, da ne kazem, oksidira i rdja... Dakle, budite najbolji sto mozete, sirite ljubav i prijatnost, da nikog ne zaboli i da niko ne pati... I ne bojte se ! :) :) :)
hvala Dugi,to zaista nije bilo u redu od srebra,ali ja nisam u forumu da se prepucavam sa takvima,nego da uzivam u prisustvu pametnih,dovitljivih ljudi,salama,dobrim topicima...to cini da se osecam lepo :lol: :lol: :lol: :wink:
 
strumpfeta:
rudy_kv:
Kada sam posle sexa pitao devojku kako moze da mi prica sve o svom decku a onda da spava samnom, odgovorila mi je :"Pa ti si mi najbolji drug". Sinoc je posle posla dosla kod mene, popili smo kaficu, vecerali, pricali, odgledali film, a onda se zajedno istusirali i imali straaasan sex. Jutros me je ispratila na posao, a onda sredila stan. Strava! :D
i sta tu ima lose :?: u takvoj situaciji je zeznuto radvojiti prijateljstvo i cinjenicu da radite i one stvari,pa je onda samo bolje ne razmisljati o tome jer...jednostavno je bolje,ali nema nista bolje od osobe koja te razume na svakom polju,bolje sa tom osobom,koja ti je prijatelj nego sa nekim koga ne znas,ili jos gore sa vise njih koje ne znas,ovako je dobar sex zagarantovan,bez rizika,bilo kakvog :roll:
pa zar ti momak nije i prijatelj :roll: :shock:
 
da li ste vi zapravo drugovi ili ljubavnici?
nikada nisam bila u sl. situaciji i zaista ne osudjujem (bar ovaj tvoj primer),ali i ne vidim razliku.
kako ja shvatam vas dvoje ste u savrsenoj vezi i odlicno vam je.tu mislim na odlicnu komunikaciju i sex.a sve te bezvezne sitnice tipa-ljubomora i sl. vam ne dosadjuju.
vezice i veze sa strane su vam obicni izleti jer se vi opet vratite jedno drugom.
mozda nisam bas najbolje razumela ali tako nekako zvuci.
sve u svemu-ako je tebi lepo (a i njemu) samo napred.
 
Godinama sam vodio ljubav sa drugaricom, koja me je obozavala, bila super prema meni, a ja nisam nikad hteo da se zabavljam sa njom. Nakon 9 god., kada sam prosao gomilu devojaka, nekako slucajno sam poceo da se zabavljam sa drugaricom i nakon par meseci smo se vencali. Tek sada mi je SUPER
 
rudy_kv:
Kada sam posle sexa pitao devojku kako moze da mi prica sve o svom decku a onda da spava samnom, odgovorila mi je :"Pa ti si mi najbolji drug". Sinoc je posle posla dosla kod mene, popili smo kaficu, vecerali, pricali, odgledali film, a onda se zajedno istusirali i imali straaasan sex. Jutros me je ispratila na posao, a onda sredila stan. Strava! :D

Ovo je nesto najbolje sto sam cula u poslednje vreme.
 
meni e to dosta odvratno.
pogotovu ako stavim sebe u ulogu decka drugarice.

u principu nemam nista protiv neobaveznog seksa, pogotovu kada nisam u vezi. ali, posto ne bi voleo da moja devojka ide kod svog "najbloljeg druga" na partiu seksa, trudim se da i ja to ne radim sa svojim drugaricam koje imaju decka.
 

Back
Top