Nenad Canak kopira Hitlera

Pa dobro gospodo sve ste vi to lepo izanalizirali ,delimično se i slažem sa nekima ali probajte da sve pogledate kroz neku realnu prizmu.Inteligentan? moglo bih se reći ali pre svega veoma načitan.Ono što mu definitivno nefali to je neka nota humora koja je meni lično veoma neprilična naročito što treba da predstavlja poslanika.Ono što meni posebno smeta to su njegovi ispadi.Ako analizirate on prosto čeka da neko nešto kaže,uradi i onda napada bezobzirno.Kada je gdin Ilić (bez obzira šta neko misli o tome)za govornicom pitao u vezi Rasimovog poziva na neku svečanost optužili su ga za govor mržnje a gdin Čanak ga je tako napao da je to bilo direktno pokazivanje mržnje i vulgarnosti.Isto tako kada je gdin Aligrudić snimio skupštinu gdin Čanak je bio taj koji je izgovorio toliko prosto neverovatnih reči da je bilo i mučno slušati.Jednostavno gdin Čanak čeka svoj trenutak i onda se obruši na žrtvu tako nekulturno i necivilizovano a sve kroz neku pošalicu (valjda misli da je to smešno) da nebira reči i način kako to prezentuje.Kada ste ga poslednji put videli da je nešto realno i konkretno izrekao ili predložio?Kada ste ga poslednji put čuli da je nešto rekao na kulturan i fin način?Jednostavno on čeka svoje pitanje a to je Vojvodina.E a onda se nemojte čuditi i da vlada pada ako nebude po njegovom.Ja sam iz Vojvodine ali brate preterao si.
 
Svako ko ceni Canka verovatno nije neka superteska intelektualna kategorija.

Ja stvarno jesam neviđena budala, ali nije to razlog zbog kojeg u puno toga cenim Čanka. Neko može da se slaže ili ne slaže sa njegovim stavovima, da mu se sviđa, ili ne njegov lični stil, ali ako si iole bistar moraš da priznaš - da ima veliki intelektualni potencijal, znanje, obrazovanje i sposobnost. I zna šta hoće. Plus, znaš šta govori.
Pride, srpsku političku scenu tretira upravo onako kako ista i zaslužuje.
 
e,za Hogara Strasnog mogu da ga tuze vlasnici autorskih prava na isti i da ga oderu kao mladog majmuna...doduse izvukao bi se on,poturio bi tog jadnog slikara...sta bi drugo moglo od Canka da se ocekuje!

Pop Art ti je to mladiću, dakle ništa od tužbe. A to šta bi moglo da se očekuje nikad ne znaš? Jednom je na noć izbora, kad je VBuk Drašković verovatno čupao bradu očekujući rezultate, Djindjić sa timom planirao moguće kasnije postupke u zavisnosti od rezultata koji su čekani, Koštunica možda bio bensendine, a Milošević izdavao naloge isto u zavisnosti od rezultata izbora, Čanak vodio radio emisiju u kojoj je puštao muziku i sa slušaocima koji su se uključivali pričo o tome kako smuvati devojku. I tako do jutra, bez i jedne reči o rezultatima izboria, izbori su izbori, ali svet opstaje na muškarcimai ženama. A i zabavno je bilo, tako da ti je sa d valjda jasno da to šta bi moglo da se očekuje u njegovom slućaju jednostavno ne postoji :D
 
Pa dobro gospodo sve ste vi to lepo izanalizirali ,delimično se i slažem sa nekima ali probajte da sve pogledate kroz neku realnu prizmu.Inteligentan? moglo bih se reći ali pre svega veoma načitan.Ono što mu definitivno nefali to je neka nota humora koja je meni lično veoma neprilična naročito što treba da predstavlja poslanika.Ono što meni posebno smeta to su njegovi ispadi.Ako analizirate on prosto čeka da neko nešto kaže,uradi i onda napada bezobzirno.Kada je gdin Ilić (bez obzira šta neko misli o tome)za govornicom pitao u vezi Rasimovog poziva na neku svečanost optužili su ga za govor mržnje a gdin Čanak ga je tako napao da je to bilo direktno pokazivanje mržnje i vulgarnosti.Isto tako kada je gdin Aligrudić snimio skupštinu gdin Čanak je bio taj koji je izgovorio toliko prosto neverovatnih reči da je bilo i mučno slušati.Jednostavno gdin Čanak čeka svoj trenutak i onda se obruši na žrtvu tako nekulturno i necivilizovano a sve kroz neku pošalicu (valjda misli da je to smešno) da nebira reči i način kako to prezentuje.Kada ste ga poslednji put videli da je nešto realno i konkretno izrekao ili predložio?Kada ste ga poslednji put čuli da je nešto rekao na kulturan i fin način?Jednostavno on čeka svoje pitanje a to je Vojvodina.E a onda se nemojte čuditi i da vlada pada ako nebude po njegovom.Ja sam iz Vojvodine ali brate preterao si.

I u ovome ima puno istine, međutim, to već nije samo do Čanka, već do sprkog parlamenta. Ono što se u srpskoj skupštini da videti i čuti nije prikladno ni na ulici u raspravi đilkoša.
 
I u ovome ima puno istine, međutim, to već nije samo do Čanka, već do sprkog parlamenta. Ono što se u srpskoj skupštini da videti i čuti nije prikladno ni na ulici u raspravi đilkoša.

A meni je najzanimljivije kako se stalno pravi ta puritanska zamena teza, pa je mnogo strasnije sto je neko u skupstini nevaspitan od toga sto autokratski rezim siluje i pravosudje i ustav i narodnu skupstinu. :evil:
 
A meni je najzanimljivije kako se stalno pravi ta puritanska zamena teza, pa je mnogo strasnije sto je neko u skupstini nevaspitan od toga sto autokratski rezim siluje i pravosudje i ustav i narodnu skupstinu. :evil:

Zašto se žališ kada si ti prvi očito doktor za zamenu teza? Tekst posta na koji je odgovoreno odnosio se na primitivizam i nekulturno ponašanje, a ne na propast svekolikog srpskog sveta. Tvoj komentar, dođe, taman kao --- s Marsa.
 
Pa dobro gospodo sve ste vi to lepo izanalizirali ,delimično se i slažem sa nekima ali probajte da sve pogledate kroz neku realnu prizmu.Inteligentan? moglo bih se reći ali pre svega veoma načitan.Ono što mu definitivno nefali to je neka nota humora koja je meni lično veoma neprilična naročito što treba da predstavlja poslanika.Ono što meni posebno smeta to su njegovi ispadi.Ako analizirate on prosto čeka da neko nešto kaže,uradi i onda napada bezobzirno.Kada je gdin Ilić (bez obzira šta neko misli o tome)za govornicom pitao u vezi Rasimovog poziva na neku svečanost optužili su ga za govor mržnje a gdin Čanak ga je tako napao da je to bilo direktno pokazivanje mržnje i vulgarnosti.Isto tako kada je gdin Aligrudić snimio skupštinu gdin Čanak je bio taj koji je izgovorio toliko prosto neverovatnih reči da je bilo i mučno slušati.Jednostavno gdin Čanak čeka svoj trenutak i onda se obruši na žrtvu tako nekulturno i necivilizovano a sve kroz neku pošalicu (valjda misli da je to smešno) da nebira reči i način kako to prezentuje.Kada ste ga poslednji put videli da je nešto realno i konkretno izrekao ili predložio?Kada ste ga poslednji put čuli da je nešto rekao na kulturan i fin način?Jednostavno on čeka svoje pitanje a to je Vojvodina.E a onda se nemojte čuditi i da vlada pada ako nebude po njegovom.Ja sam iz Vojvodine ali brate preterao si.

Zakon o zabrani fašističkih okupljanja i manifestacija, na primer. A što se tiče vokabulara, misliš li da senešto može uraditi u rukavicama kad pričaš sa nekim ko rukavice niti nosi, niti zna čemu služe? Misliš da se sa Veljom Ilićem može drugačije razgovarati sem na taj način? Zatim, ja ću ti reći da je Liga od 1991. stalno bila pod pretnjom hapšenja. I svi su stalno od tada očekivali kada će ih poslati na robiju. Ili kad će ih neko roknuti. Previše je tu nagomilano frustracije i zbog hapšenja i zbog batinanja i zbog mnogih drugih stvari.
 
Narod i glasa za režim kakav god da je. Jednostavno ljudi pogledaju na drugu stranu, vide ''čemer, smrt i jad'' i zaokruže ove režimske, ma kako krali i muljali. Neko bi se zapitao šta su videli na drugoj strani, a? :think:
 
Koliko sam ja s'vatio, čovek drži svoju sliku, ne Hitlerovu. Za razliku od g.-dina Todorovića, koji nosi sliku haškog optuženika na sakou.To da je dvorska budala jeste, za medalju, mada u svakoj šali pola istine, ti beogradski političari imaju stvarno sreće što Čanak nije pravi političar.

Srpski radikali uvek idu u pogresnom pravcu...

Nikako da shvate da se od Srbije do sada nije odvojio samo onaj koi nije zeleo da se odvoji.

Nikako da shvate da vojvodjanski Srbi nemaju NISTA ZAJEDNICKO sa Srbima iz Krajine ili juga Srbije...

Skoro da se ne razumeju kad govore.

Cackanje mecke ce zaista DOVESTI DO ODVAJANJA VOJVODINE, a nosioci tog odvajanja nece biti ni Madjari ni neka druga manjina vec bas Srbi - vojvodjanski starosedeoci kojima je dosta i Kosova i gusala i prepametnih izbeglica.
 
Zakon o zabrani fašističkih okupljanja i manifestacija, na primer. A što se tiče vokabulara, misliš li da senešto može uraditi u rukavicama kad pričaš sa nekim ko rukavice niti nosi, niti zna čemu služe? Misliš da se sa Veljom Ilićem može drugačije razgovarati sem na taj način? Zatim, ja ću ti reći da je Liga od 1991. stalno bila pod pretnjom hapšenja. I svi su stalno od tada očekivali kada će ih poslati na robiju. Ili kad će ih neko roknuti. Previše je tu nagomilano frustracije i zbog hapšenja i zbog batinanja i zbog mnogih drugih stvari.

Ма ко ће бре да масти руке о лајавог крмка ???

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
Srpski radikali uvek idu u pogresnom pravcu...

Nikako da shvate da se od Srbije do sada nije odvojio samo onaj koi nije zeleo da se odvoji.

Nikako da shvate da vojvodjanski Srbi nemaju NISTA ZAJEDNICKO sa Srbima iz Krajine ili juga Srbije...

Skoro da se ne razumeju kad govore.

Cackanje mecke ce zaista DOVESTI DO ODVAJANJA VOJVODINE, a nosioci tog odvajanja nece biti ni Madjari ni neka druga manjina vec bas Srbi - vojvodjanski starosedeoci kojima je dosta i Kosova i gusala i prepametnih izbeglica.

jedna od prednosti foruma je sto ovakvi napisu ono sto ih tisti, ma sta god da je to

sanjaj ti, samo sanjaj
 
Srpski radikali uvek idu u pogresnom pravcu...

Nikako da shvate da se od Srbije do sada nije odvojio samo onaj koi nije zeleo da se odvoji.

Nikako da shvate da vojvodjanski Srbi nemaju NISTA ZAJEDNICKO sa Srbima iz Krajine ili juga Srbije...

Skoro da se ne razumeju kad govore.

Cackanje mecke ce zaista DOVESTI DO ODVAJANJA VOJVODINE, a nosioci tog odvajanja nece biti ni Madjari ni neka druga manjina vec bas Srbi - vojvodjanski starosedeoci kojima je dosta i Kosova i gusala i prepametnih izbeglica.

ej sta si duvo..moze malo i meni..jaka neka vutra:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Srpski radikali uvek idu u pogresnom pravcu...

Nikako da shvate da se od Srbije do sada nije odvojio samo onaj koi nije zeleo da se odvoji.

Nikako da shvate da vojvodjanski Srbi nemaju NISTA ZAJEDNICKO sa Srbima iz Krajine ili juga Srbije...

Skoro da se ne razumeju kad govore.

Cackanje mecke ce zaista DOVESTI DO ODVAJANJA VOJVODINE, a nosioci tog odvajanja nece biti ni Madjari ni neka druga manjina vec bas Srbi - vojvodjanski starosedeoci kojima je dosta i Kosova i gusala i prepametnih izbeglica.

Predsednik lokalnog odbora LDSV u Kaću nije bio starosedelac. Izbeglica iz dal Koprivnice il Požeške Slatine... ne znam sad tačno, ali u svakom slučaju bio je izbeglica iz Hrvatske. Toliko o tome :D
 
Srpski radikali uvek idu u pogresnom pravcu...

Nikako da shvate da se od Srbije do sada nije odvojio samo onaj koi nije zeleo da se odvoji.

Nikako da shvate da vojvodjanski Srbi nemaju NISTA ZAJEDNICKO sa Srbima iz Krajine ili juga Srbije...

Skoro da se ne razumeju kad govore.

Cackanje mecke ce zaista DOVESTI DO ODVAJANJA VOJVODINE, a nosioci tog odvajanja nece biti ni Madjari ni neka druga manjina vec bas Srbi - vojvodjanski starosedeoci kojima je dosta i Kosova i gusala i prepametnih izbeglica.

Polako junace,da je moj pradeda razmisljao tako kao ti...pitanje je da li bi se ti uopste rodio i ako bi,kojim jezikom bi govorio i koga bi tad razumeo ???
P.S. Da li i Srbe rodjene u Banatu racunas u vojvodjanske Srbe ?
 
Polako junace,da je moj pradeda razmisljao tako kao ti...pitanje je da li bi se ti uopste rodio i ako bi,kojim jezikom bi govorio i koga bi tad razumeo ???
A tebi bi smetalo da si rođen npr. u Francuskoj, Engleskoj, Nemačkoj, Norveškoj? Šta bi ti falilo, živeo bi kao normalan svet, ne bi se samo grupisao i oslobađao (vidi li iko ovde vezu sa šiptarima)?
 

Back
Top