Nemacka doga

Присуство Харлекин дога у Србији:

  • Поседујем Харлекин догу.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    2
  • Anketa je zatvorena .
Pozdrav drugariiii:)))
JA sam jedna vlasnica, predivnooog mužjakaaa dogeee:)))
On je jedan divaaan paaas, drag, mio i uvek raspoložen za igru, uvam ga u stanu, i ko kaže da doe nisu za stan ja se ne slažem, samo je mnogo bolje da ne živite sami, jer Vam je onda velika obaveza,s ve ostalo je mnogooo lakšeee:)))
Pokušaću da postavim par njegovih sličica da ga viditeee, zove se Aron i neodoljiv je:))))
 
Upravo sam počela skidanje tog filma, jedva čekam da ga odledam, mada ja sve filmove koji imaju veze sa psima obožavaam, to sam volela kao mala i mislim da me to nikada nije prošlo , a i neće:)))
RAzumeće me svi koji vole životinje a naročito pse:))
 
DOGEEE zakoooon:)))))))))
Mnogo su dobrog karakteraaaaa:)))
One u dobu kada porastu i ako ste sanjima stalno, kao ja sa mojim Aronom, sve kapirajuuu, da mogu progovorile bii:)))
JA sam mom Aronu toliko govorila kao malom , smorila sam mnoge ljude pirčama o njemu, konstantnim:), i nastavljam biti neumorna, jer se njim oduševljavam svakim danom isto kao i prvog dana:)))
 
a sto se tice kupovine stenaca nemacke doge savetujem da pogledas sajt UZGAJIVACNICA VUJIN pa se sa njima posavetuj ko ima PRAVE I CISTOKRVNE stence,nalaze se u zrenjaninu,jako su prijatni i divni ljudi,mi smo naseg Pericu kupili preko njih,
 
Pre dva i po meseca sam stavio post za potraznjom muzjaka za parenje ovde. I niko mi nije nista odgovorio, ali ja nadjoh muzjaka, i nasa Aska sada ima sest prelepih malih stenaca, pa ako je neko zainteresovan neka se javi ovde porukom.

Pozdrav.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovu temu izgleda vise niko ne prati. Ukoliko neko slucajno pogleda evo dve tri slicice... :)

DSCF1483-1.jpg


DSCF1407-1.jpg


DSCF1422-1.jpg


Pozdrav.
 
Ovu temu izgleda vise niko ne prati.

Caoo,
Ja pratim ovu temu samo sto ne znam sta da pisem kad nemam doguu.. :( Inace, kada sam vidjela sliku doge (slucajno sam je nasla na netu) odusvila sam se njihovom lepotom! Onda sam pocela da istrazujem o dogama, svidio mi se njihov karakter. Strasno je koliko volim doge. Ja imam 13 godina pa moram dobiti tatinu dozvoli da bi mogla dobiti psa! Pihh, sto to ne volim! :D Mojoj mami se svidjaju. Uskoro pa bi i mogla dobiti dogu! Jedva cekam! :D Samo zelim jos da pitam, kako se oni slazu sa ostalim zivotinjama? Jer imam jos dva psa, krizanki skotskog ovcara i zlatnog retrivera (Lesi) i malog mjesanca kojeg smo prije 1-2 mjeseca nasli ostavljenog ispred nase kuce (Floki).. Imam zutog macka (Djuru :D ) sad me samo zanima da li bi bilo problema izmedju njih? :D
Lijep pozdrav svima!
 
Pozdrav svim forumasima,
evo koristim prilikun da sve ljubitelje ove rase pozovem na :
EUKANUBA GREATE DANE SUPER CUP - Specijalka nemačkih doga.
eukanuba-great-dane-special.jpg

Kinološko društvo "Rusanda" , pod pokroviteljstvom firme
"EUKANUBA", organizuje prvu specijalizovanu izložbu Nemačkih Doga , 01.09.2012 godine na stadionu Banje Rusanda .

USLOVI IZLAGANJA :
Na izložbi se mogu izlagati svi rasni psi sa rodovnikom koji je izdao kinološki savez Srbije ili strane kinološke organizacije koje jepriznala Medunarodna kinološka federacija FCI.Ne mogu se izlagati:bolesni,slepi i gluvi psi,visoko skotne kuje,kao i kuje u estrusu.Psi koji ne poseduju potvrdu o vakcinaciji protiv besnila i potvrdu o zdravstvenom stanju ne mogu se pustiti u izložbeni prostor.Ujedljivi psi moraju nositi zaštitnu korpu.
VAŽNO UPOZORENJE:
Potrebno je prijaviti pojedinacno svakog psa i to na obrascu PRIJAVA ZA PSA.Pas mora biti u svojini izlagaca. Uz prijavu,
kao dokaz,priložiti kopiju uplatnice. Uplate izvršiti na žiro racun KD "Rusanda Melenci":
160-325832-49, sa naznakom:za izložbu pasa.Uplate možete
izvršiti opštom uplatnicom, a dokaz o uplati o prijavi i prijavu možete poslati faxom na broj: 023/531-014.

Uplata za sve razrede je 1000 dinara.
Za strane izlagače uplata je 10 eura.

Za sve štete koje ucini pas ili vlasnik,odgovornost snosi iskljucivo vlasnik psa.Ako se izložba usled više sile ne održi Organizacioni
odbo rje ovlašcen da nastaletroškove pokrije izsredstava uplacenih po prijavama. Organizator ima pravo izmene sudije.



SUDIJA: Kraljić Zlatko ( CRO )
IMG_2590.jpg

Mr. ZLATKO KRALJIĆ je rođen 1945 godine.Živi u Koprivnici - Hrvatska .
Mr.Kraljić je FCI ALL ROUND sudija , i specijalista za Nemačke Doge.Vlasnik je odgajivačnice "Od Koprivnice" , vođa uzgoja je , a i predsednik uzgojnog odbora u Hrvatskom klubu Nemačkih Doga , i veoma aktvan član ovog kluba. Ima bogato četrdeseto godišnje sudijsko iskustvo . Govori Engleski i Nemački.
 
Ћао другари,
зовем се Чарли, ја сам један велики и здрав мужјак Харлекин доге и већ дуже време сам сам и тражим сродну душу да оставимо здраво потомство.
Носим изванредан шампионски педигре, али нажалост у Србији је тешко наћи женку Харлекин доге спремну за удају.

Драге Харлекин даме, ако сте заинтересоване за стајање на луди камен или познајете неку другарицу која хоће да се уда за мене обавезно ми се јавите ступићемо у контакт, разменити све информације, слике итд. :heart:

Жељко

(Напомена: Оглас сам поставио у име пријатеља који има мужјака Харлекин доге)

Oglas vise ne vazi
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top