Nemacka doga

Присуство Харлекин дога у Србији:

  • Поседујем Харлекин догу.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    2
  • Anketa je zatvorena .
Pa tako sam i ja mislila,da sacekam da napuni 9 meseci,sto ce biti u maju...
I ja se istome nadam,bilo bi lepo da upozna neku devojcicu,hehe...
Gizmo je iz odgajivacnice `Adamovic` iz Panceva.
 
Altea,kako je bilo u Banovcima?
Rece mi prijatelj koji je bio sa svojom crnom zenkom da je bila jedna zenkica harlekinka u razredu beba,pretpostavljam da ste to bile vas dve cure...? :)
 
Da, bile smo u Banovcima u razredu najmladjih 6-9meseci.
Dobila je opisnu ocenu Vrlo Perspektivna, i u izboru za najlepseg najmladjeg psa izlozbe osvojila BIS I. Dobili smo prvi pehar :D.
Veliki uspeh za prvu izlobu, ja sam prezadovoljna.
banovcibis1.jpg


Nadam se da se uskoro vidimo na nekoj izlozbi :bye:
 
ja imam harlekin muzjaka 5 godina starog, crno-bele sare, siva podloga
velicanstven pas i nisam video slicnu dogu da je te velicine stigo me je po kilazi jos malo stotku
i pored 90 i kusur kila, veoma je pokretan i brz . u vezi njega mogu samo da kazem da je harlekin nemacka doga najtvrdoglavija i nemojte da ga navikavate da se mazi i da mu udovoljavate jer oni
imaju sposobnost da sami na svoj nacin traze sta im treba

buducim vlasnicima toplo preporucujem da ih izbegavaju jer iza njihovog galantog izgleda krije se bice slicno coveku i nikad neznas sta misli , ako imate zivaca za ovakve pse onda ste stvarno kralj.

mislim da je vaša priča o ishrani preterana, da sve to može i mnogo jednostavnije da se reši.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da li ste vi izvodili ovog merle muzjaka na Cacib Natalinci ove godine, pošto je po vašem opisu bio jedan sličan pas?????
Smatram da je svaki pas ličnost za sebe, samim tim pristup i ophođenje prema psu se ne može generalizovati.
Sve što više mazim Alteu,sve je bolja i zahvalnija, to je pas koji vraća minimum duplo više ljubovi, nego što dobija :D
 
ja imam nemacku dogu,zivi u stanu sa nama,spava sa mojim detetom,nema bolje raseeeeeee,nezni su,umiljati,opasni samo naizgled,svima bih savetovala,ukoliko imaju uslove za njeno odrzavanje da bas dogu izabere!!!!!!!!!!!!

ljudi,moj perica je napunio prvu godinicu:) i sad je vec veeelikiii,u mom naselju postoji jos jedna doga koja je starija od moje tri meseca takodje je prelepa,verujte mi da moj pas sve sto radi naucio je od svog starijeg drugara:D,doge vrlo brzo uce....sto se tice ishrane,jede granule,mladi sir,belo meso itd...sobzirom da nam je blizu stana park,setam ga cak i po 4do 5 put dnevno:roll:sobzirom da se ne odvajamo od njega vodili smo ga i na duza putovanja koja su i do 300km.put podnosi sasvim ok.nemogu da kazem da nisam bila SOKIRANA kada mi je sin pokazao kakvog psa zeli za rodjendan (sobzirom da sam licno htla da mu kupim maltezera)VERUJTE MI kada smo suprug i ja konacno resili da mu ispunimo zelju za rodjendan i uneli u stan stene nemacke doge srecnije dete NIKAD NISAM VIDELA!!!!!!!:D:D:D;);):D NIJEDNOG TRENUTKA SE NISAM POKAJALA STO JE BAS DOGU IZABRAO!!!
 
Jelena, potpuno razumem o čemu pričaš :mrgreen:
Ne samo da nema ovde "dogaša" nego nema ih nigde., a izložbe da i ne pominjem.
Nadam se da će se uskoro nešto promeniti, a pogotovo u smislu poboljšanja kvaliteta ove rase kod nas !
 

Back
Top