Nema meni sexa

xu iz samanta?da nije opet neka preminula forumashica koju ja nisam upoznala...dobro de...pa volim malo da kljucnem u buljicu...zar je to toliki greh??? :roll:
 
Aleksej_BASO:
dunja4you:
Aleksej_BASO:
dunja4you:
Vragolasta Amfibija:
sama mi se ponudila...rekla da voli proste tj mene...

znas kako je kad kriziras,,,ne biras !!!

Pa to mozda ti kriziras pa ne biras... Ja i kad kriziram mogu da biram... A retko kriziram... Mi lepe devojke uvek imamo par komada na lageru! cmok!

Pa zato trazis tipa po netu?

Pa ne svidjaju mi se ovi sa lagera... :D

Mnogo si bre kontradiktorna, nemas decka, a nije ti frka pa ne moras da masturbiras, a ipak si zainteresovana za sex.

Dalje "Nemam starog a novog trazim jer sam veoma zainteresovana za sex.... " a ovde si rekla da ih imas par na lageru.

Kad svaka lepa devojka ima par na lageru kako to da ti imas neke koji nisu lepi, posto ti se oni ne svidjaju, a opet se hvalis tim lagerom?

Mislim sta dalje? Ajd iz pocetka sve ispricaj, pa da cujemo konacnu verziju.

I sta tu nije jasno?
 
dunja4you:
Vragolasta Amfibija:
pa naravno...to sam i mislila da si.
lepa i glupa.

U svakom slucaju bolje prolazim od tebe... iskompleksirane i pametne. ha ha ha
Idem ja da spavam, za razliku od tebe mi glupe i lepe imamo zivot! cmok

Koliko nepotrebnih jezichkih varijanti potroshenih na pljuvachenje, i to izmedju dve klasne ribe, ajkule i barakude.

Pa kad bi se vas dve spokachile, shto vishe prizzeljkujem nego da se to meni desi chak i sa obe, pa ne samo da bi se vishe volele, nego bi se i manule ovih nepotrebnih verbalija i namilovale usana i genitalija. Aman !
 
dugi777jezik:
dunja4you:
Vragolasta Amfibija:
pa naravno...to sam i mislila da si.
lepa i glupa.

U svakom slucaju bolje prolazim od tebe... iskompleksirane i pametne. ha ha ha
Idem ja da spavam, za razliku od tebe mi glupe i lepe imamo zivot! cmok

Koliko nepotrebnih jezichkih varijanti potroshenih na pljuvachenje, i to izmedju dve klasne ribe, ajkule i barakude.

Pa kad bi se vas dve spokachile, shto vishe prizzeljkujem nego da se to meni desi chak i sa obe, pa ne samo da bi se vishe volele, nego bi se i manule ovih nepotrebnih verbalija i namilovale usana i genitalija. Aman !

Ize'em ti vic Bole, kao u onom crtanom. Dok je trebalo da drndaju svoje sujete, punile su ovu temu verbalijama, a chim je trebalo da pokazzu koja je ljubavno moccnija, pobegle su genitalijama... Da li to neshto govori ?!
 

Back
Top