Nema leka apoteka... ili ?

...psihići kažu leče i gore slučajeve,problem jeste u načinu posmatranja sveta i sebe u njemu...
...kako otkloniti te frustracije koje su dovele to toga stanja u kojem on jeste...
...e to je vidiš posao za psihića...
...molim vas,opustite se i pričajte jesu li vas tukli,tata ili mama,bata ili seka,vršnjaci itd. itd.....
...osoba mora da prepozna svoju frustraciju pomoću usluga psihića...
 
...psihići kažu leče i gore slučajeve,problem jeste u načinu posmatranja sveta i sebe u njemu...
...kako otkloniti te frustracije koje su dovele to toga stanja u kojem on jeste...
...e to je vidiš posao za psihića...
...molim vas,opustite se i pričajte jesu li vas tukli,tata ili mama,bata ili seka,vršnjaci itd. itd.....
...osoba mora da prepozna svoju frustraciju pomoću usluga psihića...

ma brate, mi srbi vazimo za jedan od najzdravijih naroda

a i medicina je danas uznapredovala, jedan bensedin resava mnogo toga

(samo ne treba preterivati, jedan uvece i ujutru je ok)
 
Tema su osobe sa komplexom nize i vise vrednosti - istovremeno.

Na pr. Lik se zali kako nema prijatelje, kako se nikad nece ozeniti, kako nije dovoljno lep i atraktivan ....

a sa druge strane, ako pokusas da mu das malo optimizma i da udelis neki kompliment
(na pr. Jel znas da samo 2% ljudi na svetu ima tako zelene oci kao tvoje ?)
On ce odmah da se postavi kao da se to podrazumeva i da je on najbolji, savrsen i neprevazidjen.

Zatim dodju opet faze "jadan ja" , a zatim - niko nije kao ja i ni jedna me nije vredna :)

Mislim da ovi likovi upravo i ostaju sami zbog tih svojih komplexa, jer su nestabilni i nerealni.

Jel neko doskocio ovakvim slucajevima?
Ima li nade za ovakve osobe da izgrade jedan uspesan m-z odnos?

Istina je naravno da su to osobe sa kvalitetima, ali i manama... a i zasto bi nekom morao da bude prioritet u zivotu da izgleda kao Bread Pitt??

shta ti sad kazala? :lol:
 
Tema su osobe sa komplexom nize i vise vrednosti - istovremeno.

Na pr. Lik se zali kako nema prijatelje, kako se nikad nece ozeniti, kako nije dovoljno lep i atraktivan ....

a sa druge strane, ako pokusas da mu das malo optimizma i da udelis neki kompliment
(na pr. Jel znas da samo 2% ljudi na svetu ima tako zelene oci kao tvoje ?)
On ce odmah da se postavi kao da se to podrazumeva i da je on najbolji, savrsen i neprevazidjen.

Zatim dodju opet faze "jadan ja" , a zatim - niko nije kao ja i ni jedna me nije vredna :)

Mislim da ovi likovi upravo i ostaju sami zbog tih svojih komplexa, jer su nestabilni i nerealni.

Jel neko doskocio ovakvim slucajevima?
Ima li nade za ovakve osobe da izgrade jedan uspesan m-z odnos?

Istina je naravno da su to osobe sa kvalitetima, ali i manama... a i zasto bi nekom morao da bude prioritet u zivotu da izgleda kao Bread Pitt??

Pa neko ko se polakomi na kompliment na zelene oči i nije baš osoba koja ima kompleks više vrijednost :lol:

...

Ali da ... teško je da se skrase.
 

Back
Top