nekad i sad

koliko je prije bilo teze il lakse..sto se tice muvanja..raznih briga..za koliko su znali tad..danas je mnogo vise i uslova i nacina al su ljudi sve ''dalji''uprkos ovolikoj tehnologiji itd itd..svemu,znaci dal je bilo bolje po tom pitanju prije 40 god.npr il sad?

ma isto je
samo se sada vise prica o tome
i pise...ko na krstarici :lol:
samo vi pisite...dok neki z:mrgreen:
 
Bolje ti je sad.Imas vise nacina da stupis u kontakt sa bilo kojom.A posto se nikad ne zavrsi na jednom kontaktu,svaka ce ubrzo shvatiti da li si kultivisan tip ili retard.
Takodje,moras voditi racuna o svom izgledu,u onoj meri koliko mozes.I sad,a i kad se ozenis,jer je to jednostavno tako.

kontak da,to se slaze..al su momci vise prije imali vjestine kako za udvaranje tako i za sve ostalo..danas daj slike..fantaziraj itd..i kao nasle se dvije duse a?ma kakvi...mnogo vise je bilo tada ja mislim vecih faca nego danas..jer nije moga npr da parkra bmw i da mu se navali odma 200 sponzorusa itd itd..he
 
kontak da,to se slaze..al su momci vise prije imali vjestine kako za udvaranje tako i za sve ostalo..danas daj slike..fantaziraj itd..i kao nasle se dvije duse a?ma kakvi...mnogo vise je bilo tada ja mislim vecih faca nego danas..jer nije moga npr da parkra bmw i da mu se navali odma 200 sponzorusa itd itd..he

Sto se tice bmw-a,neke devojke nisu ni stigle da saznaju da ga imam,a prosle su.
On bas nista ne pomaze,osim sto je udoban i tih auto,ne zamara u voznji i to je sve.
A i dosta trosi.
 
koliko je prije bilo teze il lakse..sto se tice muvanja..raznih briga..za koliko su znali tad..danas je mnogo vise i uslova i nacina al su ljudi sve ''dalji''uprkos ovolikoj tehnologiji itd itd..svemu,znaci dal je bilo bolje po tom pitanju prije 40 god.npr il sad?

Interesantnije je bilo tada.Sada je nekako sve vise dostupno tako da nije interesantno
 
Danas je mnogo lakse nego ranije zbog sredstava komunikacije ,vise je motorizovanih pa mogu pre da stignu na mesto gde treba i veca je ponuda devojaka nego pre ne zbog broja vec zbog slobodnijeg ponasanja istih.
 
eh...da smo sad u nekad...b0lj0 bi prali u korito...a forumashili uz luchane svece :aha:

kako si ti romantican
180.gif


:lol:
 
kontak da,to se slaze..al su momci vise prije imali vjestine kako za udvaranje tako i za sve ostalo..danas daj slike..fantaziraj itd..i kao nasle se dvije duse a?ma kakvi...mnogo vise je bilo tada ja mislim vecih faca nego danas..jer nije moga npr da parkra bmw i da mu se navali odma 200 sponzorusa itd itd..he

nije sto su ranije momci bili vjestiji, nego sto su zene bile sputanije, pa nisu mogle da biraju, zavisile su mnogo od muskarca, pa je njemu, iako je mozda bio mrcina, bilo lakse da nadje zenu
a danas zena moze da bira koliko joj volja, pa se onda muski vade da su sami jer nemaju bmw, a ne jer su slabasni po mnogim osnovama
hehehhehe
 
nije sto su ranije momci bili vjestiji, nego sto su zene bile sputanije, pa nisu mogle da biraju, zavisile su mnogo od muskarca, pa je njemu, iako je mozda bio mrcina, bilo lakse da nadje zenu
a danas zena moze da bira koliko joj volja, pa se onda muski vade da su sami jer nemaju bmw, a ne jer su slabasni po mnogim osnovama
hehehhehe

ako si ti takvog imala i ako je to iz licnog iskustva ok...a druga cinjenica je da ce muskarci kako je krenulo jos malo postati zasticena vrsta hehe..vas je zena u svijetu 5:1 pa ti vidi ko se oko koga vise lomi...
 
koliko je prije bilo teze il lakse..sto se tice muvanja..raznih briga..za koliko su znali tad..danas je mnogo vise i uslova i nacina al su ljudi sve ''dalji''uprkos ovolikoj tehnologiji itd itd..svemu,znaci dal je bilo bolje po tom pitanju prije 40 god.npr il sad?

mislim da su ljudi nekada imali neku posebnu mentalnu nevinost koju mislim da sada retko i deca imaju.
i da im je to dozvoljavalo da budu jednostavniji po pitanju srca. pitomiji. prijemciviji.
 
mislim da su ljudi nekada imali neku posebnu mentalnu nevinost koju mislim da sada retko i deca imaju.
i da im je to dozvoljavalo da budu jednostavniji po pitanju srca. pitomiji. prijemciviji.
Tako je.Među ljudima rođenim recimo na kraju 19.-tog veka ili početkom 20.-tog,je bilo više ''istih'' u smislu da su živeli kao i njihovi preci,poštovali iste moralne kodove,i trudili se da ničim ne odudaraju od većine jer je to bila velika sramota,a mogla je da povuče sa sobom i odstranjenje iz zajednice što je bilo ravno smrti,dakle tzv.građanska smrt je bila zastupljenija,a postojala je i u zakonu.Naravno bilo je i perverzija raznih ali su one bile ograničene uglavnom na ''više krugove'' i to ne sve,samo na tzv.Liberalnu elitu,dok su se ostali ''plemići'' pridržavali morala.Onda je počelo da puca,jer su kazne slabile,moral je postao privatna stvar pojedinca,tako da niko nije mogao da mu bilo šta kaže za ono što radi u spavačoj sobi,i dovelo do ovog danas.
 

Back
Top