NECRONOMICUM EX MORTES

Cim mi neko pruzi dokaz ja cu prihvatiti.
Ovako - koja je razliga izmedju prica koje se ovde postavljaju i Deda Mraza?
Kapiram da vecina ljudi koji veruju u ove price, takodje veruju u Deda Mraza i u to da je Pepeljuga postala princeza.

Nemoj da petljaš Deda Mraza i Pepeljugu s ovim stvarima.


Ali ja nista ne izmisljam :)
Da li ti izmisljas ili ne, ja to ne znam.

Ne dostaje ti mašta. Tesla ništa ne bi napravio da to nešto ne bi zamislio u glavi i matematički izračunao.
 
Cim mi neko pruzi dokaz ja cu prihvatiti.
Ovako - koja je razliga izmedju prica koje se ovde postavljaju i Deda Mraza?
Kapiram da vecina ljudi koji veruju u ove price, takodje veruju u Deda Mraza i u to da je Pepeljuga postala princeza.




Ali ja nista ne izmisljam :)
Da li ti izmisljas ili ne, ja to ne znam.

Da, ali zašto ono što je neko stavio na net mora da bude suva istina?
I na sajtu dr. Dabića nisi mogao da pročitaš da je on čovek koga juri ceo svet zbog optužbi za genocid.
 
Tesla ne bi nista napravio da non stop nije postavljao pitanja KAKO ZASTO GDE ZBOG CEGA.
Tesla nije sedeo kod kuce i cudio se bleskovima. On bi se zapitao odakle ti bleskovi, pokusao da ih replicira u istim uslovima, itd.

:) Ja nisam na Teslinom nivou. Reci mi, bubašvabe ti, kako da ja ispitam odakle ti bleskovi? Kako bi ti to ispito? Kad već mene savetuješ daj mi neki uput.
 
I na kraju krajeva, nemojte da mi minirate temu. Olabavite malo sa tim koja je njegova prava biografija. Ja sam na početku napisao da nemam nameru ikoga ovde ubeđivati u istinitost ovoga. ja sam preneo ono što sam čuo od tetke.

Tema je nešto drugo.
Evo, hipotetički zamislite da se sve desilo kao što sam opisao. Da li vi smatrate da bi to mogao da bude Necronomicum ex mortes?
 
A što tebe nervira toliko? Što se ti uzbuđuješ? Nikom ja ništa ne namećem na silu u glavu.
Ako ne veruješ mojim rečima zaobiđi ih.

:):) A sto bih se nervirao ili bio uzbudjen :)
U stvari, nerviram se zbog jednog opsteg simptoma, koji se javlja kod jako mnogo ljudi, a to je ono da sve prihvataju zdravo za gotovo bez trunke analize.
Tako su se neki plasili pomracenja Sunca 1999. godine, a su spustali roletne. Zbog cega?
Pa zato sto su tako procitali u novinama, a nisu imali volje da procitaju obavestenje Astronomskog drustva.
 
K bi rekao sa tvojim avatarom da si toliki skeptik, isto kao i Švabo. On Molder, ti Skali. Jeste vas dvoje u šemi?

Hajde kad toliko voliš da guglaš, izguglaj, leba ti, gde je živeo 70-ih.

pa sad...nek ti Walburga objasni
ona je "pametnica" i dosad je sigurno barem nesto skontala :mrgreen:

70-te? gdje je zivio?
koliko vidim gdje i inace...ako izuzmemo turneje, a prije toga u Francuskoj....?

iskreno, tvoja prica je zabavna i mogla bi "drzati vodu"...ako izuzmemo cinjenicu da covjek stanuje sa rodjenim bratom i da se vec desetak godina lijeci od teske depresije...
 
Poslednja izmena:
I na kraju krajeva, nemojte da mi minirate temu. Olabavite malo sa tim koja je njegova prava biografija. Ja sam na početku napisao da nemam nameru ikoga ovde ubeđivati u istinitost ovoga. ja sam preneo ono što sam čuo od tetke.

Tema je nešto drugo.
Evo, hipotetički zamislite da se sve desilo kao što sam opisao. Da li vi smatrate da bi to mogao da bude Necronomicum ex mortes?

Naravno da smatram. Treba sve uzeti u obzir. Knjiga je sam đavo. Jesi gledo film Deveta kapija?
 
Ako neko sliku koju budem postovao ovde pronađe bilo gde na internetu, ja ću vam se svima ovde izviniti i nikada više ništa neću postovati na ovom pdf-u.

Jel' važi? Skali, Molder?

ma daj, recimo da je dio price istinit i da tvoja...tetka jeste bila domacica/menadzer njegovog imanja...super, ni prva ni zadnja osoba koja ok radi svoj posao...dok ga je radila...
medjutim, to da cuveni antiratni pjesnik ima Necromicon na polici i nije bas siguran sta je to sto ima, al je, eto, tvoja tetka sigurna pa ti je objasnila...
realno, to moze biti i babin dnevnik...:)
 

Back
Top