nebojsa stefanovic......politicar

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cekaj zlocinacki rezim slobodana milosevica doneo zakon koji je nedemokratski i onda uzeo tog nebojsu da po tom zakonu upada u medije i on prihvatio kakve veze ima sto je to formalno zakon ako je on nedemokratski,zamisli da takav mali covek koji bespogovorno izvrsava naredbe zlocinackog rezima sutra dobije neku vecu vlast,kako bi bilo gradjanima u takvoj zemlji
 
http://www.alo.rs/vesti/21812/Zaposl...anackog_kolege
Naprednjački skandal u zemunskoj opštini
Zaposlio ženu kod stranačkog kolege
Subota - 28.11.2009
Nebojša Stefanović, mlada nada Srpske napredne stranke i poverenik za grad Beograd, zaposlio je svoju dvadesetpetogodišnju suprugu Anu u zemunskoj opštini, saznaje „Alo!“.


Iako nesvršeni student, gospođa Stefanović po ugovoru o delu prima platu od čak 60.000 dinara!
kako li bi bilo da doticni gospodin uzme malo vecu vlast.......
 
http://www.alo.rs/vesti/21812/Zaposl...anackog_kolege
Naprednjački skandal u zemunskoj opštini
Zaposlio ženu kod stranačkog kolege
Subota - 28.11.2009
Nebojša Stefanović, mlada nada Srpske napredne stranke i poverenik za grad Beograd, zaposlio je svoju dvadesetpetogodišnju suprugu Anu u zemunskoj opštini, saznaje „Alo!“.


Iako nesvršeni student, gospođa Stefanović po ugovoru o delu prima platu od čak 60.000 dinara!
kako li bi bilo da doticni gospodin uzme malo vecu vlast.......

i mene je na "prvo citanje"iziritirala ta vest ali realno,nista cudno i sta ocekivati od likova koji su do juce takoreci bili u stranci koja im je dala sve u zivotu,pa sta bi jadan kum vucic bio da nije bilo seselja,ziveo bi u stanu od roditelja,ne bi preko srs marno stan u yubc-u
 
http://www.alo.rs/vesti/21812/Zaposl...anackog_kolege
Naprednjački skandal u zemunskoj opštini
Zaposlio ženu kod stranačkog kolege
Subota - 28.11.2009
Nebojša Stefanović, mlada nada Srpske napredne stranke i poverenik za grad Beograd, zaposlio je svoju dvadesetpetogodišnju suprugu Anu u zemunskoj opštini, saznaje „Alo!“.


Iako nesvršeni student, gospođa Stefanović po ugovoru o delu prima platu od čak 60.000 dinara!
kako li bi bilo da doticni gospodin uzme malo vecu vlast.......

Ма чекај само , за пар месеци ће се сазнати да је ова мусава "госпоЏа" одједном:eek: завршила...примера драматургију:rtfm::worth:
Миссим , глупи су они да смисле нешто оригиналније , а Чедоид им је већ пример :dash:

Ово друго не могу ни да замислим...када се гладно и жедно и жељно дочепа власти - пропаст система:sad2:

Уосталом , већ имамо примера колќо хоћемо , а ових тренутних , сада на власти , а до јуче гологузана и полуситих:roll:

i mene je na "prvo citanje"iziritirala ta vest ali realno,nista cudno i sta ocekivati od likova koji su do juce takoreci bili u stranci koja im je dala sve u zivotu,pa sta bi jadan kum vucic bio da nije bilo seselja,ziveo bi u stanu od roditelja,ne bi preko srs marno stan u yubc-u

....а матори старац гробар од "тисућу лИјета" би возио старог стојадина , кресао бабе по бајчетини и празнио фекалну септичку јаму наслеђену од деде:sad2:

А вид' их сад...у покраденим становима од стотине квадрата , кућама - вилетинама са базенима и винским подрумима , а још нису поштено ни опанке презули:dash::brus::gace:
 
Nebojša Stefanović, mlada nada Srpske napredne stranke i poverenik za grad Beograd,
zaposlio je svoju dvadesetpetogodišnju suprugu Anu u zemunskoj opštini, saznaje „Alo!“.

Јел то она "млада нада" - адут за Вождовац ???

А што је не запосли у "Правди", тамо је сувласник ????
Јел због тога што тамо плата касни по шест месеци, а буџетлије плате добијају редовно ???
 
А што је не запосли у "Правди", тамо је сувласник ????
Јел због тога што тамо плата касни по шест месеци, а буџетлије плате добијају редовно ???

Pa nije ona novinar, radi na projektima značajnim za opštinu zemun, sad će sve da procveta kad se ženica dohvati posla:mrgreen:
 
Јел то она "млада нада" - адут за Вождовац ???

А што је не запосли у "Правди", тамо је сувласник ????
Јел због тога што тамо плата касни по шест месеци, а буџетлије плате добијају редовно ???

Ne ... on je samo mlada nada (od 35 godina) a adut je Gaga :lol:

Romant'ka bolan :lol:
t99iy0.jpg
:rotf:

*ne pitajte odakle mi ovo, verujte imam i mnogo gorih stvari u posedu :lol: A insajderska info - pickousti je bio kum na vencanju :dash:
 
Ја чуо да се посвађали и да се мануо ћорава посла :confused::confused::confused:

Нема га нигде на промоцијама,
нико га не спомиње ???

Можда им је Адут у СПОИЛЕРУ :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Posvađali se jesu ali valjda su se i izmirili, čak se pričalo neko vreme da Gaga izlazi ispred neke lige za Voždovac ... na kraju je ipak kod Tome ali apsolutno ništa ne obilazi i ne ide među ljude, samo idu zajedno u krkanluk ... sad ću naći neku novu fotku što su mi prosledili.
 
Па лепша је од ДЈуке како год да окренеш ....

:per::per::per:

Ух бре , поквари ми овај лепи дан...'де си се сетио тог...те...'ајде да не вређам, вири он од некуд , а доста му је и огледало да скапира каки је:confused::D
Bolje ovako, na budžet, da ne plaća iz svog džepa.

Не завидим вам вам уопште...вама Земунцима...треба онО сретати сваки дан:sad2:

И башту му уштројили,
ни Џандари га више не чувају ....

Повук'о се изгледа Гага у дубоку илегалу ....


...и не једу више оне пуњене пљеске у све униформи на ћошку...како је тек то ружно изгледало:roll:
 
Чекај, та лига ...

Јел то онај што нас удави пре неких 5-6 месеци овде ???
Ил' то беше за Земун ????

To je isto Voždovac ali nije Liga nego NOPO - Nijedan od ponuđenih odgovora a vodi ih neki retos Nikola Tulimirović koji kao umišlja da se kao bavi politikom a ne zna gde je šupalj.
Na ove izbore u nedelju izlazi bukvalno svaka šuša, čak i onaj Dragoljub Kojčić (sećate se prošlogodišnjih bilborda za stranku "strela vremena i horizont slobode" od kojih sam ja mislila da su reklama za neki roman :lol:) i njegovi otpadnici iz DSS koje finansira Drakulić izlaze na izbore i još imaju bilborde na dobrim lokacijama.

To sam čak i slikala jer nisam mogla da verujem ::neutral:
28v3nme.jpg


Maja ide samostalno, uvek joj kače bilborde i plakate između SRS i SNS ... i Dinkić ide samostalno i mislimda će imati oko 0.00001% glasova.
 
To je isto Voždovac ali nije Liga nego NOPO - Nijedan od ponuđenih odgovora a vodi ih neki retos Nikola Tulimirović koji kao umišlja da se kao bavi politikom a ne zna gde je šupalj.
Na ove izbore u nedelju izlazi bukvalno svaka šuša, čak i onaj Dragoljub Kojčić (sećate se prošlogodišnjih bilborda za stranku "strela vremena i horizont slobode" od kojih sam ja mislila da su reklama za neki roman :lol:) i njegovi otpadnici iz DSS koje finansira Drakulić izlaze na izbore i još imaju bilborde na dobrim lokacijama.

To sam čak i slikala jer nisam mogla da verujem ::neutral:
28v3nme.jpg


Maja ide samostalno, uvek joj kače bilborde i plakate između SRS i SNS ... i Dinkić ide samostalno i mislimda će imati oko 0.00001% glasova.

Ови к'о неки секташи:lol:

Шта им значи ово Србија 21 ?:think:
 
Јел то она "млада нада" - адут за Вождовац ???

А што је не запосли у "Правди", тамо је сувласник ????
Јел због тога што тамо плата касни по шест месеци, а буџетлије плате добијају редовно ???

Kako da je zaposli u pravdi, kad su u opstini poceli odmah po dolasku na vlast letos da zaposljavaju odredjene zaposlene tj. urednike nekih hronika u tim nazovi novinama, ne znam samo koji je kritetijum bio, al mislim da je politicka podobnost... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Mada bi mogli novinari da pisu ciji jos rodjaci rade u opstini Zemun, poduzi je spisak.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Kako da je zaposli u pravdi, kad su u opstini poceli odmah po dolasku na vlast letos da zaposljavaju odredjene zaposlene tj. urednike nekih hronika u tim nazovi novinama, ne znam samo koji je kritetijum bio, al mislim da je politicka podobnost... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Mada bi mogli novinari da pisu ciji jos rodjaci rade u opstini Zemun, poduzi je spisak.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ja znam samo da je radila Vjericina sestra ali garant će joj sad dati nogu ako već nisu ... ali ima one pare iz RIK-a, boli je uvo :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top