nebojsa stefanovic......politicar

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
А бави се дипломатијом?

За дипломатију постоји школа у трајању од две године, мој друг је лично завршио.;)

Сви су они исти, а не заборави и да је Јеремићев тата бивши истакнути спс-овац и да је Јеремић био члан спс-а...као и то да Јеремићев тата има много путера на глави.:)

Даклен, не треба тај несој раздвајати.
Истог су порекла.;)

I tu ima istine. Doduše mislim da je bio u JUL-u ali na isto se svodi. Olakšavajuća okolnost je to što nije leteo iz stranke u stranku nego je neko vreme pauzirao (a svako ima pravo da promeni mišljenje), nije istupao ispred JUL-a a zavrsio je i neke škole koje su priznate mada ja lično mislim da između fizike i diplomatije nema ama baš nikakvih dodirnih tačaka te da mali ne radi ništa posebno i da mesto u stranci i Vladi može da zahvali samo Borisu a ne nekom posebnom talentu i isticanju. On u stranci nije napredovao kao svi ostali, jednostavno je postavljen odmah na mesto savetnika i to nije korektno ...
A ovaj Stefanović se može videti ponekad u Pravdi ...
 
Španska serija o SNS-u.Veliki ljubavnik Toma i njegove žene,pa onda idemo na Vučka a sad evo i nekog fićfirića koji je tek na početku karijere.Ne bi me čudilo da su im sve švalerke iz DS-a.SNS-ovci namiruju potrebe u DS-u a Tadija ih novčano podržava.

Nisu ... nema u DS mnogo žena a ono što ima je uglavnom kalibra Čomićke i Kolundžije :zper: Tomine švalerke su u SRS-u a Vučić mi iskreno deluje nesposoban za švaleraciju (i za sve ostalo). Ovaj je jednostavno nebitan ... :lol:
 
I tu ima istine. Doduše mislim da je bio u JUL-u ali na isto se svodi. Olakšavajuća okolnost je to što nije leteo iz stranke u stranku nego je neko vreme pauzirao (a svako ima pravo da promeni mišljenje), nije istupao ispred JUL-a a zavrsio je i neke škole koje su priznate mada ja lično mislim da između fizike i diplomatije nema ama baš nikakvih dodirnih tačaka te da mali ne radi ništa posebno i da mesto u stranci i Vladi može da zahvali samo Borisu a ne nekom posebnom talentu i isticanju. On u stranci nije napredovao kao svi ostali, jednostavno je postavljen odmah na mesto savetnika i to nije korektno ...
A ovaj Stefanović se može videti ponekad u Pravdi ...
Није напредовао случајно нити захваљујући томе што га Борис нешто посебно готиви.
Постоје добри разлози за то.

Како било, прихватио се посла за који нити је квалификован нити има потребно искуство за једну такву функцију.
И то много говори о њему.
 
Није напредовао случајно нити захваљујући томе што га Борис нешто посебно готиви.
Постоје добри разлози за то.

Како било, прихватио се посла за који нити је квалификован нити има потребно искуство за једну такву функцију.
И то много говори о њему.

Tu se slažem. To bi bilo kao da neko ko je dipl. ekonomista ili pravnik uzme ministarstvo zdravlja ili da lekar postane ministar kulture. Glupo je a kadrova ima i više nego dovoljno da se izbegnu takva uvaljivanja na silu ... najveći problem Demokratske stranke je što traži fotelje za kadrove umesto obrnuto.
 
Tu se slažem. To bi bilo kao da neko ko je dipl. ekonomista ili pravnik uzme ministarstvo zdravlja ili da lekar postane ministar kulture. Glupo je a kadrova ima i više nego dovoljno da se izbegnu takva uvaljivanja na silu ... najveći problem Demokratske stranke je što traži fotelje za kadrove umesto obrnuto.
То је проблем готово свих странака у Србији јер се не баве политиком, већ политиканством.
Свима им је циљ само себе и своје апетите да намире, а држава и народ су им небитни.

Нама требају потпуно нови људи, али права елита је гурнута под тепих.

Ја могу само да мислим ( и успут да се стидим) какав утисак ти мученици са наше политичке сцене остављају на велике политичаре, а индиректно какав утисак остављају о народу.

Не треба да се чудимо што су почели да нас третирају као цигане.
 
Zanimljivo...
Pogotovo sto poznajem Stefanovica i znam da nikada nije bio clan Jula...
On se uclanio u SRS jos kao klinac, ali za razliku od Vojvode iz Sarajeva nije stekao bazen, kucu, 3-4 automobila i milione koje sad njegov sin Nikola trosi po beogradskim kockarnicama...
A nije stekao ni plac od 2 miliona evra poput Dragana Todorovica...
A ni plac i kucu na Dedinju poput Djelica...
Ni stan od 400 kvadrata u centru Bgd-a poput Vuka Jeremica...
Da li je dobra ili los politicar - procenice glasaci na izborima.
Znam, tesko je sada radikalima jer su tu na 3 - 4 %.
Boli....
 
tvoja odbrana je da on nije..................pitanje je sta jeste........da li je bio najgori student medicine koji ni soociologiju nije mogao da polozi pa zavrsio megaspejs.........da li je negde radio............da li mu je rodjeni brat vlasnik pravde...........da li mu je otac julovac.............da li je upadao u studio b 1999 ispred vlade sps-jul .....................narod je cesto znao da na izborima bude prevaren od raznoraznih jajara..........na osnovu cega moze da se tvrdi da bas ovaj nebojsa donosi pozitivne promene.............................by the way covek je rekao da zna resenje za narkomaniju sto ljudska civilizacija nije uspela da resi 2000 godina........srbiji je dosta politicara njoj su potrebni drzavnici koji ce je izvuci gde su nas ovakvi politicari kao taj priuceni dipl ekon. megaspejs nebojsa smestili.......
a evo sta ldp kaze za njega..............eto i oni nekad bubu u pravu

Bezobrazluk perača biografija SNS-a
Saopštenje za javnost, LDP | 21.08.2009.

Žalostan je bezobrazluk kojim perači biografija iz Srpske napredne stranke optužuju LDP za neprincipijelnost politike, boreći se navodno za slobodu medija.

Od svih recikliranih kadrova koje imaju, ovoga puta su se odlučili za Nebojšu Stefanovića, danas jednog od portparola naprednjaka, a nekada čoveka koji je kao izaslanik JUL-a i radikala zauzimao na silu nezavisni Studio B.

Nebojša Stefanović je čovek koji je pod zaštitom Vojislava Šešelja i Miloševićevog ministra Miloševićevog informisanja Aleksandra Vučića ukrao Studio B od Beograđana, po zlokobnoj uredbi Vlade kojom je u proleće 2000. Srbija gurnuta u potpuni medijski mrak. Stefanović je i tada bio, kao i danas, spreman da gazi preko leševa kako bi ostvarivao svoje ambicije. Nekada se to zvalo patriotizmom, danas Stefanović i njegovi šefovi sebe nazivaju naprednjacima.

Za LDP nikada nije bilo dovoljno samo podsećanje na sve ono što su takvi ljudi radili ovoj zemlji. Nije dovoljno deset godina i pokušaj medijskog ispiranja prljavih biografija. Zbog toga podsećamo da Srbija, sa ovom ili onom vlašću, još uvek ima važeći zakon o lustraciji. Uskoro ćemo se izboriti za novi i uređen sistem života u Srbiji u kojoj će se i taj zakon primenjivati. I na Stefanovića, i na sve druge koji su u prošlosti ili danas kršili ljudska prava.
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo...
Pogotovo sto poznajem Stefanovica i znam da nikada nije bio clan Jula...
On se uclanio u SRS jos kao klinac, ali za razliku od Vojvode iz Sarajeva nije stekao bazen, kucu, 3-4 automobila i milione koje sad njegov sin Nikola trosi po beogradskim kockarnicama...
A nije stekao ni plac od 2 miliona evra poput Dragana Todorovica...
A ni plac i kucu na Dedinju poput Djelica...
Ni stan od 400 kvadrata u centru Bgd-a poput Vuka Jeremica...
Da li je dobra ili los politicar - procenice glasaci na izborima.
Znam, tesko je sada radikalima jer su tu na 3 - 4 %.
Boli....



pedja801
Nov član

Učlanjen: 08.10.2009.
Pol: muški
Poruke: 1
Reputaciona moć: 0



uuuu...jeaaaaaah ! koja hrabrost ! lik koji se tek registrovao

i samo jednom svojom porukom nas prosvetlio........ :zcepanje:

.
 
sve bi bilo lakse kad bi samo ljudi odgovorili da ili ne..............sve ostalo a narocito sakrivanje iza nazovi volje biraca je vise nego smesna...............po toj idiotskoj logici svi koji su dobijali izbore su najbolji za srbiju............kako li smo onda dospeli ovde gde smo
 
Zanimljivo...
Pogotovo sto poznajem Stefanovica i znam da nikada nije bio clan Jula...
On se uclanio u SRS jos kao klinac, ali za razliku od Vojvode iz Sarajeva nije stekao bazen, kucu, 3-4 automobila i milione koje sad njegov sin Nikola trosi po beogradskim kockarnicama...
A nije stekao ni plac od 2 miliona evra poput Dragana Todorovica...
A ni plac i kucu na Dedinju poput Djelica...
Ni stan od 400 kvadrata u centru Bgd-a poput Vuka Jeremica...
Da li je dobra ili los politicar - procenice glasaci na izborima.
Znam, tesko je sada radikalima jer su tu na 3 - 4 %.
Boli....

Jel' moglo providnije? :lol:
Nebojša Stefanović JESTE bio član JUL-a i ispred JUL-a je javno istupao divljajući po Studiju B na kom sam, igrom slučaja, neko vreme radila i upoznala ljude koji se sećaju ovog mladog gospodina i njegove akcije po dotičnoj televiziji. Oni koji su stekli (bilo krađom, bilo poštenim radom) su, da bi do nečega došli, prvo morali da imaju mozak da ukradu a da ne budu uhvaćeni. Nebojša Stefanović kao propali student nažalost nema čak ni sposobnost da ukrade a na njegovo veliko očajanje nema (niti će imati) ni priliku pošto on i njegova stranka, makar imali 49% glasova, nisu sposobni da formiraju vlast. A to što u kontekstu odbrane N.S. pominješ loše postupke drugih (koje niko ne osporava) samo je dokaz više da nemaš mnogo šta lepo o njemu da kažeš. Da je najbolji i najpošteniji na svetu - završio je Megatrend. Kome treba u politici debil koji sa 25 i kusur godina završi to s.ranje a imamo toliko pametnijih i sposobnijih mladih ljudi?
I još samo nešto - ne zaleći se pričom o lopovluku jer ako je Nebojša čist, tatica mu baš i nije ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top