nebojša bakočević,gde je?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šteta za njega. Bio je vrlo atraktivan u mladosti, crn, markantan. Šteta što nije uspeo da se izbori sa popularnošću, i što se pridružio masi onih koji su se odali porocima.
Čitala sam i ja o tom nekom incidentu kada mu je umrla baba, o nekim proganjanjima bivše devojke, one balerine... Šteta što sada misao o njemu jeste svedena na sećanja o nekadašnjoj mladosti, i uspehu, naspram sadašnjeg sažaljenja.
Dobio je neku epizodnu ulogu u Vratiće se rode, svega nekoliko rečenica. Nije li to tužno?
 
joj,a ja se sacam neke price o tome
a ashen ataljanc mu je valjda bila devojka,secam se i neke price da je i od nje `pozajmljivao`


da,igor je otvopreno pricao o drogi...izvukao se.on je prodao stan u centru i zivi sa ckaljinom unukom u baćevcu...bio jednom kod tanje peternek u `ziveti kao sav normalan svet`



inace nebojsa mi je lep k`o lutka.steta sto je propao,nije bio los glumac.

Da, Igor Pervić je sa Čkaljinom unukom Jovanom
Petrović na selu !
 
Šteta za njega. Bio je vrlo atraktivan u mladosti, crn, markantan. Šteta što nije uspeo da se izbori sa popularnošću, i što se pridružio masi onih koji su se odali porocima.
Čitala sam i ja o tom nekom incidentu kada mu je umrla baba, o nekim proganjanjima bivše devojke, one balerine... Šteta što sada misao o njemu jeste svedena na sećanja o nekadašnjoj mladosti, i uspehu, naspram sadašnjeg sažaljenja.
Dobio je neku epizodnu ulogu u Vratiće se rode, svega nekoliko rečenica. Nije li to tužno?
Droga pojela celu beogradsku muzičko glumačku scenu 80.-tih...Par ih preživelo.
 
poster,%20droga%20je%20smrt,%201389.jpg

Al to ne razmišlja bahato puno keša...
 
:lol:
Droga je dobar sluga a zao gospodar...Ovde nije podsticala kreativnost nego je sputavala...I mislim koji debil treba da budeš da pređeš na iglu...Sve do prelaska na iglu nema fizičke zavisnosti samo psihička.

Kako si ti naivan. To tebi pricaju ti drogerasi da bi poceo da se drogiras prvo marihuanom, pa onda ostalim drogama. Moj jedan drug je tako sve isprobao, pa mi je svasta pricao i eno ga sada izgleda kao avet. I on je tako drobio o tim vrstama zavisnosti. Ne doalzi u obzir svi moramo da budemo protiv droge.
 
Glumac Nebojša Bakočević, koji je osamdesetih tretiran kao dečko koji najviše obećava na jugoslovenskoj filmskoj sceni, otišao je predaleko u uživanju slave i poroka koje ona sa sobom nosi. Bakočević se potpuno predao “heroinskom raju”, pa je u Kotoru uhapšen zbog krađe kompjutera, beogradski SKC opljačkao je tako što je, kao “spajderman”, upao kroz krov, da bi konačno orobio i jednu kancelariju.

http://www.telegraf.rs/vesti/82555-i-oni-su-pali-zbog-droge-najvece-narko-afere-na-srpskoj-estradi
 
Najbolja je prica koju sam cuo od jednog drugara koji je pre 20-tak god. cesto putovao iz Amerike -na razno ostrvlje, sve dok nije naisao na pokvaren skener na jednom aerodromu, pa su ga pretresli rucno.....
posle toga 7-8 god. nije nigde putovao (nasli mu paketice) :-)
Prica da je u Holiwoodu gde je dilovao, cesto sretao Bakocevica.
Bakocevic je jureci uloge dosao na ideju da se predstavi Spielbergu, jer mislio je, Steven Spielberg jednom kad ga upozna otkinuce na njegove glumacke sposobnosti i onda je Hoolywood njegov.
Nije ga sprecila ni visoka ograda ni obezbedjenje Spielbergove vile, pa je nakon sto je preskocio ogradu i dosao do vile uhapsen.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top