NE KUPUJTE NISTA hrvatsko.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U supermarketima danima gledam kako nas spopadaju razni promoteri sa akcijama da kupujemo hrvatske proizvode.Ljudi ne kupujte nista od zlikovaca koji su nas klali i koji nam samo zlo misle,ja sam licno bacio casu njihovog smrdljivog soka u lice jednoj navalentnoj promoterki koja nije htela da me se okani nudeci mi to djubre da probam posto poto.


ta..."navalentna promoterka" je necije dijete...obicno studnet
kojem placaju neku sicu da cijeli dan stoji na nogama i bude uljudan
prema bolidima...poput...tebe
tj. ako si stvarno bacio casu soka u lice tom djetetu...zreo si za "posmatranje" :thumbdown:
 
Ja ne kupujem skoro nista,ali samo zato sto nemaju neki kvalitet u odnosu na dr.sto se nudi,a i preskupi su.Otprilike kao i sa njihovim morem.

Par primera :

vegeta-zacin c
frikom-delta (sladoled)
jana-aqva viva..

Jedino priznajem bajadere,ali i one su preskupe pa posto u BG ima specijalizovanih prodavnica domace cokolade ili one belgijske-kad mi se bas daju pare za to kupim pravu belgijsku..:)

izuvini, ali to ti je kao da si usporedio kameno doba za socijaldemokracijom...:hahaha:
zacin c je sama sol...
vegeta je jedinstvena u svijetu i nema prodavnice u europi koja je nema u ponudi (unatoc mnostvu drugih brendova kao npr. Knorr, Nestle itd.)
 
'рвати могу да се јаве за трговинску размену ако претходно:
'

- осуде сопствене ЗЛОЧИНЕ и ЗЛОЧИНЦЕ

- врате 250 000 плата и пензија,

- врате 250 000 станова, имања и земљишта


а не још олош да дође овде да се гребе за профит.

penzije iz Hrvatske stizu redovno...mojne brigas
ono sto je meni...neobicno je npr. cinjenica
da je moja tetka prije regulirala dio penzije koji prima iz Cro sa njihovim fondom
nego....ostatak koji je zaradila ovdje, gdje i zivi...e, to je sramota...:neutral:
 
Poslednja izmena:
ta..."navalentna promoterka" je necije dijete...obicno studnet
kojem placaju neku sicu da cijeli dan stoji na nogama i bude uljudan
prema bolidima...poput...tebe
tj. ako si stvarno bacio casu soka u lice tom djetetu...zreo si za "posmatranje" :thumbdown:

Naravno da je bacio... praznu flašicu u kantu posle konzumacije, a u znak protesta prema ambalaži za hrvatske proizvode. Naše ambalaže uredno baca na vidljivo mesto (trotoar, ulica, reka i sl.), ne bi li doprineo marketingu naših proizvoda...

Pošto se oseća kao izdajnik što je taj sok (navodno bačen u lice) ipak popio, rešio je da otvori ovu temu...
 
izuvini, ali to ti je kao da si usporedio kameno doba za socijaldemokracijom...:hahaha:
zacin c je sama sol...
vegeta je jedinstvena u svijetu i nema prodavnice u europi koja je nema u ponudi (unatoc mnostvu drugih brendova kao npr. Knorr, Nestle itd.)

pa sad...i nije
npr. ja kupujem Alevu bez aditiva...
bolja je od Vegete, jeftinija je...

+ Vegeta nikako nije... jedinstvena; slicnih zacina imas na kamare....od zilion proizvodjaca...

ono sto je mene obradovalo je Lino Lada...e, to je...meni...jedinstveno...:zaljubljena:
a cekam i Vindiju; da vidim sta ce uraditi na ovdasnjem trzistu...:p
 
ta..."navalentna promoterka" je necije dijete...obicno studnet
kojem placaju neku sicu da cijeli dan stoji na nogama i bude uljudan
prema bolidima...poput...tebe
tj. ako si stvarno bacio casu soka u lice tom djetetu...zreo si za "posmatranje" :thumbdown:

Meni su te promoterke stvarno gotivne.. Uvek zastanem da popričam sa njima i uglavnom kupujem akcijske proizvode koji se promovišu na taj način... Posle redovno dobijam psovanje od žene...:roll:
 
ta..."navalentna promoterka" je necije dijete...obicno studnet
kojem placaju neku sicu da cijeli dan stoji na nogama i bude uljudan
prema bolidima...poput...tebe
tj. ako si stvarno bacio casu soka u lice tom djetetu...zreo si za "posmatranje" :thumbdown:

laze, dzukela.........iako bi zeleo to da uradi.......takav mu mentalno retardirani sklop...
samo je picketina, pa se plasio da ne skoci neki lik sa kase da mu se nayebe keve..........:evil:


PatriJOta..........SrBski..........yebote , nije ni cudo sto niko ne moze na svetu ocima da nas gleda.........:roll:
 
izuvini, ali to ti je kao da si usporedio kameno doba za socijaldemokracijom...:hahaha:
zacin c je sama sol...
vegeta je jedinstvena u svijetu i nema prodavnice u europi koja je nema u ponudi (unatoc mnostvu drugih brendova kao npr. Knorr, Nestle itd.)

Ja sam nekad, u fazi prvobitne akumulacije kapitala, švercovao vegetu i žvake u Rumuniju, a odatle donoosio orahe i slično. Rumuni k'o ludi bili za vegetom.
 
Naravno da je bacio... praznu flašicu u kantu posle konzumacije, a u znak protesta prema ambalaži za hrvatske proizvode. Naše ambalaže uredno baca na vidljivo mesto (trotoar, ulica, reka i sl.), ne bi li doprineo marketingu naših proizvoda...

Pošto se oseća kao izdajnik što je taj sok (navodno bačen u lice) ipak popio, rešio je da otvori ovu temu...

ha ha ha...znaci, griza savjesti...bijesno cuci u pozadini ove dramaticne teme
bas ko na Mitinim...animiranim doprinosima... :per:
 

laze, dzukela.........iako bi zeleo to da uradi.......takav mu mentalno retardirani sklop...
samo je picketina, pa se plasio da ne skoci neki lik sa kase da mu se nayebe keve..........:evil:


PatriJOta..........SrBski..........yebote , nije ni cudo sto niko ne moze na svetu ocima da nas gleda.........:roll:

ma, pretpostavljam...al ponekad stvarno ne vjerujem
kako gnjave tu djecu...muka mi to gledat/slusat....:(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top