(ne)duhovite pošalice

jel vama to zabavno?

  • jeste, a i sve je tačno! ahahahahaaa

  • jeste, zato što se izruguje stereotipima, naravno da nije tačno.

  • nije, tužno je jer je sve tačno.

  • nije, glupo je primitivno i nema veze s mozgom.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja to dozivljavam kao cistu zajebаnciju!
Polovina tema koje se otvore su neozbiljne, i ozbiljno ih shvate jedino novi clanovi foruma, koji se nisu uhodali i nemaju predstavu o tome ko jeste a ko nije ozbiljan!
A ti musko-zenski savjeti i slicne fore su jos i dobre, pa pogledajte samo cime nas bombarduju po casopisima, tuga ziva........
Nego, muskarci se nesto mnogo primaju, i mnogo su povodljiviji nego sto sam ja mislila...........zanimljivo je koliko slijepo prate fore i fazone nekih starih forumasa!
Jedan lupi neki izraz, a ostali kao ovce za njim, samo to posle koriste, k'o da su mutavi, svoje nista nemaju.......Domanovic bi bio jako ponasan kada bi znao koliko mu je "Vodja" popularan i u praksi!
 
'Kalkulantske igrice' nemaju veze sa pravim osecanjima, ali iznenadjenja..prijatna iznenadjenja (znati nekoga obradovati i biti obradovan) su rezultat pravih osecanja u odredjenom trenutku i to je ono praaavo. 1,2,3 prave 'stvari' u jednom postu :D
Ne bih vise da (mozda) odstupam od teme ;)

Ipak se razumemo..samo u vecini slucajeva..tim igricama se ostvaruje kontakt..ima ovde puno slicnih primera..kako zene posmatraju i reaguju na pateticne a kako na 'bezobrazne' muskarce i obrnuto naravno.:)
 
Ja to dozivljavam kao cistu zajebаnciju!
Polovina tema koje se otvore su neozbiljne, i ozbiljno ih shvate jedino novi clanovi foruma, koji se nisu uhodali i nemaju predstavu o tome ko jeste a ko nije ozbiljan!
A ti musko-zenski savjeti i slicne fore su jos i dobre, pa pogledajte samo cime nas bombarduju po casopisima, tuga ziva........
Nego, muskarci se nesto mnogo primaju, i mnogo su povodljiviji nego sto sam ja mislila...........zanimljivo je koliko slijepo prate fore i fazone nekih starih forumasa!
Jedan lupi neki izraz, a ostali kao ovce za njim, samo to posle koriste, k'o da su mutavi, svoje nista nemaju.......Domanovic bi bio jako ponasan kada bi znao koliko mu je "Vodja" popularan i u praksi!

U svakoj šali je pola istine. Ako neko ima iste šale, komentare (šaljive navodno), onda to više ne može da se shvati kao šala, već je pokazatelj ukusa, inteligencije i razmišljanja te osobe.
 
Da..samo me nervira kad dodju sujetne..istripovane osobe..
pa misle ako napisu neku nebulozu..da ce se tako izdici iznad..
ne biraju reci i ne znaju za meru.Dobro majo..polako..ja sam fin decko :D
sujetne i iskompleksirane..ko to voli? ovo je sve zezanje,pa tako sam i glasala
za opciju 1..ali u svakom zezanju pola istine lol :D
inače fin momak ok to je lepo :D samo ne previše fin... :whistling:
 
Ako cilj ne bira sredstvo onda ima puno istine. Ako ti je samo stalo da nekoga odvedes u krevet i ostanes coool, sve je tacno (ili samo da budes sponzorusa i ides za dz na zurke i letovanja).

Ako medjutim pokusavas da vodis zivot koji smes samom sebi da priznas sve postaje zamrsenije, kratke definicije ne pale i treba ti roman samog sebe da objasnis.

Ja bih se cuvao definicija sta je dobro i lose, ispravno i neispravno, zivot pokaze da je svasta prihvatljivo ako je uradjeno po volji duse i zelje, a i sitne gluposti su previse ako su samo zbog foliranja i nedostatka stila.

A inace bila jednom dva hleba na ogradi i drobe, drobe, drobe...
 
Ne može se reći da su svi muškarci, ili sve žene, isti/e, ali ako se posmatraju pojedinačne grupe unutar tih velikh lako se može uočiti sličan način ponašanja i razmišljanja.

poznajem jednog coveka koji isto misli....i to mi je uvek delovalo malo cudno...:rolleyes:...mislim, koja korist od klasifikacije??? e sad sreo sam te, upoznao malko i sad sam te strpao u grupu No.9 i sad si ga gotova....:mrgreen:....
 
videla sam i tu temu i blog ali nekako nisam imala potrebu da bilo sta napisem na istim,i uopste na takvim stvarima...ma tu je svaki komentar suvisan...ima tema gde bas zelim nesto da napisem a pojma nemam sta,ali ovo su one gde nemam potrebu da ista napisem jer ne izazovu ama bas nikakvu reakciju kod mene...
 
ako bi' gradio misljenje o ljudima, na osnovu ovog foruma, zaista ne bi' imao neko dobro misljenje... kapiram da mi neciji smisao za humor ne lezi i da ne moze bas svako da mi bude interesantan... al', ovde se kod velike vecine na kraju sve svede u jedno vrlo prosto i jako vulgarno privlacenje paznje... sto je, cini mi se ipak, vise stvar vaspitanja koje nosimo iz svoje kuce... i koliko god bilo sve to, kao, zajebancija, uvek se ispostavi da bas i nije zajebancija u potpunosti... osim te vulgarnosti, jako mi bedno izgleda kad se dva forumasa "sprijatelje" pa onda sve super sve do prvog neslaganja... i sledi iznosenje prljavstina sa pp-a i takvih stvari... zaista ima samo par njih koji su mi ovde interesantni i to je sve... ostale skoro i da ne citam... jer se vrlo brzo vidi da i nemaju bas puno toga da kazu... samo klasicno balavljenje, nista vise od toga... tako da...
 
ako bi' gradio misljenje o ljudima, na osnovu ovog foruma, zaista ne bi' imao neko dobro misljenje... kapiram da mi neciji smisao za humor ne lezi i da ne moze bas svako da mi bude interesantan... al', ovde se kod velike vecine na kraju sve svede u jedno vrlo prosto i jako vulgarno privlacenje paznje... sto je, cini mi se ipak, vise stvar vaspitanja koje nosimo iz svoje kuce... i koliko god bilo sve to, kao, zajebancija, uvek se ispostavi da bas i nije zajebancija u potpunosti... osim te vulgarnosti, jako mi bedno izgleda kad se dva forumasa "sprijatelje" pa onda sve super sve do prvog neslaganja... i sledi iznosenje prljavstina sa pp-a i takvih stvari... zaista ima samo par njih koji su mi ovde interesantni i to je sve... ostale skoro i da ne citam... jer se vrlo brzo vidi da i nemaju bas puno toga da kazu... samo klasicno balavljenje, nista vise od toga... tako da...
uticaj poraza partizana na zzivotni optimizam mladog rikana. :D

(al` je zato maslachak sinoc igrala dve dvojke! :D)
 
eh, da... o, srecne pare... :) igrao je rikan isto dva puta iz 2 u 2... svega mi.. al' sam stavio samo 200 dindzi... da se prati nesto... i bice zato sutra za kafanu... i rebarca... il', sto bi mikana rek'o, za burek i za jogurt... mogla si da igras i tri dvojke... izas'o i Partizan, al' sa hendikepom... 1,85... nije lose...
 
eh, da... o, srecne pare... :) igrao je rikan isto dva puta iz 2 u 2... svega mi.. al' sam stavio samo 200 dindzi... da se prati nesto... i bice zato sutra za kafanu... i rebarca... il', sto bi mikana rek'o, za burek i za jogurt... mogla si da igras i tri dvojke... izas'o i Partizan, al' sa hendikepom... 1,85... nije lose...
joj, ne umem ja da se igram kladionice sa basketom i ostalim hendikep sportovima...
volim chistu situaciju....

vecheras se ne kladim, vecheras se navija...
u`ll neeeveeer waaaalk aloooooo....oooone.... :D
 
sta znam parka.. ne razumem zasto te to brine
sto mi nije interesantno, ne citam..
sto mi nije duhovito, ne smejem se..
ne znam zasto im poklanjati paznju..

(evo ove dve gore, meni jako drage, osobe pricaju o kladionici.. blah.. to me ic ne interesira.. nist' nisu duhoviti.. ni interesantni :P)
 
znaci... ne mogu da verujem da i ti navijas za taj liverpul... nek' sam proklet... ne volim ih uopste... veceras cu navijati protiv njih... kolega je iz liverpula i navija za njih... slao mi je neke snimke iz kopa (to ti je ona njihova tribina, gde su najtvrdokorniji navijaci), kad pevaju... zvuci mocno, moram priznati... zvuci dobro cak i kad je elvis prisli peva...
 
znaci... ne mogu da verujem da i ti navijas za taj liverpul... nek' sam proklet... ne volim ih uopste... veceras cu navijati protiv njih... kolega je iz liverpula i navija za njih... slao mi je neke snimke iz kopa (to ti je ona njihova tribina, gde su najtvrdokorniji navijaci), kad pevaju... zvuci mocno, moram priznati... zvuci dobro cak i kad je elvis prisli peva...
pa ovako...
kad su proshle godine igrali sa milanom u finalu, ja sam vrlo navijala za milan.
jedan je kaka`. :D
ali ne volim arsenal.


a lepo je gledati lep fudbal.
...pa kad onaj klinac predribla i ubaci petom, pa kroz noge go... :D
i tako...

ali da ne spamujemo vishe. :D
 
ok, još jedna angažovana tema.

primećujem u poslednje vreme pravu poplavu šaljivih saveta i zapažanja u vezi muškaraca, žena*, braka... odmah zatim i pravu poplavu komentara odobravanja.

e pa, mene je to zapanjilo. nekako uvek imam više mišljenje o ljudskom rodu nego što to zaslužuje pa se tako nekad razočaram. mislim, nisu istinite, nisu ni duhovite, ali ni najmanje i na jedan džukački način ustaljuju oni su površni/one su gramzive i sl predrasude.

mislim se, možda je moj smisao za humor loš.. al ipak nije =)
evo par primera, čisto za slučaj da neko nije ukapirao o čemu govori.
http://forum.krstarica.com/threads/205027
http://forum.krstarica.com/blog.php?b=1930

i tako, da se ja dalje ne bih zbunjiivala i mislila dal je ili nije svima osim mene zabavno, evo jedne male ankete.
anonimna je pa raspalite..


*ovde, naravno isključujem sinnketovih 15 pravila =D
Bre Parka, Parka ... ma, ima tu nesto ...zezanje, ovo - ono ...
 
Gledam na to montipajtonovski...zzelim da verujem da misle suprotno pa je zato smeshno...i da se ne lazzem, ima ih koji misle tako...pa kad se sve umotvorine skupe na gomilu onda mi to dodje kao izrugivanje takvim stavovima.
Nisam sigurna da sam se jasno izrazila...To mu dodje kao onih sto pravila zashto je krastavac bolji od mushkarca ili 50 pravila kako biti pravi metalac...
 

Back
Top