Ko pita ne skita?

Neno

Elita
Poruka
20.451
Mislm stvaarno da tome nema mjesta kad je sex u pitanju ..a odnosi se na to da danas muškarci (treba da) pitaju svoju partnerku, šta je to što ona želi u krevetu..? :eek:
I to sve zbog kojekakvih "stručnih" emisija ili tematskih časopisa gdje se prerporučuje muškarcima da pitaju i to pod obavezno, šta je to što njihova partnerka hoće i želi u krevetu??

Kakva komplikacija.. kakva totalna glupost i predrasuda. Šta želi u krevetu.. možda dasku za peglanje ili.. e pa jbga.. da prostite. :roll:
"Izvini ljubavi, ali šta ti zapravo tačno hoćeš? - Pa već kad me pitaš.. eto, neću ništa"!! nije, nego..
Pa zar nije ljepše i uzbudljivije spontano pronaći njenu "slabu tačku" gdje će da.. poludi, da se izgubi u vrelini strasti a ne razbijati magiju glupim pitanjima?
"Jel, ovako dobro .. jeli bilo dobro"?
Nije dragi.. pročitaj uputstvo prije upotrebe.. dobro, a gdje da nadjem to uputstvo? Ćuti bre tikvane i.. radi.
 
1710244055666.png
 
Mislm stvaarno da tome nema mjesta kad je sex u pitanju ..a odnosi se na to da danas muškarci (treba da) pitaju svoju partnerku, šta je to što ona želi u krevetu..? :eek:
I to sve zbog kojekakvih "stručnih" emisija ili tematskih časopisa gdje se prerporučuje muškarcima da pitaju i to pod obavezno, šta je to što njihova partnerka hoće i želi u krevetu??

Kakva komplikacija.. kakva totalna glupost i predrasuda. Šta želi u krevetu.. možda dasku za peglanje ili.. e pa jbga.. da prostite. :roll:
"Izvini ljubavi, ali šta ti zapravo tačno hoćeš? - Pa već kad me pitaš.. eto, neću ništa"!! nije, nego..
Pa zar nije ljepše i uzbudljivije spontano pronaći njenu "slabu tačku" gdje će da.. poludi, da se izgubi u vrelini strasti a ne razbijati magiju glupim pitanjima?
"Jel, ovako dobro .. jeli bilo dobro"?
Nije dragi.. pročitaj uputstvo prije upotrebe.. dobro, a gdje da nadjem to uputstvo? Ćuti bre tikvane i.. radi.
Stid je osnovni problem i to što postoji čak i među partnerima. I da se usudiš
da pitaš, ko zna da li će odgovor iskren biti. Ako ne pita, neće skitati, nego će
možda i batine dobiti. :confused:
 
Mislim da je ok imati komunikaciju jako otvorenu i razvijenu kad je svaki aspekt života u pitanju, naročito što neki ljudi imaju problem kad nešto probaju, ako ne vide dobru reakciju oni se povuku, preplaše. Usmeriti nekoga, devojku/dečka je sasvim ok, jer ako nekome nešto ne prija džaba ti izgubiš na tome pet dana...

Nisu svi prirodno opušteni i lagodni u tome da mogu sve to da pronađu sami, da im to ide. Šta da se radi.

Da ne govorim o gluposti očekivanja da nam neko čita misli...
 
Mislm stvaarno da tome nema mjesta kad je sex u pitanju ..a odnosi se na to da danas muškarci (treba da) pitaju svoju partnerku, šta je to što ona želi u krevetu..? :eek:
I to sve zbog kojekakvih "stručnih" emisija ili tematskih časopisa gdje se prerporučuje muškarcima da pitaju i to pod obavezno, šta je to što njihova partnerka hoće i želi u krevetu??

Kakva komplikacija.. kakva totalna glupost i predrasuda. Šta želi u krevetu.. možda dasku za peglanje ili.. e pa jbga.. da prostite. :roll:
"Izvini ljubavi, ali šta ti zapravo tačno hoćeš? - Pa već kad me pitaš.. eto, neću ništa"!! nije, nego..
Pa zar nije ljepše i uzbudljivije spontano pronaći njenu "slabu tačku" gdje će da.. poludi, da se izgubi u vrelini strasti a ne razbijati magiju glupim pitanjima?
"Jel, ovako dobro .. jeli bilo dobro"?
Nije dragi.. pročitaj uputstvo prije upotrebe.. dobro, a gdje da nadjem to uputstvo? Ćuti bre tikvane i.. radi.
Ja volim zrele, samostalne i istinski emancipovane zene. Ne volim da spavam sa pokvarenom trafo stanicom i da joj klikcem prekidace. Niti to smatram nekom ljubavnom vestinom. Ok, ima tu i intuicije ali obavezno ocekijem, ne ni da je pitam, nego sama da mi kaze tokom razgovora. Ako nista, da barem na startu znam sa kakvom osobom imam posla. Ako kaze: ne volim nista, ne pali me nista, ljubav bez dodira bla bla to je neko sa kim ne spavam. I ako se pita sta bi, kazem: pa vec smo se seksali. Kako? Pa evo bez fizickog dodira.
 
Stid je osnovni problem i to što postoji čak i među partnerima. I da se usudiš
da pitaš, ko zna da li će odgovor iskren biti. Ako ne pita, neće skitati, nego će
možda i batine dobiti. :confused:

Ko se stidi nije dobar ljubavnik/ca. za dobar sex prerequisite je biti malo lud.

I kakav je sex bez onog - to to ah to? 😋 Uradi mi ovo, ono, nemoguće da žena ćuti ko riba fiš.
 
Da.. tema ne mora značiti da je prihvatljiva i univerzalna za sve.. kao i u svemu, sve je do nas, naših navika, sposobnosti, do partnera i naših umijeća u seksu..
Spontani izlivi strasti praćeni uzdasima i slatkim riječima su više nego poželjni. Dižu.. temperaturu, požudu i glad za seksom..
Ali, ako je pitaš je li ovako dobro ili je li bilo dobro, samo pokazuju odredjeni vid nesigurnosti i straha da se partnerka nije zadovoljila do kraja..ili da muškarac nije pronašao zlatni ključić koji otvara sva njena zadovoljstva i sreću.
 
Pa dobro, zene jesu mahom takve, u smislu da ako je pitas : jel ti ovo prija, da umeju da ucitaju to kao nekakavo neiskustvo ili nesigurnost. Pogotovu mladje, jer su nesigurne pa bla bla mushkou.
Ali jbga, ako te smara mediorkitetski seks, onda nadjes zrelu zenu i komuniciras i oboje napravite seks iskustvo 10x bolje od klinackog: "rodio sam se taki. Ima ono nesto. "
S druge strane, kad si opusten ni ne treba ti da svaki cas zapitlujes jer razgovor zrelo obavis i pre seksa. Sta voli, sta je uzbudjuje, ne samo kao seks cin.. Dosta mozes da saznas.
A kako? Lepo:" Zuzana, zreli smo ljudi i mozemo i o seksu da razgovaramo." I ne cekas mesec dana da se "spontano" nametme razgovor.
Meni je na pr pravilo odavno bilo, da ako je konstantno napet razgovor, ostavlja utisak onog tipa zene koja stegne usne i dobije spazme uz "srna pred farom" pogledom na naznaku razgovora o seksu i krije se iza devize" o seksu se ne prica", tu nece biti dalje nicega. Prepastuam muskarcima koji imaju "ono nesto". 😁
 

Back
Top