Natalne karte - analiza

Ok, Nevena! Pretpostavila sam da je greska..
A mozes li mozda pogledati moj raspored, mozda ti nesto znaci...Ako ti nije problem...
sunce u raku, mesec u strelcu, merkur u lavu, venera u devici, mars u devici, jupiter u raku, saturn u lavu, uran u skorpiji, neptun u strelcu i pluton u ribama..
 
Vidim da ti se svidja neki tip koji je Riba! Pa to je za tebe super! Sto da ne! Sto ne probas da mu uzmes podatke!:) ja uvek pitam iako to ume da bude nezgodno ako ne znas coveka!:) A sto se tebe tice to sa marsom i saturnom u devici znaci mnogo rada! Da si radnik, ali da nazalost mnogo vise radis nego sto imas para!:(( A mesec u strelcu te vadi! Imala sam pravo:)))
 
Hvalaaaa!!!!!
Da, taj decko je riba-skorpija..nije problem, mogla bih da ga pitam, ali ja ti tako cekam njegovu inicijativu..kao opusteno, polako..prija mi..Sta da ti kazem, dupli sam rak sa svim ovim prethodnim podacima..meni nikako jednostavno da sve to nosim sa sobom, ali smesak na lice i trudis se...
 
p.s a to za cekanje inicijative je tako tipicno za rakove! Upravo sam procitala nesto o zenama rakovima kod Linde Gudman i to je poslednje sto je pomenula! Da rakovi nikad ne preuzimaju inicijativu vec cekaju onog drugog! A zasto to???? Ako mozes da objasnis bilo bi mi jako drago!:)
 
Boze Nevena kakva je tvoja kombinacija!!!!
E, i da ti kazem za cekanje inicijative-i mene jako to gusi..cekanje...ali toliko sam se opekla da vise ne mogu da pretpostavim ko se krije iza tog nekog, na prvi pogled ok...Sve kao ako ucini nesto ucini, mada moram priznati da kada je ova riba u pitanju moracu nesto da ucinim, jer mi ne izbija iz glave..
 

Back
Top