Natalne karte - analiza

MadonnaGirl:
A koja je to tema?
Pokusaj da otvoris novu temu, u kojoj ces da napises svoje podatke i ukratko sta te interesuje. Ili se obrati na pp nekom od ovih osoba koje se razumiju u astrologiju. Ne garantujem uspijeh, ali pokusaj. Na ovoj temi ima jedan poseban sistem, sto pise na prethodnim stranicama, tako da tumacenje dobijaju samo oni koji su se davno prijavili :)
 
jewel:
Hej je l' jos uvijek vazi onaj prvi krug il' da se kanimo i toga????

Biće Jewel..biće..ili smatraš da je život kratak?
8-)

P.S. Kao krabi dugujem par rečenica o ljubavima..
..a zatim je na redu leptirčić!!

Pozdrav svima koji toliko žarko žele da upoznaju i vide sebe!!!..i pošto sam malo bolje volje nego inače proteklih dana (imao sam smrtan slučaj u porodici!) - daću svima tri lepa saveta:
1.Ne gledajte se previše u ogledalo..zna da dosadi!:roll:
2.Nikad ne razmišljajte o ljubavi..jer se o njoj ne može na pravi način misliti - posebno ne svojom glavom!!
3.Ne tražite savet od astrologa kada ste sretni i zadovoljni!!!:lol:

 
Eh šta ti radi taj Merkur u Strelcu u konj. sa Saturnom, retrogradan - ali ipak na srećnom trećem stepenu. kod tebe sve uspe nešto kasnije, a najbolje ti ide iz trećeg puta..primer - izlazak sa tipom treći put, izlazak na ispit itd.
 
evo ako neko bude ikad meni mogao da pogleda rodjen sam 14.06.1985 u 9 i 40h. znaci da sam blizanac a u podznaku pojma nemam.... :) a da koliko sad vec sjutra mi je rodjendan pa bi to mogao da bude poklon za mene od nekog ko ce mi pogledati horoskop :)
 
jao pa zar sam toliko teska????
kazu da sam cudna i u glavnom me ne razumeju ljudi a pre par dana sam ukapirala i zasto (dugo mi je trebalo :) ali sta da radim kad sam plasljiva ili da se bolje izrazim stidljiva :)
aj cekam da ti dodje inspiracija a ako je ne bude batali me da te ne davim mnogo cekaju i drugi na red a za mene znam da nema pomoci. jednom mi je jedna zena rekla NISI TI KRIVA :)))))))
znala sam i zasto mi je to rekla i na sta je mislila pa sam se pomirila da to tako mora da bude,ja mogu samo da probam da bude bolje....a ti vidi sta mozes da ucinis ....pozdrav :)
 
Silko:
Eh šta ti radi taj Merkur u Strelcu u konj. sa Saturnom, retrogradan - ali ipak na srećnom trećem stepenu. kod tebe sve uspe nešto kasnije, a najbolje ti ide iz trećeg puta..primer - izlazak sa tipom treći put, izlazak na ispit itd.


Ako si mislio na mog Merkura samo da ti kazem NIJE ON TAKO LOS!A u knjigama sam citala da Merkur konjukcija Saturn daje istrajnost,pa ti vidi!I Koliko znam moj Merkur je na 2.stepenu,a ne na 3.tako da sve uspavem iz drugog puta!Uostalom nije lose obnoviti gradivo!

P.S.Pitao si me da li se bavim nekom umetnoscu,pa,cisto da znas studiram arhitekturu! :mrgreen:
 

Back
Top