NASTAVNICA MATEMATIKE OPTUŽENA ZA SILOVANJE UČENIKA Odnose su imali i u školi, njegov otac sve znao i ćutao, a onda je njegov drug POKAZAO FOTOGRAFIJE

nego nesto se da primetiti.
sve same zene uciteljice napadaju maloletnike
nema ucitelja da to rade...vidite kako smo mi muskarci fini i postujemo zakon i znamo gde se treba zaustaviti a ne kao ove promiskuitetne zene koje bi samo naskakale maloletnike :mrgreen:
Paula srećom nije profesor? :rotf: :mrgreen:
 
:heart:

Лепотица!
1706043742115.png
 

Prilozi

  • 1706043720918.png
    1706043720918.png
    309,6 KB · Pregleda: 3
Svi smo mi imali ovako lepe profesorke i to po par komada samo su bile dovoljno pametne da nam daju tek kad zavrsimo srednju......eh to dugo cekanje i nenadanje...
meni ni jedna u gimanziji ni jedna profesorka nije dala... ni za vreme srednje ni posle :(
bila jedna iz latinkskog i jedna iz muzickog... ne zna se koja je bila bolja. al bile kurv*tine obe, vidjali smo ih u gradu pijane.
pokusavali neki ortaci, ali znam da je neko uspeo da uradi nesto, iako nisu bile mnogo starije od nas.
kad si ti klinac od 17-18, a one imaju tada rekao bih negde oko 25-30 u tim godinama je to ogromna razlika.
 
.
Па јбт, она силовала(!) 16-годишњака???

У шта се овај свет претвара.

Биће осуђена једно 10 година (не шалим се, пре пар година сам за сличан случај прочитао), највероватније јер му је уништила геј потенцијале...

.
 

Back
Top