Naruto

Kushina Uzumaki?????
1329587627_20030ae2a5.jpg

sta znate o njoj ...???kako je ona umrla????nista o njoj ne znam....
 
Sto se tice Rin..............
Ja sam cuo dve verzije........... Prva je da je mrtva, a druga da je ona ona ANBU devojka koja je bila sa Kakashijem na groblju pred sahranu Treceg Hokagea........... Kad su bili kod Obita...........

Pismo..............
Hm............
 
Sto se tice Rin..............
Ja sam cuo dve verzije........... Prva je da je mrtva, a druga da je ona ona ANBU devojka koja je bila sa Kakashijem na groblju pred sahranu Treceg Hokagea........... Kad su bili kod Obita...........

Pismo..............
Hm............

ona devojka ANBU nije sigurno jer se ona drugacije nekako zove.....a Rin je medical ninja
 
Koliko ja znam osobe u ANBU imaju drugachija imena...kada je onaj baja iz ANBU-a, koji oristi wood tehnike, otishao da predwodi Kakashi tim, dobio je drugo ime...
ali pitanje je zashto bi Rin ostawila Naruta?
 
Rin nema nista sa Narutom........... TI verovatno si se zbunio i mislis da pricamo o Narutovoj majci.......... Ne, Rin je clan Kakashijevog tima, Kakashi, Rin i Obito.........

A Narutova majka, Kushina, se smatra mrtvom, ali nista nije dokazano.........
 
Rin nema nista sa Narutom........... TI verovatno si se zbunio i mislis da pricamo o Narutovoj majci.......... Ne, Rin je clan Kakashijevog tima, Kakashi, Rin i Obito.........

A Narutova majka, Kushina, se smatra mrtvom, ali nista nije dokazano.........

Axa....moja greshka...nisam znao da je Madara bio sa Kakashijem u timu...hwala na informaciji...:)
 
dobro jutro,sam prvi ustao ili sta.Gaara,si naso jo neki kul klip,hokage treba da te proglasi za najboljeg ninju u trazenju video klipova,tvoja tehnika,protivniku pokazi video klip i cekaj dok ne pukne od smeha.
 

Back
Top