Narodnjaci se spremaju, odoše u opozicionare

Ko je vise Zoran Djindjic... e, Srbijo, medj' sljivama...

Ja, kad sam isao u skolu, onaj zagorski kolmovani kepec na stiklicama je vec odavno bio mrtav, ali su iznad svake table stajale njegove slike. U citanci je bila i jedna poucna prica o tome kako neki djak gleda tu sliku, pa kaze "Tito mene gleda!" a jedan drugi se pobuni pa kaze "ne nego mene!". Onda i treci, i tako dok ih uciteljica nije umirila recima "Deco, Tito gleda SVAKOG od nas."

E, tako ste i svi vi Zoran Djindjic. Mislim, nema razloga za svadju i netrpeljivost.
Aplauz, aplauz.

Srbi i kult licnosti - dobitna kombinacija.
 
Довољно је само ово рећи,и пред нормалним људима поједеш их за доручак.:D
Али,видећеш како ће уследити медијско прање СПС-а.Пази шта ти кажем...Само,како ће Б92 то да изведе?
Сећате ли се Б92 из времена СПС-ове власти док су били у интеракцији са ДОС-ом?Суштина оснивања Б92 је била борба против СПС-а,а данас ће то постати и СПС-ова пропагандна машинерија!:rotf::rotf::rotf:

ПС
Ауу,сад се сетих,па и Слободна Европа...хахахаха....

da brate srbine :lol:

pa ja pratim delovanje b92 jos od 95/6 kada su bili samo lokalna radio stanica u beogradu, do danas. od pocetka im je SPS bio sinonim za sve zlo i lose u Srba, radikali su tu bili samo epizodni igraci koje SPS s vremena na vreme unajmi za neki spoljni posao. I sada ce taj B92 po nalogu morati da pere i kupa SPS i da nam objasnjava kako su se oni promenili, kako su dobri, lepi, ocesljani, umiveni, proevropski orijentisani :rotf:

pa to zadovoljstvo sprdnje sa tim licemerima sam spreman da platim i sa 20 godina opozicije a ne sa godinu do dve :hahaha:
 
Ti si Markowac u dubokoj zabludi...
Prvo polazis od pogresne pretpostavke da ce glasaci ZES-a da budu razocarani. Odakle ti ta ideja, a vlada nije ni pocela da radi?
Da ne pricam o tome kako ZES nije imao bolji rezultat na izborima odavno.
Dalje....
razocarani biraci ZES-a ce otici DSS-u ili Kostunici. A razocarani biraci SPS-a ce svi do jednoga otici SRS-u.
Ovako bajkovito da se desi nema sanse. Iz par razloga.
Biraci ZES-a ne vole Kostunicu. On nije demokrata, mozda je bio nekada ali je sada klasican nacionalista. Jos i gori od radikala.
Da si rekao da ce im ici glasovi ka LDP-u pa da razumem, ali Kostunici, to nikako.
A razocarani glasaci SPS-a ce pre ici na neku parcelu nego ka SRS-u..***, prosecno biracko telo im ima 70 godina...
da vama i nije cilj da udjete u EU
Jos jedna zabluda...
cenim da ce oko 30% biraca DS-a na sledeecim izborima ostati kuci , jer su se razocarali ovom koalicijom sa SPS-om, razocarani su jer im je 20 godina pravljen jedan imaginarni neprijatelj olicen u Milosevicu i socijalistima i ti ljudi su iskreno mrzeli sve sto je vezano za SPS, a danas im to isto rukovodstvo porucuje da su DS i SPS ideoloski identicne stranke i da su jos 1993 trebale da formiraju vladu
Opet zabluda.
Glasaci DS-a ce prihvatiti SPS kao NUZNO ZLO koje ce voditi ka cilju.
Na drugoj temi sam vec pisao koja su to 2 cilja ovih izbora
1. Skidanje Kostunice
2. Formiranje vlade koja ce brze voditi ka EU.
A svi znaju da sabiraju, i znaju da ako neces da imas vladu DSS i SRS, a LDP nije osvojio dovoljno glasova, jasno je da se mora uci u koaliciju sa SPS-om.
Pitaj koga god hoces ko je glasao za ZES sledece
Da li ste za vladu DSS+SPS+SRS i gubljenje sledece 4 godine zivota, ili ste za gutanje zabe i vladu ZES+SPS i vidi sta ce da ti odgovore....
U svakom slucaju, ako se ne raspadnete, vidimo se za 4 godine na crti.:mrgreen:
 
polovina biraca ZES-a je nekada glasala za kostunicu. do juce prakticno. Kako ti mislis odakle ZES-u tih novih 500.000 biraca ili gde se dede tih par stotina hiljada bivsih kostunicinih biraca?

poenta je u sledecem. kod vecine ljudi u nasoj zemlji je uvek bolja dobra laz nego losa istina. ZES je u ovoj kampanji dobro lagao, obecavao kule i gradove, dok je DSS pricao surovu istinu. Zato je od biraca ZES nagradjen, jer laze i obecava , a DSS kaznjen jer prica surovu i tuznu istinu.

Sad ako narod ima mozak, on ce na sledecim izborima kazniti ZES zbog neispunjenih obecanja. A ako je vecini naroda svest i pamcenje na visini jedne kokoske, onda ce zaboraviti da su ih prevarili i da nisu ispunili ono sto su im obecali za vreme tih izbora i opet ce im dati glas.

sve u svemu ti si ostrasceni stranacki prasinar i pion, i uz sve to jos i klinac. ti politiku shvatas kao sport a stranke kao fudbalske klubove, tako da je sa tobom raspravljati cisto gubljenje vremena.
 
Meni je, na kraju krajeva, drago sto su se zdrave snage - DS i SPS - ujedinile da poraze mracne sile koje su nad nama vladale devedesetih: Vojislava Seselja i Vojislava Kostunicu.

Recimo "ne!" retrogradnim silama! Budimo svi Zoran Djindjic!

iskreno meni je krivo zato sto SRS nije formirala vladu nakon ovih izbora, al istovremeno mi je drago i srecan sam , sto smo toliko postali jaki da demokratskim barabama na celu sa Tadicem nije preostalo nista drugo nego da skinu svoje maske i ponovo se nakon osme sednice udruze sa svojim ideoloskim partnerima iz SPS-a :mrgreen:

jednostavno glasanjem za SRS i DSS smo doveli do toga da im sve maske padnu sa lica i da pred narodom srbije pokazu da sve sto pricaju u kampanjama ,obecavaju jeste jedna najobicnija laz i da je sustina svega ogoljena borba za fotelje, moc, funkcije i pare.
 
@crow

preuzimanjem DS-a Tadić je u roku od godinu dana od te smene postao predsednik republike,u roku od 4 duplirao broj glasova stranke,u roku od 5 odbranio još jedan mandat i podigao stranku na skoro 40%.Malo li je.
I šta je on to žrtvovao od Đinđićeve ideje.Jel Đinđić nije pravio koalicije često nepovoljne,kad je moralo tako.Jel nije koristio Baneta Ivkovića kad je zatrebalo,jel nije u svojoj vladi trpeo raznorazne retarde (seti se ko je bio ministar policije kod njega) kad nije bilo druge.Jel on zbog toga manje Zoran Đinđić.
Na kraju krajeva jel Srbija na čelu sa Tadićem ide nekim drugim pravcem nego što je Đinđić želeo?

tadic je 8 godine posle 5 oktobra "prebacio" miloshevica u aleju zasluznih gradjana!

da, ide u drugom pravcu
po svemu je mnogo dalje od evrope nego shto je bila 2003
 
Ti si Markowac u dubokoj zabludi...
Prvo polazis od pogresne pretpostavke da ce glasaci ZES-a da budu razocarani. Odakle ti ta ideja, a vlada nije ni pocela da radi?
Da ne pricam o tome kako ZES nije imao bolji rezultat na izborima odavno.
Dalje....

Ovako bajkovito da se desi nema sanse. Iz par razloga.
Biraci ZES-a ne vole Kostunicu. On nije demokrata, mozda je bio nekada ali je sada klasican nacionalista. Jos i gori od radikala.
Da si rekao da ce im ici glasovi ka LDP-u pa da razumem, ali Kostunici, to nikako.
A razocarani glasaci SPS-a ce pre ici na neku parcelu nego ka SRS-u..***, prosecno biracko telo im ima 70 godina...

Jos jedna zabluda...

Opet zabluda.
Glasaci DS-a ce prihvatiti SPS kao NUZNO ZLO koje ce voditi ka cilju.
Na drugoj temi sam vec pisao koja su to 2 cilja ovih izbora
1. Skidanje Kostunice
2. Formiranje vlade koja ce brze voditi ka EU.
A svi znaju da sabiraju, i znaju da ako neces da imas vladu DSS i SRS, a LDP nije osvojio dovoljno glasova, jasno je da se mora uci u koaliciju sa SPS-om.
Pitaj koga god hoces ko je glasao za ZES sledece
Da li ste za vladu DSS+SPS+SRS i gubljenje sledece 4 godine zivota, ili ste za gutanje zabe i vladu ZES+SPS i vidi sta ce da ti odgovore....
U svakom slucaju, ako se ne raspadnete, vidimo se za 4 godine na crti.:mrgreen:

pa sad...
prvo je bilo
dajte nam deo kolacha nije voja losh...
sd samo on za sve kriv

pa sad
dajte nam opet, ivica je extra
kroz 4 opet nishta od evrope
opet pola partije na budzetu
i gljivica kriv za sve

...
 
polovina biraca ZES-a je nekada glasala za kostunicu. do juce prakticno. Kako ti mislis odakle ZES-u tih novih 500.000 biraca ili gde se dede tih par stotina hiljada bivsih kostunicinih biraca?
Pa opametili se ljudi. Priznali da su pogresili sto su Kostunjavom dali glas.
A ti mislis da ne glasaju za Kostunjavog zato sto prica istinu, a ne zato sto prica pricu koja vise ne prolazi ni u Turkmenistanu?
ZES je u ovoj kampanji dobro lagao, obecavao kule i gradove, dok je DSS pricao surovu istinu. Zato je od biraca ZES nagradjen, jer laze i obecava , a DSS kaznjen jer prica surovu i tuznu istinu.
to da ZES obecava kule i gradove, za tu pricu je jos rano. Nisu poceli da rade, pa ne mozes da izvodis zakljucke o njihovom buducem radu.
DSS je kaznjen zato sto prica pricu koju je Sloba pricao 90-ih....Zato sto nisu vadili iz usta Kosovo, ebes zapad, Rusija je keva, Juda i ostale nebuloze....A za ostale stvari ih bas zabole...Tipa nezaposlenost, ekonomija i slicno...
Sad ako narod ima mozak, on ce na sledecim izborima kazniti ZES zbog neispunjenih obecanja.
Vlada nije ni pocela da radi samo da te obavestim. Te fore "neispunjena obecanja" me podsecaju na tvoje ubedjenje o formiranju SS vlade. A svi znamo da si debelo omasio. A sto mislis da neces opet da promasis samo mi objasni?:think:
A te fore klinac, smesno.
iskreno meni je krivo zato sto SRS nije formirala vladu nakon ovih izbora, al istovremeno mi je drago i srecan sam
Ajde sto lazes sebe, al nemoj da lazes druge....:hahaha::hahaha:
 
tadic je 8 godine posle 5 oktobra "prebacio" miloshevica u aleju zasluznih gradjana!

da, ide u drugom pravcu
po svemu je mnogo dalje od evrope nego shto je bila 2003

Aha.
Znači principijelno je trebao da dopusti da uz Miloševića u Aleji,imamo još i Legiju i Zvezdana na slobodi,a bože moj kad su već tu mogli bi i da nastave gde su stali 2003 ipak su to heroji u rangu Gavrila Principa,trebalo je da dopusti da se zatvore ili preuzmu svi "nepatriotski" mediji kao što su najavljivali,da malo "obrazuju" omladinu još 4 godine u svetloj srednjovekovnoj tradiciji našeg naroda,sa akcentom na disciplinu pišanja uz vetar koja je doduše novijeg datuma,ali Bože moj da se prilagoditi...

Šta je to trebalo sada uraditi u okolnostima kakve jesu?
Napokon je i vaš vođa krenuo da kapira neke stvari ali članstvo izgleda ne hvata korak dovoljno brzo.
 

Back
Top