Narodnjaci se spremaju, odoše u opozicionare

sve u svemu ovo je dobro i za radikale i za dss. na jednoj strani 10 stranaka a na drugoj strani DSS i SRS kao jedina alternativa svim nezadovoljnima radom ove trule koalicije DS-SPS-PUPS-JS-LSV-G17-SPO-SDP-SDA-LDP

iz toga i dss i srs mogu samo da jacaju. srs ce pokupiti sve bivse birace buduce vanparlamentarne stranke SPS , a dss ove ostale....

Samo ako se pre toga ne raspadnu....Nas Toma i Nas Sasa....I ostali....A DSS vise nece nahvatati ni kijavicu posle ovoga....:hahaha:
 
Ovo za radikale stoji ali koga će to DSS da pokupi?Gde ti vidiš njihove buduće glasače?

u nezadovoljnim glasacima ovih 10 stranaka koji ce ciniti novu vlast u srbiji.

ako ti zaista mislis da je ova banda 10 stranaka skupljena s koca i konopca , spremna i sposobna da resi bilo koji problem ove zemlje onda si zaista nepopravljivi optimista.


eto sta ce da uradi ova vlada pozitivno?

bukvalno nista. vrlo je tska situacija. budzet je na izdisaju, privreda umrla, sve sto je iole sta proizvodilo je ili prodato ili ugaseno, socijalni lazni mir se ovih 8 godina odrzavao prodajom onog asto su nam roditelji stvarali 50 godina u nazad, i dosli smo do tacke da vise skoro i nema sta da se proda. Prohtevi veliki a prihodi niski, cenim da ce brzo doci do argentinskog scenarija u srbiji. Na svetskim berzama cene hrane i goriva idu u nebo. U EU nema nista od prikljucenja novih clanica jer je EU odbacivanjem lisabonskog sporazuma od strane irske i ceske dosla u veliku krizu i ne znaju sta i kako dalje. Holandjani blokiraju pristup Srbije EU dok se ne izruci Mladic, Francuzi kazu nema nista od toga dok se EU ne reformise (proces od 20 godina) a Nemci kazu da nema nista od pristupa dok izmedju ostalog ne priznamo nezavisnost Kosova, otcepljenje Vojvodine i Raske Oblasti.

Kredite sa odlozenim grejs placanjem koje je uzimala DOS vlast od ove 2008 godine stizu na naplatu.

Kad se tu doda zahtev SPS-a sa povecanjem penzija iz onako crknutog budzeta predvidjam ne bas veselu i ruzicastu buducnost.

Predvidjam da ce doci do povecanja nezadovoljstva i razocarenja biraca u aktuelnu koaliciju 10 stranaka , a njihove razocarane birace mogu da preuzmu jedino DSS i SRS, kao jedine dve opozicione stranke u Srbiji danas.

Zato smatram da ce izlaznost na sledecim parlamentarnim izborima biti veoma niska, jer ce veoma veliki broj biraca i ZES-a i SPS-a ostati u kucama, razocaran delovanjem rukovodstava stranaka kojima su ukazali svoje poverenje.
 
Poslednja izmena:
ma da tako ste pricali jos 2003 kad ste izdali seselja da ce se SRS ugasiti i raspasti kad ono SRS jaca iz izbora u izbore :)

zato ne prdi mali....

Al 2003 nije Toma pricao ovo sto sad prica....:whistling:
A za DSS sta reci, spali sada na 11%, sad kad su mislili da ce proci dobro....:hahaha:

Dobro je da si optimista, al promasices kao i za buducu dss+srs+sps vladu sto si promasio....:cool:
 
Al 2003 nije Toma pricao ovo sto sad prica....:whistling:
A za DSS sta reci, spali sada na 11%, sad kad su mislili da ce proci dobro....:hahaha:

Dobro je da si optimista, al promasices kao i za buducu dss+srs+sps vladu sto si promasio....:cool:


ti si samo jedan balavac i ne kapiras kako funkcionise demokratija i parlamentarizam.

jedna stranka moze , ako je opoziciona da gubi birace jedino ako vladajuce stranke iza sebe imaju neke zapazene i konkretne rezultate. a koje rezultate ima DS? Nikakve. Jedino sto imaju jesu prazna obecanja kao ona o 1000 evra akcija i nekom fiktivnom memorandumu FIAT-zastava, fabrici mercedesa u nisu i lamborginija u rakovici :hahaha:

stoga SRS ne moze da izgubi birace. moze samo da dobije nove. jer ova nova crveno-crno-zuta koalicija ne moze da uradi nista konkretno.

zato ce se rast SRS-a nastaviti.
 
"u nezadovoljnim glasacima ovih 10 stranaka koji ce ciniti novu vlast u srbiji."

Ne mogu da uzmu jer su otišli previše desno za sve osim sps glasača.Razočarani DS-ovci i glasači LSV-a mogu samo u LDP ili apstinenciju.DSS je sada i zvanično "neprijatelj".
Jedino razočarani radikali mogu da pređu u DSS.
Ali sa druge strane razočarani DSS-ovci mogu i u DS i u SRS.Dakle ako ne zgrabe nešto od socijalista ili radikala sledi im siguran pad.
 
ti si samo jedan balavac i ne kapiras kako funkcionise demokratija i parlamentarizam.

jedna stranka moze , ako je opoziciona da gubi birace jedino ako vladajuce stranke iza sebe imaju neke zapazene i konkretne rezultate. a koje rezultate ima DS? Nikakve. Jedino sto imaju jesu prazna obecanja kao ona o 1000 evra akcija i nekom fiktivnom memorandumu FIAT-zastava, fabrici mercedesa u nisu i lamborginija u rakovici :hahaha:

stoga SRS ne moze da izgubi birace. moze samo da dobije nove. jer ova nova crveno-crno-zuta koalicija ne moze da uradi nista konkretno.

zato ce se rast SRS-a nastaviti.

Ma vazi....Zamo se ti zanosi....
Seti se drugog kruga u Vojvodini pre nego sto pocnes da pises o rastu radikala....:hahaha::hahaha:

A to sto DS nema rezultate, to je tek za smeh....:whistling:
 
Ne mogu da uzmu jer su otišli previše desno za sve osim sps glasača.Razočarani DS-ovci i glasači LSV-a mogu samo u LDP ili apstinenciju.DSS je sada i zvanično "neprijatelj".
Jedino razočarani radikali mogu da pređu u DSS.
Ali sa druge strane razočarani DSS-ovci mogu i u DS i u SRS.Dakle ako ne zgrabe nešto od socijalista ili radikala sledi im siguran pad.

razocarani biraci ZES-a ce otici DSS-u ili Kostunici. A razocarani biraci SPS-a ce svi do jednoga otici SRS-u.

Kostunica je najvise izgubio na ovim izborima ,nekih 500.000 glasaca mu je otela ZES demagoskim pricama o besplatnim akcijama, fabrikama fiata, lamborginia i mercedesa u Srbiji.

Ti biraci ce se vratiti DSS-u kada se razocaraju u vlast crveno-zuto-crne koalicije 10 stranaka.

Tako se isto desilo i 2003. DS je isterao DSS prakticno iz svih institucija, ukrali su im sve poslanicke mandate u skupstini ,pa su na tim izborima popusili gore nego ikada do sada i osvojili "jakih" 12% a DSS je mislim uzeo 20% i kusur procenata.

drugo apstinencija je takodje veoma bitan faktor svih izbora. cenim da ce oko 30% biraca DS-a na sledeecim izborima ostati kuci , jer su se razocarali ovom koalicijom sa SPS-om, razocarani su jer im je 20 godina pravljen jedan imaginarni neprijatelj olicen u Milosevicu i socijalistima i ti ljudi su iskreno mrzeli sve sto je vezano za SPS, a danas im to isto rukovodstvo porucuje da su DS i SPS ideoloski identicne stranke i da su jos 1993 trebale da formiraju vladu :hahaha:
 
Ma vazi....Zamo se ti zanosi....
Seti se drugog kruga u Vojvodini pre nego sto pocnes da pises o rastu radikala....:hahaha::hahaha:

A to sto DS nema rezultate, to je tek za smeh....:whistling:

pa nemate ama bas nikakve rezultate.

totalna nula

Evo ga rezultat 8 godina vladavine DS-a:

-izgubili ste Kosovo i Metohiju (Tadic se aktivno borio za ostanak Kosmeta u Srbiji)
- izgubili ste Crnu Goru (Tadic aktivno podrzavao opciju za zajednicku drzavu a i sam je iz Crne Gore)
- nista od bezviznog rezima sa EU i ako ste nam to obecavali jos 2000te godine
- nista od statusa kandidata za clanstvo u EU za Srbiju
- nista od obnavljanja proizvodnje, sva privreda je rasprodana i unistena konkurencijom uvoznika a industrijska proizvodnja svih godina od 2000te do 2007 je bila manja nego sto je recimo bila 1998 godine :hahaha:
- nista od smanjenja zaduzenja nase drzave u inostranstvu. 2000te je inostrani dug Srbije bio 10 milijardi dolara a danas skoro 30 milijardi i dalje nastavlja da raste
- nista od smanjenja nezaposlenosti , nezaposlenost u Srbiji je danas veca nego ikada....

za ovih 8 godina DS ima samo jedan pozitivan rezultat. Uspeli su toliko da se napljackaju i nakradu da su svi funkcioneri DS-a koji do 2000te nisu imali nista i koje ker nije imao zasta da ujede - danas multimilioneri sa bogatstvom izrazenim u stotinama i hiljadama miliona eura.
 
Odakle tebi ideja da ce se glasaci DS-a razocarati samo mi nije jasno?:think:
Covece, ljudi koji su glasali za DS hoce u EU. Ako im to omoguci DS, nece biti razocarani.
Shvati to, prosto je jako....:whistling:

pa razocarace se jer ova vlada nece i ako je to obecala uspeti da ih uvede u tu EU za vreme trajanja svog mandata. Jos 10 mandata da im damo oni to nece uspeti da urade.

A znas zasto? Zato sto njih boli qurac za EU. Njima je bre ovde toliko dobro da se njima ne isplati da Srbija ikada udje u EU. Jer kad bi usli u EU oni bi izgubili svoje monopole, ne bi mogli da mite, potplacuju, kupuju sudije, politicare, ne bi mogli da namestaju sudske presude izgubili bi vlast , novac i moc - a za barabe okupljene oko DS-a vlast, novac i moc su jedini ideali za koje se oni iskreno bore.

Drugo cak i da u njima ima iskrene namere da Srbiju priblize EU, od toga nema nista , jer je sama EU u velikoj krizi i nece primati nove clanice u sigurno narednih 10 godina. Vidis da nema nista ni od primanja Hrvatske u EU , a kamoli nekakve poluraspadnute Srbije na celu sa banditima i barabama iz DS-a i SPS-a....
 
ti si samo jedan balavac i ne kapiras kako funkcionise demokratija i parlamentarizam.

jedna stranka moze , ako je opoziciona da gubi birace jedino ako vladajuce stranke iza sebe imaju neke zapazene i konkretne rezultate. a koje rezultate ima DS? Nikakve. Jedino sto imaju jesu prazna obecanja kao ona o 1000 evra akcija i nekom fiktivnom memorandumu FIAT-zastava, fabrici mercedesa u nisu i lamborginija u rakovici :hahaha:


stoga SRS ne moze da izgubi birace. moze samo da dobije nove. jer ova nova crveno-crno-zuta koalicija ne moze da uradi nista konkretno.

zato ce se rast SRS-a nastaviti.

ovo crveno je tachno
al zaboravljash neshto... ko i kakvi zive u srbiji

ebali ih par navatanih talijanskih turista koju su reshili da se slikaju u kragujevcu
i ona podmazana svinja sa SSP

sad im ga evo ivica
nek uzivaju!
 
razocarani biraci ZES-a ce otici DSS-u ili Kostunici. A razocarani biraci SPS-a ce svi do jednoga otici SRS-u.

Kostunica je najvise izgubio na ovim izborima ,nekih 500.000 glasaca mu je otela ZES demagoskim pricama o besplatnim akcijama, fabrikama fiata, lamborginia i mercedesa u Srbiji.

Ti biraci ce se vratiti DSS-u kada se razocaraju u vlast crveno-zuto-crne koalicije 10 stranaka.

Tako se isto desilo i 2003. DS je isterao DSS prakticno iz svih institucija, ukrali su im sve poslanicke mandate u skupstini ,pa su na tim izborima popusili gore nego ikada do sada i osvojili "jakih" 12% a DSS je mislim uzeo 20% i kusur procenata.

drugo apstinencija je takodje veoma bitan faktor svih izbora. cenim da ce oko 30% biraca DS-a na sledeecim izborima ostati kuci , jer su se razocarali ovom koalicijom sa SPS-om, razocarani su jer im je 20 godina pravljen jedan imaginarni neprijatelj olicen u Milosevicu i socijalistima i ti ljudi su iskreno mrzeli sve sto je vezano za SPS, a danas im to isto rukovodstvo porucuje da su DS i SPS ideoloski identicne stranke i da su jos 1993 trebale da formiraju vladu :hahaha:

opet ti baljezgash! :D
 
razocarani biraci ZES-a ce otici DSS-u ili Kostunici. A razocarani biraci SPS-a ce svi do jednoga otici SRS-u.

Kostunica je najvise izgubio na ovim izborima ,nekih 500.000 glasaca mu je otela ZES demagoskim pricama o besplatnim akcijama, fabrikama fiata, lamborginia i mercedesa u Srbiji.

Ti biraci ce se vratiti DSS-u kada se razocaraju u vlast crveno-zuto-crne koalicije 10 stranaka.

Tako se isto desilo i 2003. DS je isterao DSS prakticno iz svih institucija, ukrali su im sve poslanicke mandate u skupstini ,pa su na tim izborima popusili gore nego ikada do sada i osvojili "jakih" 12% a DSS je mislim uzeo 20% i kusur procenata.

drugo apstinencija je takodje veoma bitan faktor svih izbora. cenim da ce oko 30% biraca DS-a na sledeecim izborima ostati kuci , jer su se razocarali ovom koalicijom sa SPS-om, razocarani su jer im je 20 godina pravljen jedan imaginarni neprijatelj olicen u Milosevicu i socijalistima i ti ljudi su iskreno mrzeli sve sto je vezano za SPS, a danas im to isto rukovodstvo porucuje da su DS i SPS ideoloski identicne stranke i da su jos 1993 trebale da formiraju vladu :hahaha:

Ti izgleda nikako da shvatiš suštinsku razliku u razmišljanju glasača tvoje i ove naše strane.Nije uopšte članstvo u EU ključna razlika,nego u sistemu vrednosti,načinu života,prioritetima...Ne može glasač DS-a da postane radikal a DSS je sad izjednačen sa njima.
2003 ja nisam glasao za DS,jedini put do sada.Bilo je dosta razočarenja u Živkovića i ljude oko njega,a koštunica je tada bio "naš",malo sporiji ali naš(nisam ni za njega glasao ostao sam kod kuće).Sada više nije.On je suštinski radikal za nas.Ne može biti prelaza u tom smeru.Ako nekome smeta SPS možeš li zamisliti šta tek misli o radikalima,a Koštunica hoće sa njima.
 
Nije uopšte članstvo u EU ključna razlika,nego u sistemu vrednosti,načinu života,prioritetima

Odavno sam ja cuo da su tvoje partijske kolege bas onako principijelne.

Ako nekome smeta SPS možeš li zamisliti šta tek misli o radikalima

Ovo je istina. Radikali su vodili srpsku politiku za vreme cuvenih mracnih devedesetih, kada je njihov vodja Cobe Milosevic carovao Srbijom. Zaista je nezamislivo da se neko tako principijelan poput tvojih kolega udruzi sa radikalima.
 
Ti izgleda nikako da shvatiš suštinsku razliku u razmišljanju glasača tvoje i ove naše strane.Nije uopšte članstvo u EU ključna razlika,nego u sistemu vrednosti,načinu života,prioritetima...Ne može glasač DS-a da postane radikal a DSS je sad izjednačen sa njima.
2003 ja nisam glasao za DS,jedini put do sada.Bilo je dosta razočarenja u Živkovića i ljude oko njega,a koštunica je tada bio "naš",malo sporiji ali naš(nisam ni za njega glasao ostao sam kod kuće).Sada više nije.On je suštinski radikal za nas.Ne može biti prelaza u tom smeru.Ako nekome smeta SPS možeš li zamisliti šta tek misli o radikalima,a Koštunica hoće sa njima.

fortes
Registrovan korisnik

Učlanjen: 25.05.2006.
Lokacija: beograd
Poruke: 930

lokacija> Beograd

zivkovic > lokacija Nish

:D

glavni razlog pada zivkovica
koji ja bar 10 puta vishe nalik djindjicu i ds-u
od retardirane barbike

a znash shta je najcrnje

shto je ovde na jugu obrnuto
ovde se uspeh ne prashta

niko vishe za nish nije od gospodina zivkovica uchinio
i niko nije omrzeniji

:( popeo se visoko...
 
@crow

preuzimanjem DS-a Tadić je u roku od godinu dana od te smene postao predsednik republike,u roku od 4 duplirao broj glasova stranke,u roku od 5 odbranio još jedan mandat i podigao stranku na skoro 40%.Malo li je.
I šta je on to žrtvovao od Đinđićeve ideje.Jel Đinđić nije pravio koalicije često nepovoljne,kad je moralo tako.Jel nije koristio Baneta Ivkovića kad je zatrebalo,jel nije u svojoj vladi trpeo raznorazne retarde (seti se ko je bio ministar policije kod njega) kad nije bilo druge.Jel on zbog toga manje Zoran Đinđić.
Na kraju krajeva jel Srbija na čelu sa Tadićem ide nekim drugim pravcem nego što je Đinđić želeo?
 
Ti izgleda nikako da shvatiš suštinsku razliku u razmišljanju glasača tvoje i ove naše strane.Nije uopšte članstvo u EU ključna razlika,nego u sistemu vrednosti,načinu života,prioritetima...Ne može glasač DS-a da postane radikal a DSS je sad izjednačen sa njima.
2003 ja nisam glasao za DS,jedini put do sada.Bilo je dosta razočarenja u Živkovića i ljude oko njega,a koštunica je tada bio "naš",malo sporiji ali naš(nisam ni za njega glasao ostao sam kod kuće).Sada više nije.On je suštinski radikal za nas.Ne može biti prelaza u tom smeru.Ako nekome smeta SPS možeš li zamisliti šta tek misli o radikalima,a Koštunica hoće sa njima.

vas sistem vrednosti?

koji bre vas sistem vrednosti? mislis vas sistem nepravednosti?

pa ja taj vas sistem gledam svaki dan. sta gledam, ZIVIM U NJEMU

vas sistem vrednosti se sastoji u pljacki, lopovluku, otimacini, kradji, muljanju i falsifikovanju. To je vas sistem vrednosti. Vasi jedini principi i ideali su vlast, moc i pare - i to po svaku cenu. Zarad te 3 stvari vi menjate vase principe kako vetar duva. Eto do juce je SPS bio esencija zla a danas su "ideoloski najbliza stranka" . Sta dalje da pricamo.

Kakav je sistem vrednosti u Srbiji danas?

Evo ja cu ti otvoreno reci - LOPOVSKI

nema trzisne konkurencije, vladaju monopoli koji se uspostavljaju tako sto se povezes sa nekima iz vlasti, zatim on tebi dodeljuje poslove u zamenu za odgovarajuci procenat. svi ti traze mito od profesora u skolama, do policije, sudija i doktora u bolnicama. mito je ovde nacin zivota i sistem zivljenja.

sa takvim sistemom vi niste nigde dobrodosli. al to je vas i briga, sobzirom da vama i nije cilj da udjete u EU iz razloga koje sam vec naveo - izgubili bi moc, novac i funkcije.
 
Jel on zbog toga manje Zoran Đinđić.

Ko je vise Zoran Djindjic... e, Srbijo, medj' sljivama...

Ja, kad sam isao u skolu, onaj zagorski kolmovani kepec na stiklicama je vec odavno bio mrtav, ali su iznad svake table stajale njegove slike. U citanci je bila i jedna poucna prica o tome kako neki djak gleda tu sliku, pa kaze "Tito mene gleda!" a jedan drugi se pobuni pa kaze "ne nego mene!". Onda i treci, i tako dok ih uciteljica nije umirila recima "Deco, Tito gleda SVAKOG od nas."

E, tako ste i svi vi Zoran Djindjic. Mislim, nema razloga za svadju i netrpeljivost.
 
vas sistem vrednosti?

koji bre vas sistem vrednosti? mislis vas sistem nepravednosti?

pa ja taj vas sistem gledam svaki dan. sta gledam, ZIVIM U NJEMU

vas sistem vrednosti se sastoji u pljacki, lopovluku, otimacini, kradji, muljanju i falsifikovanju. To je vas sistem vrednosti. Vasi jedini principi i ideali su vlast, moc i pare - i to po svaku cenu. Zarad te 3 stvari vi menjate vase principe kako vetar duva. Eto do juce je SPS bio esencija zla a danas su "ideoloski najbliza stranka" . Sta dalje da pricamo.

Kakav je sistem vrednosti u Srbiji danas?

Evo ja cu ti otvoreno reci - LOPOVSKI

nema trzisne konkurencije, vladaju monopoli koji se uspostavljaju tako sto se povezes sa nekima iz vlasti, zatim on tebi dodeljuje poslove u zamenu za odgovarajuci procenat. svi ti traze mito od profesora u skolama, do policije, sudija i doktora u bolnicama. mito je ovde nacin zivota i sistem zivljenja.

sa takvim sistemom vi niste nigde dobrodosli. al to je vas i briga, sobzirom da vama i nije cilj da udjete u EU iz razloga koje sam vec naveo - izgubili bi moc, novac i funkcije.

Довољно је само ово рећи,и пред нормалним људима поједеш их за доручак.:D
Али,видећеш како ће уследити медијско прање СПС-а.Пази шта ти кажем...Само,како ће Б92 то да изведе?
Сећате ли се Б92 из времена СПС-ове власти док су били у интеракцији са ДОС-ом?Суштина оснивања Б92 је била борба против СПС-а,а данас ће то постати и СПС-ова пропагандна машинерија!:rotf::rotf::rotf:

ПС
Ауу,сад се сетих,па и Слободна Европа...хахахаха....
 

Back
Top