Narodna skupština act one

po mome, dakle moje licno misljenje je da ovi* hoce kao komunisti da ostanu na vlasti 50 godina, mnogo je mladih politicara, asociraju na skojevce i mlade generale posle wwII.

*elita ovih je pretezno nastala iz crvene burzoazije (deca partijskih sekretara, generala, privrednika, profesora), skolovanja u inostranstvu za vreme socijalizma-nije valjao mamu mu maminu, pa zaposljenja u un ili slicnim medjunarodnim organizacijama i agencijama i platama od 3000-5000 $, sa dugogodisnjim boravkom preko i vrbovanjem za sluzbe ili cak mulytinacionalne comp tipa Monsato - ivana Dulic uvela genetski modifikovane soju i kukuruz
 
gledao skupstinu na satelitu...
intresuje me da li je ovo skupstina SRS i DSS ili skupstina srbije???? pa samo se ovi javljaju i zale na krsenje pravilnika, na....
a ako je onaj predsedavajuci krkobabic,b as ima dobro prezime krka ih kako hoce... a ni osmeh da mu preleti preko lica:hahaha::hahaha::hahaha:
 
A narodna mudrost kaze da bez starca nema udarca:hahaha:

ne seckati recenice zbog sopstvenih sumnjivih potreba, gubi mi se dubina misli,

ko je bre protiv mladih? a? samo je tesko kucu izgraditi, a srusi se za nekoliko sekundi.

a sto se matorih tice, isti djavo mlado ludo kasnije postane matoro ludo, kao sto ce sadasnji mladi nekad postati matorci i penzosi.
 

Back
Top