Napali Vesnu Pešić u njenom stanu

sinmbad
Registrovan korisnik
Učlanjen:: 26.06.2006.
Poruke: 2.423 Re: Napali Vesnu Pešić u njenom stanu

--------------------------------------------------------------------------------

...a što pušta toliko glasno muziku....

Danas, 23:12 #49
Lacibg
Registrovan korisnik

Učlanjen:: 31.08.2006.
Lokacija: You will be assimilated
Poruke: 2.662 Re: Napali Vesnu Pešić u njenom stanu

--------------------------------------------------------------------------------

и још пева ...

a nece da strajkuje gladju ko pravi junaci
 
IZUVACH:
Какви клерофашисти! Пун к.... народу маторих исфрустрираних профукњача! И ја би јој рокнуо циглу у кревет, само да знам ђе живи олош!


kad budes dosao iz bara u beograd svrati do milicije i trazi adresu....sigurno ce da ti daju ako ima lepo objasnis
 
Ih bre, što tupite. Što mi niko ne objasni zašto baka ne voli decu koja vole loptu? Zašto onda deca više vole da bacaju cigle na bakin pendžer i tako uznemiravaju baku? Zar nije bilo bolje da je baka gledala svoja posla? Tako bi deca bacala loptu (a ne ciglu, je l'), bakin pendžer bi ost'o živ, baka bi sačuvala pare od peMzije za popravku pendžera, a i svoje živce, deca bi postali sportisti a ne krimosi i tako to...

Mis'im, gde grešim? :roll:
 
Уф што сте се уфатили за децу.......:)

Али чекајте 'ајд и да су прозор разбили неки ''екстремисти''..... зар то није посао за полицију... зашто се ти ''поломљени прозори'' и сл. ствари увек форсирају у јавности......зар то сажаљење треба да буде политички ''адут'', пошто га скоро све странке користе:shock:....*еб*м ти такву политику....
 
adem_ks:
sve u svemu ispada ona nasa "sta zna malja deca sta je ciglja"....
ps. jel ovo ideja o "krivcu" za neke??

Jok, bre Ademe iz Kruševca grada. Pre će biti - šta zna baka šta su malji deca sa fudbaljski ljopta. :D

Koda nas se kaže - naravoučenije je : Nisu baku napali u njenom stanu, već joj je neko zvizn'o ciglu u pendžerče jer ne voli baku. Onako bi ispalo upali joj u stan itd.

Naravoučenije numero due : raspitaj se kako su šipci prevaspitavali svoje srboljupce, pa ćeš videti da su neke stvari na ovom svetu logične (ne baš normalne, al' 'ebeš ga).
 
=Архангел]Jok, bre Ademe iz Kruševca grada. Pre će biti - šta zna baka šta su malji deca sa fudbaljski ljopta. :D

Koda nas se kaže - naravoučenije je : Nisu baku napali u njenom stanu, već joj je neko zvizn'o ciglu u pendžerče jer ne voli baku. Onako bi ispalo upali joj u stan itd.

Naravoučenije numero due : raspitaj se kako su šipci prevaspitavali svoje srboljupce, pa ćeš videti da su neke stvari na ovom svetu logične (ne baš normalne, al' 'ebeš ga).

e moj nebeski arhangele... ja nekako kada vidim da muski izigravaju "patrijote" kod zenskog roda... mene nekako sramota, a gde se to desava, meni svejedno, pi**e su P**ke, pa nek je i logike, po tebi.
 
adem_ks:
e moj nebeski arhangele... ja nekako kada vidim da muski izigravaju "patrijote" kod zenskog roda... mene nekako sramota, a gde se to desava, meni svejedno, pi**e su P**ke, pa nek je i logike, po tebi.
Па пре Бадеме, зар ти не знаш за еманципацију ? :lol: Неко ти може пребацити да си архаични балканац. :lol: Запамти - једнакост полова , мора да се поштује, немој да нека феминисткиња овде утрчи и оплеви те. :lol:
 
Архангел:
Kakve veze ima rod? Bakica se bacila u opaki biznis, tu nema rodova... Zamisli da neka šiptarka-političarka usred Prištine agituje za ostanak Kosova u okviru Srbije... :roll: A sve gentleman do mojega.

Ravnopravnost polova na delu. :D

ako ima ko da je sledi, neka je... a kad vidi da je sama, valjda ce videti da je u zabludi... ja je sigurno necu ciglom, doduse kao normalan covek pozvacu 93 pa...[H]
 
Volim ja te pravednike do mojega, poskakali k'o jedan da pripomognu gašenju požara kod one radikalke (negde oko Novog Sada, Kać?), puna im usta vapaja za pravdom bejahu onomade... ebote, žena iskakala sa sprata da spasi glavu.
Vesni zafrljače ciglu u prozor i o'ma cika i vriska o fašistima & co.

Balansirajte to malo, vi'š da vuče malKo...
 
А ко ће да заштити Бајевића којем је прексиноћ разбијено ауто и украден капут?! Бајевић је ипак веће име и много значајнија личност у Србији од те Весне Пешић или су код нас политичари посебно заштићена врста?! Зашто Борис Тадић није реаговао и у овом случају или то опет дијели Србију?!
 

Back
Top