Napadnuta grupa Šiptara, slovenačkih državljana

Ноћас је код бензинске пумпе између Добановаца и Шимановаца, у околини Београда, нападнута група Словенаца која је кренула на Егзит.

sta su peske isli do NSa kada su zaglavili u fuckin Simanovcima? :hahaha:

Stopirali.........***** ti budale , pa stopirati od Dobanovaca do fckn Simanovaca je opasnije nego od Bogote do Karakasa:hahaha:
 

Napad na Slovence poreklom s Kosova

Nedelja, 5. jul 2009. 10:48

v139838p0.jpg


Jedna osoba je povređena u pokušaju pljačke kod Šimanovaca kada su četvoricu slovenačkih državljana napale dve nepoznate osobe, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.

U tom napadu je povređen slovenački državljanin Halili H. (22), poreklom sa Kosova, koji je zadobio povrede oštrim predmetom po vratu. On je prebačen u Urgentni centar i van je životne opasnosti, rečeno je agenciji Beta u MUP-u Srbije.

Napad se desio prošle noći. Četvorica slovenačkih državljana poreklom sa Kosova, išli su kolima u Sloveniju kada su ih na oko pet kilometara posle naplatne rampe Šimanovci prilikom odmaranja napala dvojica nepoznatih ljudi tražeći im novac.

Povređeni Halili H. se suprostavio napadačima i tom prilikom je povređen. Nakon toga, napadači su autom pobegli u pravcu Šimanovaca, a slovenački državljani su se vratili do obližnje benzinske stanice odakle su pozvali policiju.

(Beta)

http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=139838
 
Ma priznali su kosovo kakvi crni dobri odnosi jer vama cavke popile mozak oni dolaze u gucu da se jeftino najedu u napiju i rade sve ono sto u drezeli nebi ni u snu .Ko ih sisa bre Da su hteli dobre odnose sa nama nebi priznavali Kosovo .

kakve veze ima par pijanih kljukeca, koji su dosli da se izdjuskaju na Exitu, sa priznavanjem Kosova???:hahaha1::hahaha1::hahaha1:

.....ma u pravu je bio onaj robocap na tockicima , Joca Trafika........sta god te neko pita , a ti opleti kosovski ciklus.........:mrgreen:
 
Bruka............:roll:

Simanovci - Dobanovci........sta drugo da ocekujes od lokalnih shabana:cool:

@ dada...
predlazem ti da napises nesto o "citacima naslova"..( i evtl. otvoris temu)
ja neznam dovoljno dobro hrvatsko-srpski, a i nisam zurnalisticki nadarena...ali citajuci ovaj forum, a i inace, sve vidljivije je da vecina cita samo naslove teksta novina i ono debelo stampano, a sto u pravilu nema puno veze sa samim tekstom, ili ti konkretnom informacijom..
ja sam ubjedena da (i u RH i u RS-i) 70% ljudi cita samo naslove i na temelju njih formira misljenje
 
Cao svima...
Dali to Srpski nacionalisti zele pogorsanje odnosa izmedju nase dve drzave???

Видиш...да би се односи погоршали..мора прво..да се имају неки односи...али након што сте ви признали терористичку и кољачку самопроглашену држави КиМ...тих односа више нема...
И о томе сте требали тада размишљати!
 
Странац повређен у покушају пљачке

Четворицу словеначких држављана, пореклом са Косова, напале две непознате особе код Шимановаца, тражећи им новац. Халили Х. повређен оштрим предметом по врату, пребачен је у Ургентни центар и сада није у животној опасности.
urgentni-centar-498.jpg


Министарство унутрашњих послова потврдило је да је један словеначки држављанин повређен у покушају пљачке код Шимановаца, преноси агенција Бета.
Четворицу словеначких држављана напале су две непознате особе, и повређен је Халили Х. (22) пореклом са Косова, који је задобио повреде оштрим предметом по врату.
Као што смо већ јавили, налази се у Ургентном центру и није у животној опасности.
Четворица словеначких држављана пореклом са Косова, ишли су колима у Словенију када су их, на око пет километара после наплатне рампе Шимановци, приликом одмарања, напала двојица непознатих људи тражећи им новац.
Повређени Халили Х. супроставио се нападачима и том приликом је повређен.
Након тога, нападачи су аутом побегли у правцу Шимановаца, а словеначки држављани су се вратили до оближње бензинске станице одакле су позвали полицију.

Крајње тенденциозно постављена тема са провокативним коментаром ...

Требало би је закључати (уопште нема никакве везе са Пдф политика),
а корисника бановати због постављања провокативне и изазивачке теме ...

:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Sramota!

No, zašto odmah po srpskim nacionalistima. Mnogo je veća verovatnoća da se radi o srpskim obesnim mladićima, džiberima, kojima je svejedno koga će da prebiju, a da su im se Slovenci učinili kao baš dobar odabir mete.

Ne zaboravite košarkaško prvenstvo u Beogradu kada se masa Slovenaca do ludila dobro provodila po gradu, pa Guča svake godine i sl. događaji.
Dakle, zlonamerno je predstaviti Srbiju kao opasnu zemlju za građane drugih država.


Ali zato je poželjno Hrvatsku predstaviti kao zemlju opasnu za građane drugih država.

To se zove dvostruka mjerila.

Svaki dan voze autobusi Srbija -Hrvatska. Linije su vrlo rentabilne,autobusi uvijek puni.

Potrošili ste puno forumskog prostora objašnjavajući što znači jedan razbijeni prozor na srpskom autobusu.

Htio sam reći da budaletina ima svugdje.
 
Ali zato je poželjno Hrvatsku predstaviti kao zemlju opasnu za građane drugih država.

To se zove dvostruka mjerila.

Svaki dan voze autobusi Srbija -Hrvatska. Linije su vrlo rentabilne,autobusi uvijek puni.

Potrošili ste puno forumskog prostora objašnjavajući što znači jedan razbijeni prozor na srpskom autobusu.

Htio sam reći da budaletina ima svugdje.

A, što ti to meni govoriš? 'Sam ja nekad tvrdio drugačije?
 
Sta je smesno?

...a sta ovi divljaci iz Shimanovaca&Dobanovaca mogu da napadaju ljude ako su poreklom sa KIM-a?!:thumbdown:

ma nije rec o tome... samo nisam znao da je rec o albancima... mislio sam da je rec o pravim slovencima..

nisam ni je za to da se ljudi ma sta bili premlacuju ali to sto nisu pravi slovenci daje drugu dimenziju celoj prici

mozda su ti napadaci culi albanski jezik iz usta tih nesrecnika i da ih je to isprovociralo... znaci ne podrzavam to premlacivanje pa makar i siptara ali sada je sve u drugoj dimenziji
 
ma nije rec o tome... samo nisam znao da je rec o albancima... mislio sam da je rec o pravim slovencima..

nisam ni je za to da se ljudi ma sta bili premlacuju ali to sto nisu pravi slovenci daje drugu dimenziju celoj prici

mozda su ti napadaci culi albanski jezik iz usta tih nesrecnika i da ih je to isprovociralo... znaci ne podrzavam to premlacivanje pa makar i siptara ali sada je sve u drugoj dimenziji

Takvog te volim Rokavec ... to su te prave EUropske vrednosti, u se i u svoje kljuse :ok: ... stize bona :mrgreen:
 
Какав ЕХИТ, какви националисти, какви аутостопери ...

Какви "међудржавни односи" ???

И мој комшија пре пар месеци ухватио своју "Мојцу" (са којом је више од 25 година у браку) "на гомили" са "кућним пријатељем" ...
Пребио их к'о мачке и једно и друго,
попио ЈРМ (а и они су),
Мојцу најурио (она отишла код кумова) ...

И јел то "међудржавни проблем" ???

Јанези, маните се провокација ...
Маните се заштите права јадних шиптара,
то сте исто радили у када је био фингирани штрајк у "Старом Тргу",
а чега се постављач вероватно не сећа јер је био мали ...

:bye::bye::bye:
 

Back
Top