Napadnuta grupa Šiptara, slovenačkih državljana

Nije izmisljotina... vest na rts-ovom saijtu je promenjena... nije se od pocetka znalo da su to albanci... to smo tek kasnije doznali...

nista nisam izmislio , to mogu da ti posvedoce ljudi koji su od jutros bili samnom ovde na krstarici i koji su videli link koji sam postavio na prvim stranama

Jeste, tako je, ali najteze mi je palo kad sam video kako se Rokavec duboko potresao kad je saznao da su u pitanju siptari sa slovenackim pasosima :mrgreen:
 
Одмах сте почели да нападате, а не знате ни како ни зашто су се локалци обрачунавали са Словенцима.

П.С. Зашто у називу теме пише да је нападнута група шиптара?

Zato sto su to pravi sipusi sa siptarskim imenima i prezimenima stim da su samo imali slovenacke legitimacije to jest drzavljanstvo
 
Cao svima...

Skoro sam cuo na vestima da je grupa Slovenaca fizicki napadnuta u okolini Beograda i da je jedan momak zadobio teze telesne povrede...

Evo teksta sa RTS-ovog saita : Нападнути словеначки туристи у околини Београда

Група Словенаца нападнута синоћ у околини Београда. Један младић задобио тешке повреде главе и врата, налази се у Ургентном центру, и сада је ван животне опасности.


Ноћас је код бензинске пумпе између Добановаца и Шимановаца, у околини Београда, нападнута група Словенаца која је кренула на Егзит.

Један младић задобио је тешке повреде главе и врата, и након реанимације у Ургентном центру није у животној опасности.


Dali to Srpski nacionalisti zele pogorsanje odnosa izmedju nase dve drzave???


P.S. Ovu temu sam postavio cisto da vidim kako obican svet reaguje na ovakve vandalizme

Које две државе? Словенија је протекторат ЕУ, а Србија монополиста и Сороша.
Још мало ће те и кафанске туче, представљати као погоршање односа двеју банана република!
 
Ноћас је код бензинске пумпе између Добановаца и Шимановаца, у околини Београда, нападнута група Словенаца која је кренула на Егзит.

sta su peske isli do NSa kada su zaglavili u fuckin Simanovcima? :hahaha:

Batrovci :

Karlsberg? No...

Kuzmin :

Karlsberg? No...

Simanovci :

Karlsberg? Probably :mrgreen:

Salu na stranu, ovo je za osudu. Kao da su jedva docekali da budu Albanci iz Slovenije pa da ih grupa lokalnih huligana doceka. Nadam se da doticni turisti nisu takodje vredjali na nacionanoj osnovi ili ne daj Boze prvi nesto rekli o Kosovu i srpsko-albanskim odnosima,u sta ipak sumnjam.
 

Back
Top