Najznacajnija licnost u istoriji?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chan Shaolin Si:
RUS-SKINS:
ADOLF HITLER. JEDNOG DANA CE SVI SHVATITI DA JE BIO UPRAVU,ALI CE BITI KASNO.

taj dan je davno bio shvatio sam ja to iha-ha otkad al´ me niko ne slusa da je on odradio posao do kraje cio svijet (dobro sem Jevreja i cigana) bi zivio Bogovski jer Njemac zna kako bi upravljao.

DEBILU NE BI BILO NI TEBE!!! Srbi su takodje bili predvidjeni za cistku, podseti se malo istorije kad vec dolazis na ovaj forum, sta bi sa Jasenovcem?

E moj bato sve naciste su trebale da zavrse u Savi i Dunavu umesto onog jadnog sveta!!!! :evil: :evil:
 
Anonymous:
Karl Marks, Nikola Tesla, Leonardo da Vinci, Martin Luter King, Braca Rajt, Konfucije...

Ako ovo ako nije šala,idi se leči što pre.
Ovog prvog ne želim ni da pomenem,da prljam usta sa njegovim imenom,jer on je bio običan Jevrejski provokator.A braća Rajt,verovatno si hteo da kažeš BRAĆA MARKS(oni bezvezni glumci). A da... zaboravio si MARKS/SPENSER (lanac robnih kuća).

Pa,gde bre pomeša zaslužne i NE zaslužne. Nije tebE lako.Nisi SAM u glavi.....
 
Definitivno bez premca najznacajnija licnost je Adolf Hitler... Koliko god da ga mi mrzeli on je posledica dansnjeg stanja u svetu... Mrzi me da pisem na sta su sve direktno i indirektno citav Drugi svetski i posedno on sam ostavili posledice, ali sigurno svako vecinu sam shvata..
Njegov uticaj se itekako oseca, i jos uvek drma svet...
 
Ima tu mnogo istine za Adolfa Hitlera ali sta je tu je! Jevreji su pobijedili i imamo to sta imamo...
Samo mi nije jasno kako moze biti Mendela neka licnost??? Onaj ko je cuo za Isusa,Sokrata,Kanta,Hegela,Nikolu Teslu to nikad ne bi ni pomislio!!! Propaganda je cudo od beznacajnog crnca napravi ,,grandioznu licnost"!!! Malo je reci strasno!!! Ljudi probudi te se!!! :x
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top