Најзад једнакост међу половима!

Jednakost među polovima nikada neće biti postignuta bar ne dok muškarci ne
počnu rađati i tako ne steknu jedno novo iskustvo sa kojim bi više razumeli
ženu i njene potrebe i shvatanja

Obaška, ova tema vezenema sa ravnopravnošću žene, više ima veze
sa razumevanjem nje same i njene da ne kažem funkcije u društvu.

Pa valjda ce i muskarci moci da radjaju kad promene pol.
 
za godine radnog staza treba da se izjednaci , tim pre sto zena tek kad napuni 45-50 godina moze potpunno profesionalno da se ostvari , posto uglavnom do tog vremena joj deca postanu punoletna , pa nema vise potrebe da bude non stop oko njih ,kao recimo kada ima oko 30 godina , a deca mala , pa bolesna svaki cas , pa skolovanje , ekskurzije,bolovanja , cuda muda ...a u zrelim godinama ima i vise iskustva , a i vremena da se posveti poslu i samoj sebi
 
Poslednja izmena:
Mislim da je ovo sasvim dobar predlog.


@tema

Nikada muškarac ne radi kao žena.

Kada bi muškarci radili kao žena i pomagali ravnopravno onda bi izjednačavanje bilo u redu.

Mislim da stvar uopšte nije jednostavna kakvom se čini. Inače, mislim da su žene u našem društvu još uvek veoma potcenjene.
Sa zgražavanjem sam pre nekad mesec dana čitao studiju šta srednjoškolci misle o ponašanju prema ženama.

Iskustvo,ybg;):mrgreen:

Teško da je ovo za poređenje, ali `ajde.
A pogotovo kad vidimo kako se sad služi vojska.

Danasnja vojska je u paraleli sa danashnjim majcinstvom.....cak je i teza u odnosu na bivsu u odnosu na bivse i sadasnje mame......:mrgreen:

Jednakost među polovima nikada neće biti postignuta bar ne dok muškarci ne
počnu rađati i tako ne steknu jedno novo iskustvo sa kojim bi više razumeli
ženu i njene potrebe i shvatanja


Obaška, ova tema vezenema sa ravnopravnošću žene, više ima veze
sa razumevanjem nje same i njene da ne kažem funkcije u društvu.

I dok zene pocnu zaista nesto da rade za planetu osim radjanja,ispijanja kafa i sponzorisanja,da se ne izrazim drugacije :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Да ли сте за равноправност међу половима у свим сегментима друштвеног живота, дакле и у обавезама и у правима?

Pazi ovako, što se penzije tiče, žene bi trebalo da idu kasnije u penziju, jer po statističkim podacima, u proseku, duže žive od muškaraca. ;)

Da mi izvine feministkinje. :mrgreen:
 

Back
Top