Најстрожа казна

Најстрожа казна

  • 20 година, као раније

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    32
  • Anketa je zatvorena .
ku ku...prevario sam se u glasanju...stavio sam smrtna kazna vesanjem,umesto streljanjem...Jel moze nekako da se ispravi?!

Ма немој!?
расипниче.
У Кини је казна метак у потиљак и породица стрељаног мора да плати за метак.

Pa kako da ne plati olovo?!Znas li ti kolika je cena olova? :mrgreen:
 
Кина произвела "Комби з аегзекуције"

Кина је увела у употребу "мобилне јединице з аегзекуцију", у ставри минибусеве у којим асе врше егзекуције. Циљ је да се омогући јефинија егзекуција са сиромашне сеоске средин екој енемају затвор и простор з аизвршење смртне казне.
Кина се залаже за увођење смртоносне инекције, али због цене од 250$ по осуђенику, само пекинг има ту могућност, па је прескупо за сиромашније заједнице да осуђенике шаљу у Пекинг. Овај комби ј еобогућио да се смртна казн аизведе ињекцијом тамо где је потребно.

http://www.usatoday.com/news/world/2006-06-14-death-van_x.htm

van-large.jpg
 
Ма немој!?
расипниче.:lol:
У Кини је казна метак у потиљак и породица стрељаног мора да плати за метак.

Onda se kajem što sam brzopleto doneo ovakav sud. Povlačim prethodno i predlažem da sličan, kineski princip uvedemo i mi. :lol:

Imaš pravo, jeftinije je. A porodica budućeg poginulog bi mogla i dodatno da plati za dnevnicu mučenika-zatvorskog dželata ??? :lol:
 
Samo mala ispravka Aleksandre3,ovu prvu opciju nisi trebao ni da stavis,zato sto krivicno delo ucinjeno u stanju neuracunljivosti(ubistvo) svuda povlaci obavezno lecenje u dusevnoj bolnici.Nikada i nigde(bar ja nisam upoznat) ne izvrsava se smrtna kazna prema mentalno obolelima sto procenjuje sudski vestak.Tj. sta sam hteo da kazem...ne mozes da spajas te dve stvari-smrtnu kaznu i obavezno lecenje,jer one jedna drugu iskljucuju.
 
Ко је рекао да је кривац ментално оболео?
ради се о томе да по теорији душебрижника, нормалан не може да убиоје, значи по тој теорији сваки убица треба да се лечи јер је болестан.
То значи.
Наравно да је јадна теорија, али ето.
 

Back
Top