najlepsha srpska glumica, ikad...

Zapravo, uzrok cele rasprave je što grupi ljubitelja ''mesa'' sve ostale deluju ''neuhranjeno'' i kao ''30 kg kostiju'' :lol:

Uzrok rasprave je sto je tema "najlepsa srpska glumica ikad", sto ne znaci "nabrojite sve lepuskaste glumice".

Nina Jankovic ima lutkastu glavicu i krupne okice i tu se njena lepota zavrsava. Rosavo lice, nadmeni stav i sto je gradjena kao neki mali gej sa kim se Tom Ford druzi na nedelji mode u Milanu... da ne spominjemo.
Najizvikanija bez ikakvog osnova od mladjih glumica, a od njih isto slatkih imamo i:

Tamara Aleksic
Tamara-Aleksic-2.jpg


Anja Alac
anja-alac-mirko-tabasevic-vizual.jpg


Milica Janketic
KTSk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTVdJN01EQV8vNDM1NGFhNzAwZWMyNzFhNzE5N2YxNTBmY2E0MTcxNjUuanBlZ5GTAs0CWACBoTAB


Biljana Misic
photo.jpg
 
Meni su Sofija Loren i Katrin Denev nedostizno lepe, a pazi Sofija je isto glumila seljanke i partizanke :lol: Majka moje drugarice mnogo podseca na Sofiju Loren, to je neka lepota koja uliva postovanje, bukvalno te spusti kad se pojavi, mi smo svi kao sivi misevi pored nje.

Bilo bi dobro da ustanovimo neke kriterijume za ovu temu, da ne bi sve zavisilo od ukusa..mislim kako ti kazes da su nase zene uglavnom lepe, onda da nam ta naj glumica stvarno bude nesto ekstra.

Redmond (prema kome ja osecam izuzetnu forumsku ljubav i simpatiju) je spomenuo Borku Tomovic, pa ona ni u svom razredu u srednjoj skoli nije bila najlepsa.
Sloboda Micalovic onako osusena sa upalim licem i slamicom umesto kose, nema jedan misic na telu samo koza i si*e, znaci nije to- to...

:lol: za Borku hajde i da shvatim neslaganje ali za Slobodu bas i ne mogu jer mislim da je objektivno lepa,
sad sto mislim da je slaba kao glumica, a ni privatno nije simpaticna i harizmaticna je druga stvar... a verujem da to mnogima utice na rasudjivanje o lepoti
 
Poslednja izmena:

Back
Top