Najidiotskiji krajevi filmova

meni su najidiotiskiji krajevi u nashim, domacim filmovima. Secam se kada sam bio klinac, gledao sam neki film ne znam kako se zove u glavnoj ulozi Ljubisha Samardzic. U glavnom, radnja nikakva, ochekujes da ce film da traje jos sat vremena, medjutim, ode Ljubisha u poljski WC i tamo ga ubije komshija. Kraj.
 
meni su najidiotiskiji krajevi u nashim, domacim filmovima. Secam se kada sam bio klinac, gledao sam neki film ne znam kako se zove u glavnoj ulozi Ljubisha Samardzic. U glavnom, radnja nikakva, ochekujes da ce film da traje jos sat vremena, medjutim, ode Ljubisha u poljski WC i tamo ga ubije komshija. Kraj.

знам да је тако скончао на крају филма џими барка, не верујем да постоји још један домаћи филм са таквим трагичним свршетком.
 
Mene je uvek nervirao kraj Maratonaca
sta kao jure tamo u autu na zandarme i onda se istopi traka...
ali koliko god me nervira
ja bolji kraj od tog ne mogu da zamislim
To je sjajan kraj, sa onim poremecenim pogledom u Diklicevim ocima...
A traka kad izgori, ono sto se vidi izgleda kao mapa Srbije.
.
Balkanski spijun isto ima sjajan kraj, sve sa onim likovima sto pevaju. :ok:

Mene je svojevremeno razocarao kraj Hellraisera, tacnije citavih poslednjih 20-tak ili kolik ovc minuta, od trenutka kad ona nepodnosljiva Kirsty (glumica je OCAJNA, a i uvek sam mrzela te likove u fazonu "naivno i nevino mlado zensko celjade koje zlikovci ganjaju") postaje glavni lik, pa je Kenobiti jure po hodnicima... u tom trenutku film pocinje da lici na neki teen slasher. A do tog momenta je bio jedan od najboljih horora koje sam gledala.
 
Poslednja izmena:
Slazem se sa Pajom da je kraj Balkanskog Spijuna veoma dobar!
Kraj filma I am Legend je stvarno razocaravajuc (pitam se o cemu li ce da se radi u ovom drugom delu :eek:!). A Kum 3 me je ceo razocarao! U odnosu na prethodne delove film je uzasan! :(
 
Slazem se sa Pajom da je kraj Balkanskog Spijuna veoma dobar!
Kraj filma I am Legend je stvarno razocaravajuc (pitam se o cemu li ce da se radi u ovom drugom delu :eek:!). A Kum 3 me je ceo razocarao! U odnosu na prethodne delove film je uzasan! :(

Drugi deo ce da bude prequel, tj. hronoloski ce radnja biti pre prvog filma, glavna uloga ce naravno biti Will Smith, film ce se verovatno zvati "I Am Legend - Awakening"
 
P i ja pretpostavljam da ce to biti... Msm bilo bi glupo da radnja ide hronolski po redu. Pa da je nekim cudom ostao ziv... E znam mogao bi da postane zarazen i da ga ovi ne diraju, a on da bude razuman!
Uff sta mislis jama dal da udarim patent? Da mi Spilberg ne ukrade ideju, a? :p
:lol:
 
Knjiga ima nevjerovatno dobar kraj a konkluzija ujedno sadrzi i objasnjenje zasto bas naziv "I Am Legend",
buduci da je Nevil bio poslednji od svoje vrste dok je ostatak "covjecanstva" nastavio da egzistira u drugacijoj,izopacenijoj formi,njegovim zrtvovanjem on ulazi u neprobojnu tvrdjavu vjecnosti kao poslednji od svoje vrste,ON JE LEGENDA.
 
Poslednja izmena:
meni su najidiotiskiji krajevi u nashim, domacim filmovima. Secam se kada sam bio klinac, gledao sam neki film ne znam kako se zove u glavnoj ulozi Ljubisha Samardzic. U glavnom, radnja nikakva, ochekujes da ce film da traje jos sat vremena, medjutim, ode Ljubisha u poljski WC i tamo ga ubije komshija. Kraj.

Није са Љубишом, него са Драганом Николићем, колико се ја сећам. Мислим да се филм зове "Кад будем мртав и бео"...
 
E, da, i film "Veštačka inteligencija" mi je glup do bola, pogotovu kraj. Stalno misliš sad će kraj, kad ono vraga, nema! xD
Te se onaj dečko robot smrzava u okeanu i moli onoj vili, pa dolaze vanzemaljci , pa oće da mu ožive kevu, pa onda ne mogu, pa onda mogu ali samo ako imaju nešto njeno, a kad ovaj nađe kosu onda mu kažu da mogu samo na jedan dan. I tako on bleji sa kevom jedan dan bla bla...i to sve na samom kraju filma, rasplet se već desio itd...Jeste da sam film gledao davno, ali mi je ostao u sećanju zbog svog glupog kraja...
 

Back
Top