Najidiotskiji krajevi filmova

evo vi gi na
na forumu je smorno
pa eto
nista ne ozivljava forum kao obicna pljuvancija
navali narode.
evo za sada mi padaju ovi na pamet:
1.balkanski spijun
2.tri karte za holivud

3. doktor zivago (genijalan film, kraj...blah)

:eek: Objasni se, molim te.

kraj balkanskog spijuna je genijalan
GENIJALAN

Hvala.
 
Poslednja izmena:
Po mom mishljenju 3 filma sa najboljim krajem...Usual Suspects, Psycho i Schindler's List.
Ee mogu misliti kakvo je odusevljenje bilo kad su ljudi odgledali Psycho kad je snimljen (mislim na kraj) , mislim da to tad nije bila vidjena prica :) .. :D


Sindlerova lista ima jak kraj.
Nisam znao te istorijske cinjenice , sto je sindler zaposljavao one jevreje , jasno mi je bilo tek na kraju filma.. Zato mi se i svidja ..
Kraj je najjaci dio filma (mislim da zato ima onako visoku ocjenu na imdb-u :mrgreen: ) , kad mu daju prsten i famozna recenica

Whoever saves one life saves the world entire
 
Poslednja izmena:
Ee mogu misliti kakvo je odusevljenje bilo kad su ljudi odgledali Psycho kad je snimljen (mislim na kraj) , mislim da to tad nije bila vidjena prica :) .. :D


Sindlerova lista ima jak kraj.
Nisam znao te istorijske cinjenice , sto je sindler zaposljavao one jevreje , jasno mi je bilo tek na kraju filma.. Zato mi se i svidja ..
Kraj je najjaci dio filma (mislim da zato ima onako visoku ocjenu na imdb-u :mrgreen: ) , kad mu daju prsten i famozna recenica

Whoever saves one life saves the world entire

Od trenutka kada odluchi da sav novac, koji je zaradio preko grbache tih muchenika iskoristivshi ih maksimalno i u stvari zloupotrebivshi, potroshi na spashavanje tih istih ljudi ne ostavivshi za sebe ni jednu jedinu paru. Pa do zavrshnog monologa pred jevrejima koje je spasao, zalivshi za stvarima koje nije prodao a mogle su spasiti josh ljudi. Stvarno veliki vrhunac filma.

A ovo za Psycho, pa zar postoji josh neki takav film ? Ja sam bio odushevljen iako sam ga gledao 40 i kusur godina kasnije. Mislim da nikad vishe a ni pre toga nije snimljeno tako neshto.
 
the-brave-one.jpg

užasno debilan kraj

ceo film je debilan
 

Back
Top