NAJGORI DEO GRADA

ih sad...koji deo....sve levo kad se pređe most je užas....naročito od opštine ka onim oloopinama od građevina...ebte, ima čak i crkva....nedovršena...... a sve pravo od brankovog mosta... do starog merkarora mi je prihvatljivo...mada je i to roožno, ali podnošljivije.....mi smo imali malu gajbu za rentu u paviljnonima pa smo je otoođili.....inače...........a najroožnije je kod idee....merkoora...to mi je strašno...al to naravno uzmite kao stvar ličnog ukoosa...ništa protiv ljoodi koji tamo žive i koji su zlatni...barem ovi moji droogari...
 
moonjo, valjda ti je jasno da se zove NOVI beograd, jer se gradi...normalno je da je crkva nedovršena. crkva posvećena Sv. Simeonu Mirotočivom, jer treba malo više para da se napravi crkva nego banka, gde je sve od stakla i iverice.
protiv ljudi ....to nema veze sa mestom boravka.
na primer, tvoja lokacija ''u bermoodama''govori da si dobar čovek, ali - ko zna? umem da pogrešim.
 
zalutao sam danas kod Plavog mosta,
78 je radila savršeno zbog dečurlije koja je išla da ''demonstrira''.
Ne znam koji je to deo grada,ali nije kuća nije izgrađena do kraja,izgleda kao da je neko jednostavno nabacao čitavo naselje na to područje,daleko iza njih se vide voždovački soliteri...a tu je negde i Konjarnik...Katastrofa...Ni Nbg ne ljubim mnogo(što se tiče izgleda),nemojte mi zamerati,
ali mi je mnogo sivo.
 
Eh kako li je po ovom vremenu onima iz Borce, Ovce.... :roll:

Pa nije Borca selo, sto je doduse nekada bila, a sada ima 70 000 stanovnika i kompletnu infrastrukturu bolju nego sto ima Vidikovac ,Petlovo Brdo ili Zarkovo.Do centra grada stize se za 20 min busem ili 15 kolima.I sto je najvaznije "selo Borca" postoji 700 godina ,ljudi ovde zive generacijama, a ne kao na NBGD koji su naselili ljudi iz unutrasnjosti, i misle da je cool sto ne znas da ti je mozda prvi komsija psiho ili mozes da prikrijes i svoju licnu patologiju primitivizma pod okriljem jedne bezlicne gomile ljudi.Gde je tu dusa?????
 
Samo da te ispravim. Do Borce autobusom treba minimum pola sata a ne 20 minuta i to kad imas srece da ne cekas dugo ili ako preskace stanice na Zrenjanincu. Znam jako dobro. Nekoliko godina sam isao tamo jer mi je devojka nekad tamo zivela i zbog toga sam i MP3 player kupio koliko sam se smarao u autobusu :lol:

Da se jos neke stvari rasciste. Borca je maltene gradic, Ovca je selo i ne treba te dve lokacije poistovecivati.
 
Samo da te ispravim. Do Borce autobusom treba minimum pola sata a ne 20 minuta i to kad imas srece da ne cekas dugo ili ako preskace stanice na Zrenjanincu. Znam jako dobro. Nekoliko godina sam isao tamo jer mi je devojka nekad tamo zivela i zbog toga sam i MP3 player kupio koliko sam se smarao u autobusu :lol:

Da se jos neke stvari rasciste. Borca je maltene gradic, Ovca je selo i ne treba te dve lokacije poistovecivati.

Slozicu se sa tobom ako kazes da si bus hvatao na Zelenom Vencu jer istina da mu odatle treba pola sata ,jedva se probije kroz centar.
 

Back
Top