NAJGORI DEO GRADA

ovde neki velicaju i pljuju nbg a to je grad u gradu pa ne moze da bude isto vojvodjanska,paviljoni i yu biznis centar i deo oko arene..bio sam veceras na karaburmi,definitivno najveci krs od kraja
 
Nijedan deo Beograda nije savrsen! Svuda ima puno smeca i zgrada koje se nadzidjuju. Doseljavaju se sa svih strana ljudi, primorani nemastinom, da zive u Beogradu koga ne vole ili ga bar ne osecaju onako kao mi koji smo u njemu rodjeni. Fali nam vise prostora za setanje, za igranje kosarke... Citam, to sto ste napisali za Marinkovu baru. Taj deo grada je nocna mora koji bi pod hitno trebalo da se resi. Mislim, trasa 26ice koja prolazi uzanom ulichicom izmedju kuca - trotoara gotovo da nema!
Ne znam... ili da dovedemo na vlast nekog Beogradjanina ili da se izborimo da glavni grad bude NS, na primer! Ne znam...

P1103121D-1.jpg
 
Nijedan deo Beograda nije savrsen! Svuda ima puno smeca i zgrada koje se nadzidjuju. Doseljavaju se sa svih strana ljudi, primorani nemastinom, da zive u Beogradu koga ne vole ili ga bar ne osecaju onako kao mi koji smo u njemu rodjeni. Fali nam vise prostora za setanje, za igranje kosarke... Citam, to sto ste napisali za Marinkovu baru. Taj deo grada je nocna mora koji bi pod hitno trebalo da se resi. Mislim, trasa 26ice koja prolazi uzanom ulichicom izmedju kuca - trotoara gotovo da nema!
Ne znam... ili da dovedemo na vlast nekog Beogradjanina ili da se izborimo da glavni grad bude NS, na primer! Ne znam...

Prezirem ovakva razmišljanja. Beograd uopšte nije prljav u toj meri koliko pričaju neki. Prošetajte drugim svetskim gradovima. Uostalom, svi kukate kako je prljav, pa ne bacajte smeće svuda i ponašajte se lepo. To je, barem, nešto na šta možemo da utičemo. Ko zbilja voli Beograd neće ni pomisliti gluposti koje si napisala, niti ih napisati. Izvinjavam se što sam ovo sada tebi uputila, verujem da ima još ovakvih postova, ali tvoj sam videla i uzela sam ga kao primer ostalih mrzitelja Beograda koji se kriju iza lažne ljubavi.
 
...lesce, orlovaca, novo groblje, novobezanijsko...
svi ostali delovi grada imaju neku svoju draz. pa cak i oni cigani ispod gazele( pravi geto)
to je beograd i sjaj i beda...sa svim i svakakvim razlikama VOLIM BEOGRAD
 

Back
Top