Najgluplji film

Hmm
pa sad ne bih isao u celuloidnu proslost
zadrzacu se na ovu godinu
jer je ona definitivno epicentar recesije kinematografije.
Celuloidna ljiga je jedino sto je izbacivano obe godine
koliko samo retardiranih filmova
ekspanzija strip adaptacija
je iole bila pozeljna ranije a ovi naslovi su uspijele da ti zgade sve
rekoh ranije cuvajte se sequela
osobito onih sa brojem 3
e to su kuckini sinovi
mada i 4-ka pretenduje na titulu
Zbrana filmska nedjela koja bih izdvojio su:
Iron Man,Zohan,Disaster Movie,Spartans,Superhero Movies,Narnia,
Mummy 3,Scorpion King 2 i jos par stotina drugih
 
Hmm
pa sad ne bih isao u celuloidnu proslost
zadrzacu se na ovu godinu
jer je ona definitivno epicentar recesije kinematografije.
Celuloidna ljiga je jedino sto je izbacivano obe godine
koliko samo retardiranih filmova
ekspanzija strip adaptacija
je iole bila pozeljna ranije a ovi naslovi su uspijele da ti zgade sve
rekoh ranije cuvajte se sequela
osobito onih sa brojem 3
e to su kuckini sinovi
mada i 4-ka pretenduje na titulu
Zbrana filmska nedjela koja bih izdvojio su:
Iron Man,Zohan,Disaster Movie,Spartans,Superhero Movies,Narnia,
Mummy 3,Scorpion King 2 i jos par stotina drugih
:?

pogledacu ga ove nedjelje..
ove ostale mozda nekada ..;D
 
Je li moguce da se postavlja pitanje da li 'film' >Boa protiv pitona< ima konkurenciju u ovoj kategoriji???

Od toga su bolji i Air force one,Ghost rider (Kejdz se totalno srozao),National treasure (Kejdz se totalno srozao),Ultraviolet,...itd.
 
Od toga su bolji i Air force one,Ghost rider (Kejdz se totalno srozao),National treasure (Kejdz se totalno srozao),Ultraviolet,...itd.[/QUOTE]

Klinci od 4-5 godina obožavaju taj film...počeli da
furaju majice, tregere, marame sa kosturčićima:D
...film za decu
 
ali kadrovi i scene u tom filmu deluju....pa...skandalozno koliko su očajni.
što se mene tiče, najretardiraniji je onaj posednji film sa mr Binom. mogu da pratim one kratke forme u vidu serija i tome slično, ali ovo ipak ne. jednostavno vređa inteligenciju.
 
FoolsGoldPoster.jpg

glupost bez granica
 
Mene je razocarao film "Popaljene plavuse 1" . Ja se inace lozim na crnke koje sam u ovom filmu ocekivao , kad ono debili napravili film bez ijedne crnke :shock: . Kakvi retardi , sve same plavuse , ko bi rekao da nece biti crnki u filmu . Veliko razocarenje ... Nadam se da ce kad snime drugi deo u isti ubaciti bar par crnokosih devojaka ...:D
 
Parkk iz doba jure...i svi nastavci
koliko retardiran morash da budesh pa da ti i posle 1. smor filma to bude interesantno da gledash josh pet-shes puta jednu te istu yebanu stvar u nastavcima....
film nema nikakvu radnju....tu su dinosuurusi u jeee jaka stvar..mogli su i oni letetji majmuni iz indija 4...dinosaurusi se oslobode i jure neke likove koji se na kraju smuvaju i pobegnu
kraj
a bila je tolka frka i pomama svojevremeno
chist debilizam
 
Vrisak, Stradanje Isusovo, Petak 13. , ma ima ih, i te kako.. ne mogu se setiti svih..
a nasi, pa da, u poslednjih par godina zaista losa produkcija filmova.. recimo, vecina se lozi na Munje a meni je taj film bas dosadan.. i, ne znam, Ivkova Slava i Zona Zamfirova, to sam gledala jednom i ne pada mi na pamet vise..
 
Vrisak, Stradanje Isusovo, Petak 13. , ma ima ih, i te kako.. ne mogu se setiti svih..
a nasi, pa da, u poslednjih par godina zaista losa produkcija filmova.. recimo, vecina se lozi na Munje a meni je taj film bas dosadan.. i, ne znam, Ivkova Slava i Zona Zamfirova, to sam gledala jednom i ne pada mi na pamet vise..

Ako su ti svi ovi filmovi dosadni,ne znam sta da kazem,kako mogu munje da budu dosadne,ukljuci mozak malo,pa petak 13-ti :?::?::?:
 
Od toga su bolji i Air force one,Ghost rider (Kejdz se totalno srozao),National treasure (Kejdz se totalno srozao),Ultraviolet,...itd.

Klinci od 4-5 godina obožavaju taj film...počeli da
furaju majice, tregere, marame sa kosturčićima:D
...film za decu[/QUOTE]

Znaci ne bi se setio za Ghost rider,najgori film koj sam gledao,nisam cak ni do kraja,smorio me skroz,dobro je da si pomenuo.:klap::klap::klap:
 

Back
Top