Najgluplji film

Pa shta ako je film komercijala,i "kum"je dozhiveo nevidjeni komercijalni uspeh pa je jedan od najjachih svih vremena shto znachi da biti komercijalan ne znachi biti obavezno i glup film.Imash i underground filmova koji su totalna glupost."Duhove"je rezhirao Amenabar koji je tdj rezirao dva sjajna filma"Abre los ojos"i "Mar adentro"koji su podjednako kvalitetni...Shto se tiche Kjubrika o njemu ne moram ni da pricham poshto je chovek legenda,a "bogohuljenje"u filmu nema potrebe da komentarishem.
"Lost in translation"je film u kome se govori o usamljenosti u savremenom svetu,o nedostatku komunikacije odn.o tome kako ljudima nedostaje bliskosti...
Mislim o ukusima se stvarno ne treba raspravljati,ali glupo je pored silnih trasheva staviti ovakva tri filma u konkurenciju za najglupji film...
 
Uopšte nije tačno da je TT Sindrom toliko loš. Istina je da scenario filma nije dobar, , ali je režija izvanredna, scenografija takođe, muzika jako dobra, u celini film ima odličnu atmosferu.
inače, meni je najgori film koji sam gledao u poslednje vreme Resident Evil.

imash pravo..tt sindrom je skroz rezziran precizno, iskusno, gotovo da nema propusta..sem toga, zadrzzala je autentichno srpsku supstancu... dosadno mi je da gledam potpunu amerikanizaciju domaceg shtiva..:evil:
 
hmm.. ne znam tacno da kazem koji.. ali skoro svaki film koji sadrzi glupave scene iz uglavnom Americkih filmova m smori do bola i odmah ga gasim.. npr ono scene pred kraj filma kada dobar lik stoji sa rukama podignutim u vis, a los ispred njega drzi uperen pistolj u njega, i taman da okine nesto pukne i zao lik pada a iza njega stoji neka riba onako mrtva ladna i onako odvali neku glupost tipa HM? VIDIS DA SAM TI POTREBNA ... i tako te scene ima ih milion...
 
Poslednja izmena:
meni je izgubljeni u prevodu skroz ok...
sta znam...ima ih gomila sto ne valjaju nista...ne volim crnacke komedije
da, da...znam da su mnogima odlicne
ali meni su te fraze i "odvale" toliko bajate i glupe
ili sam izgubila smisao za humor...sto ne bih rekla
 
sinoc sam gledao film "zena iz vode" i mogu sa sigurnoscu reci da je to najgori film koji sam u zivotu gledao, katastrofa. blagi horor kao da je rezirao osnovac a tek jeftina montaza,zastareli trikovi,glupa radnja.... no more comment
 
i da....svi od edi marfija
bar ono od dr dulitla pa na ovamo, (ne racunajuci na one gde je pozajmljivao glas)
nisu mu ni oni pre bili nesto, ali na njima sam odrasla
a ovo sada...
udavio je majke mi...
 
Poslednja izmena:
Ima ih bezbroj.

Od domacih - mrzi me da pregledam temu, ali ne sumnjam da je neko vec pomenuo "Moj do Kosova".

Od stranih mi prvi na pamet pada "Roki". Bilo koji deo osim donekle solidnog prvog, a pogotovo ono lemanje sibirskog tigra kog igra jedan German - Dolf Lundgren. Shto me podseti, bilo koji film sa njim. Dodushe, kao klincu mi je bio simpa u ulozi Hi Mena.

Takodje, bilo koji sa Zhan Klod van Nistelrojem, ovaj Damom, ili ledenolikim Stivenom Sigalom.

Ma bezbroj, lepo rekoh.
 

Back
Top