najbolji drug

Ja se stalno svadjam sa naj drugaricama. :? Jel to normalno? Mislim, nisu to svadje da kopamo ochi jedne drugima, nego se kachimo oko gluposti... Nemam nijednu dobru drugaricu da se sa njom nisam pokachila. :mrgreen:
 
Tinar:
Ja se stalno svadjam sa naj drugaricama. :? Jel to normalno? Mislim, nisu to svadje da kopamo ochi jedne drugima, nego se kachimo oko gluposti... Nemam nijednu dobru drugaricu da se sa njom nisam pokachila. :mrgreen:

...cesto se desava da kad se necija misljeja ne sloze da dodje do svadje....:(....Jel' imate neku drugaricu koja misli da je lider,i ukoliko se ne ''pokoris ''njenom misljenju dolazi do komflikta gdje sve drugarice staju na njenu strnu ne bi li dobile njenu naklonost?!... :|
to je problem....:)...najbolje se izolovati od tog drustva,ili ici po svome pa kom opanci-kom obojci...:):):).......
 
@Cupka@:
...cesto se desava da kad se necija misljeja ne sloze da dodje do svadje....:(....Jel' imate neku drugaricu koja misli da je lider,i ukoliko se ne ''pokoris ''njenom misljenju dolazi do komflikta gdje sve drugarice staju na njenu strnu ne bi li dobile njenu naklonost?!... :|
to je problem....:)...najbolje se izolovati od tog drustva,ili ici po svome pa kom opanci-kom obojci...:):):).......
Ne treba nametati svoje mišljenje drugome!
Ako se ne slažeš, nemoj trpati svoje mišljenje, već se mudro povuci! Namiriši konflikt i predupredi ga! ;)
 
Yh ja sam se tako pokachila sa mojom Tamarom... :roll:
znam da sam tvrdoglava kao debil i da ne mogy da prelazim preko nekih stvari...
i to tje na krajy da me koshta njenog prijateljstva...
grrrr sytra tjy lepo da je pozovem da se vidimo...i sve tjy da kazem shta mislim...jer pochela je da preteryje a to ne mogy da trpim...a ni Tijana :?
:|
valjda tje biti sve ok...
 
pa sta znam chojz...kako je pocelo...ali mrzim ono..kazes sta mislis i ona se ljuti na tebe sto ti tako mislis....
ja se nisam kacila sa ovim mojim ludama...ali su se one medjusobno pokacile...a ja ne stajem ni na ciju stranu..mada bih stala na sandrinu...ipak je u pravu..rekla je milanku sta misli aova nece vise u zivotu progovoriti sa njom :roll: pa ima oravo na svoje misljenje....
imam dve super drugarice...dacu i sandru....milanka mi nije prava naj drugarica...ona ima 50 lica i to me nervira...sa nama kad je ponasa se ovako,a kad je u drustvu nekih momaka sva se nekako upici...i sa svakim deckom flertuje..i posle kaze...samo sam pricala...:roll:
kakva si sa nama..takva treba da budes kad si sa bio kim..a ne milion lica....

ove dve moje drugari su super i njima verujem i super se slazemo....mada i pored njih..nekad imam osecaj da nemam sa kim da porazgovaram i da mi treba neko...
 
I meni se desi taj osjecaj kao da nemam s kim da razgovaram.....:)
Nas ima 5 u drustvu....Tanja(ona mi je najbolja od 1. razreda,10 godina)...a ostale su tu ili ne...sad smo sve EXTRA,bas super drustvo........Jedna os njih oma kao sto natasa rece 50 lica.....I JA nemam povjerenja u nju...i kako ja njoj da kazem neke stvari?!....:(....Mi smo pricale s njom...i stvarno se promijenila,.......:)
ali to je trajalo samo mjesec dana i to je to....:(

Kao sto sam rekla....masu puta i ja imam osjecaj da nemam nikoga ko bi me mogao razumjeti....:(:(:(
 
White Horse:
Ne treba nametati svoje mišljenje drugome!
Ako se ne slažeš, nemoj trpati svoje mišljenje, već se mudro povuci! Namiriši konflikt i predupredi ga! ;)
eee kad bih ja mogla tako :rolleyes:
btw natzo...ne znam al' ja moram sve da joj kazem ljytila se ona ili ne...mada mislim da vetj zna shta ja mislim o svemy...jer ako se ne dovede y red bitje frka i dalje...
mada snashla se ona...npr vecheras tje izatji sa garitzama iz odeljenja... :roll:
vecheras smo se rashtrkale po prvi pyt...i vetj mi je trylo :cry:
 
Imam tu srecu da sam se nasla u vrlo dobrom drustvu,imam puno stvarno dobrih drugarica...ali i najbolju...vec sest godina ne zivimo u istom gradu ali ona dolazi za svaki vikend i raspust,svaki dan se cujemo....to je nesto sto stvarno vredi...
...ovo ostalo za sobom vuce lanac razocarenja...
 
Nas je 6 u drustvu.Svaka je razlicita od druge za 360 stepeni,i ne slazemo se bas uvek,ali znam da kada bih bilo koju pozvala u 3 ujutru svaka bi dosla do mene.Ipak,samo jedna od njih zna sve moje tajne i sve govorimo jedna drugoj.A tu je i IVANA sa kojom sam isto tako bliska kao i sa ovom.A sto se tice drugova,imala sam jednog koji me je izneverio totalno tako da ne pricamo,ali imam njih par na koje takodje mogu uvek da racunam
 
imam tri najbolja prijatelja, dve drugarice i druga. Sa jednom se druzim vec 10 god, kao sestre smo, sa drugom 3-4 god, i sa ovim drugom god ili dve... i nikada me nisu izneevrili! Mozda je nekad bilo ispala, banalnih, al izneverili nikad nisu! Njima SVE mogu da kazem!
 

Back
Top