najbolji drug

Ja iskreno mislim da najbolji drugovi ne postoje!Ja kad god sam imala "najboljeg druga" to drugarstvo se zavrsilo pitanjem oces da se ***** samnom,kao najbolji sam ti drug niko nece saznati!!! :-x :-x :-x
 
Teme služe da bi se diskutovalo, a ne raspravljalo! Bez bockanja, više ignorisanja!
Imala sam veliko društvo koje se malo po malo svelo na dvoje (jedna mi je klimava)! A imam najnajnajnajbolju prijateljicu koja ne ide u moju školu, retko se viđamo, ali nam je prijateljstvo baš jako (10godina) i nikad me nebi izneverila!
 
Imam ortaka kojeg znam od prvog razreda osnovne,on me nikad nije izdao niti ja njega,za sve ove godine kolko se znamo(13 godina) nikad se nismo posvadjali oko nechega...stvarno je uvek bio fer prema meni a i ja prema njemu...
 
najboljih drugarica imam nekoliko, uglavnom se druzimo 10 i vishe godina, al samo za 2 mogu da kazem da su mi najbolji prijatelji, sa jednom sam ishla u osnovnu, a drugu znam ceo zivot i ona mi je najbliza, skoro kao sestra...

a drugova imam dosta, al sve su to ortaci i neka povrshna druzenja... jedino jednog (i to bivsheg) mogu da rachunam kao prijatelja
 
pa ja bih osecala veliki gubitak da nisam ostala u dobrim odnosima sa ovim, bio mi je prijatelj dok smo bili zajedno, i ostao je kad smo raskinuli... e sad dal oce da budemo ponovo zajedno ili ne, mene to ne dotiche, ja sam udata zena 8)
a on me dobro poznaje, i da oce da budemo o5 zajedno ne bi nista pokusao
 
e ovako, imam najboljeg prijatelja, a to je moj brat od ujaka i zivi u sidneju i vidim ga jednom godishnje, a obicno se cujemo preko skypea.........
imam jednog ortaka u bg, sa kojim se nekako najbolje razumem, jer smo jednostavno bili u istom sosu i imamo slichna interesovanja...... on je izuzetan covek i nadam se da ce iz toga izaci veliko prijateljstvo, samo tek smo poceli da se vidjamo, tako da ima vremena, ali za sad ide veoma dobro...... mi se poznajemo oko 3 godine, ali se dugo nismo vidjali, jer je imao velikih problema, sad je sve u redu i slucajno sam naleteo na njega na nekoj zurci i sad se ponovo vidjamo.......
pored toga imam jednu ekipu, na celu sa jednim ortakom, koji se ponasaju ko najgore pubertetlije i njihovih glupiosti mi je preko qrca........
inace ostali ortaci, su ono u fazonu, naletimo jedni na druge malo izblejimo i to je to........
inace, izvrsio sam veliku cistku u imeniku u mobilnom, sada imam samo 15 brojeva, izbriso sam gomilu bezveznih ortaka i riba...........
a sto se tice ortakinja, pa imam jednu i koja se ponasa ko da je u pubertetu, sa njom sam nekako najblizi, samo prica neke traceve i gluposti, jedva je slusham........
imam ih jos nekoliko, ali ne vidjam se nesto sa njima.......
 

Back
Top