Najbolje utakmice / golovi / potezi...

Колико ме памћење служи Денис Беркамп (у дресу Арсенала) је на једној утакмици признао да је постигао нерегуларан гол, мислим да је у питању била игра руком, након чега је судија касније поништио гол који је претходно признао.:)
 
I ovo, naravno...kakav ronaldo,kakav mesi kad nemaju dushu :)...

ima jos,al ovi su at the top of my head...i bridgeov gol,naravno :)

Eh da, Zola, ali opet, jeste gol lep ali nije bio bitan jer smo ih razbili, 4:0 cini mi se, bio kup u pitanju. Nisam ni gledao tu utakmicu, znam kad sam dosao kuci brat mi kaze "Zola dao gol petom posle kornera" a ja stojim ono :eek:

Esjenov gol svakako, jer je, ako se ne varam, u to vreme i dalje u toku bila ona famozna neosvojivost Stamford Bridza, i bas kad se mislilo da ce Celsi konacno da izgubi na domacem terenu, Esjen zabija u nadoknadi za 1:1...

Jos da nismo opljackani protiv barse, Esjenov volej bi isto vredelo staviti... kad mi vatreni Junajtedovac salje poruku posle gola "jebote kakva golcina, svaka cast" onda znas da gol vredi :)

Kad vec pricamo o barsi... 2005. godina... Terijev gol u revansu za 4:2 i prolaz dalje... premotati na 3:47


strasna utakmica
 
sad nesto gledam taj klip, sjecam se k ó da je juce bilo...murinjo me jako nervira sad,al brate, sto smo tada,te prve dvije godine, mocni bili :) ...voljela sam tu ekipu Daf,Gudjonsen,Roben...:)...teri i esijen na pocetku, lampard i ceh na vrhuncu, drogba u samom naponu...:)...maka u timu...
esijenov gol protiv barse je savrsen, al utisak kvari citava utakmica i njegova greska kod Inijestinog gola...
Колико ме памћење служи Денис Беркамп (у дресу Арсенала) је на једној утакмици признао да је постигао нерегуларан гол, мислим да је у питању била игра руком, након чега је судија касније поништио гол који је претходно признао.
Tacno, al ga domaca javnost pamti sto je zgazio mihajlovica :) ...a jedan mi je od najjacih igraca ...definitivno jedan od najinteligentnijih.

iz perioda kad je lampard bio na vrhuncu...isto protiv barselone...

 
Poslednja izmena:
Eh da, Zola, ali opet, jeste gol lep ali nije bio bitan jer smo ih razbili, 4:0 cini mi se, bio kup u pitanju. Nisam ni gledao tu utakmicu, znam kad sam dosao kuci brat mi kaze "Zola dao gol petom posle kornera" a ja stojim ono :eek:

Esjenov gol svakako, jer je, ako se ne varam, u to vreme i dalje u toku bila ona famozna neosvojivost Stamford Bridza, i bas kad se mislilo da ce Celsi konacno da izgubi na domacem terenu, Esjen zabija u nadoknadi za 1:1...

Jos da nismo opljackani protiv barse, Esjenov volej bi isto vredelo staviti... kad mi vatreni Junajtedovac salje poruku posle gola "jebote kakva golcina, svaka cast" onda znas da gol vredi :)

Kad vec pricamo o barsi... 2005. godina... Terijev gol u revansu za 4:2 i prolaz dalje... premotati na 3:47


strasna utakmica
Fantastican mec..Zasto nema ovakvih utakmica danas..90 minuta napadi na obe strane..Bez taktiziranja..
 
Једно од најбољих финала Лиге Шампиона, а сигурно најбољих последњих три минута у историји финала Лиге Шампиона
Марио Баслер - 6 мин - 1:0 за Бајерн
Теди Шерингем 91 мин - 1:1
Оле Гунар Солскјер 93 мин - 2:1 За Манчестер Јунајтед

Да подсетимо Оба стрелца за Манчестер су ушли као замене непосредно пред крај меча. Иначе Манчестер је у то време имао сјајан квинтет врхунских нападача које је Фергусон сјајно комбиновао од меча до меча:
Теди Шерингем, Оле Гунар Солскјер, Енди Кол и Двајт Јорк

 
:dash: tema je najdraži gol. Imaš li ti dečko ikakve emocije prema narodu kojem pripadaš

Ja sam mislio da sam sve objasnio u onoj drugoj temi koju sad ovde pokušašavaš da pokreneš... dečko. Šta jel treba da postavim kako Srbin daje gol Hrvatu ili muslimanu pa ćeš onda da kažeš "e to je to, sad si pravi Srbin". Nisam u tom filmu, ne zanimaju me te nacionalističke prepirke.

Problem je što reprezentacija u poslednjih 10 godina nije dala gol koji bi vredelo ovde postaviti. Neki npr. u zadnjim minutama koji nas vodi na prvenstvo ili u baraž, ili ne daj bože za prolaz dalje iz grupe na velikom takmičenju, grupu nismo prošli još od Eura 2000. A mogu se kladiti da imamo više talenata nego nego neke reprezentacije iz top 20 na fifinoj listi. Kad pogledam ko je ispred nas dođe mi da više ne gledam reprezentaciju. Hrvatska, Grčka, Japan, Danska sve sa Bendtnerom, Australija, Švajcarska?! Molim te.
 
Eh da, Zola, ali opet, jeste gol lep ali nije bio bitan jer smo ih razbili, 4:0 cini mi se, bio kup u pitanju. Nisam ni gledao tu utakmicu, znam kad sam dosao kuci brat mi kaze "Zola dao gol petom posle kornera" a ja stojim ono :eek:

Esjenov gol svakako, jer je, ako se ne varam, u to vreme i dalje u toku bila ona famozna neosvojivost Stamford Bridza, i bas kad se mislilo da ce Celsi konacno da izgubi na domacem terenu, Esjen zabija u nadoknadi za 1:1...

Jos da nismo opljackani protiv barse, Esjenov volej bi isto vredelo staviti... kad mi vatreni Junajtedovac salje poruku posle gola "jebote kakva golcina, svaka cast" onda znas da gol vredi :)

Kad vec pricamo o barsi... 2005. godina... Terijev gol u revansu za 4:2 i prolaz dalje... premotati na 3:47


strasna utakmica

to je gol posle faula nad golmanom
 
Kada je Cvitanović 96 zabio Newcastleu u zadnjoj minuti za produžetak. Bil sam na tekmi i odleti 10 sjedala niže sa istoka. Nažalost tada je došao kecbaja u 120-oj. Nitko sa stadiona nije odlazio sat vremena.

Što se repke tiče bilo je golova, ali možda nikad veća euforija kada Miki zabija Talijanima krumpir 2002 za pobjedu i Pršo okreće Francuze 2004 (i onda sudac pušta gol rukom đ.ubre:evil:) i naravno Klasnić u Beču, ali toga se ne želim sjećati....

Od stranih Romario glavom Šveđanima 94 za prolaz Brazila u finale, već je bilo pola 4 ujutro...:lol:

Čini se da euforija splasne godinama, doduše ko zna možda još čekam najdraži gol...;)
 
Poslednja izmena:
To ti je najdraži gol taj nepriznati :D

Ne znam možda čak i nije gol jer kamera nije na dobrom mjestu da je nekako na istoj visini ali mnogo bliže liniji onda bi se vidjelo, a ne zaboravi da mora prijeći punim obimom. Inače što dalje kamera na ovu stranu to bi se više činilo da je gol i što bliže liniji da nije ali nikad to nećemo saznati da li je ili ne
 
To ti je najdraži gol taj nepriznati :D

Ne znam možda čak i nije gol jer kamera nije na dobrom mjestu da je nekako na istoj visini ali mnogo bliže liniji onda bi se vidjelo, a ne zaboravi da mora prijeći punim obimom. Inače što dalje kamera na ovu stranu to bi se više činilo da je gol i što bliže liniji da nije ali nikad to nećemo saznati da li je ili ne


slušaj dobro se vidi da je bio gol

tada sam skočio do plahona

drag mi je o inaj Bokšićev

ali moram priznati i onaj piksijev kad je zavalja zubizaretu

tužne li sudbine
 

Back
Top