Najbolja gimnizija

Anonymous:
Matematicka, V i XIII su najteze
III i I su elitno-fenserske sa puno maminih i tatinih sinova, dece poznatih itd
IV, XV I Sveti Sava su smesne koliko su lagane

Pazi...Nije bash tako...5-ta nije bash tako teshka kao shto se pricha...Ali zato 1-va jeste...A najvishe dece poznatih i te fore ide u 14-tu!
 
E ajde sad iskreno:
vi sto pljujete "lagane" gimnazije- zar ne biste voleli da idete u skolu u kojoj mozete da ucite predmete koji vas zanimaju, da iskulirate one koje ne volite a da ujedno imate vremena za izlaske, zezanje i sl... Umesto sto vikendom sedite i strebate!?! ISKRENO!!!!
 
Uf..ja sam Prvu zavrsio, i isao u tezu smenu...Neke predmete naucite odlicno tipa matematika, fizika itd. neke slabije u zavisnosti ko zapadne. Teska je poprilicno, a mamine i tatine dece nema, makar ne kolko zamisljate. Da opet treba da biram, isto bih izabrao.
 
Kaubojka:
E ajde sad iskreno:
vi sto pljujete "lagane" gimnazije- zar ne biste voleli da idete u skolu u kojoj mozete da ucite predmete koji vas zanimaju, da iskulirate one koje ne volite a da ujedno imate vremena za izlaske, zezanje i sl... Umesto sto vikendom sedite i strebate!?! ISKRENO!!!!

upravo sam ja o tome razmisljala, jer treba da se odlucim izmedju jedne od najtezih i jedne od najlaksih.
i mislim da cu se odluciti za tezu varijantu, jer u laksim ipak ne dobijes znanje za fax [koji moras da upises, ili bar visu], jr profesori vrdaju, stalno otvaraju bolovanja, i imaju blage kriterijume.
i onda se svi opuste, jer ko bi ucio nesto ozboljnije za kont ako zna da ce da prepise, ili da ce biti lako.
i posle padaju na prijemnoim za fax.
 
XV je laka samo na drustvenom smeru.Na prirodnom su profesori ubice.Pa, evo: jedan decko se prebacio iz XIII u drugoj godini i tamo je bio preko 4.00, a vec na polugodistu kod nas je imao 3 keca( prirodni smer).
 
LOODA:
da,ova trojka je pokupila dosta paznje u poslednje vreme...meni je ubedljivo najveci freak SLOBA...zakljuchak: devetoj pedofili na usta izlaze :roll:

hehehe....sloba........ :lol: :lol: dobro je te predaje samo u prvoj godini :roll: .
a nevenka,maja i rade su ... :roll: pa ne zna se ko mi je odvratniji...o njima oduvek kruze price... :lol:
 
Banshee:
LOODA:
da,ova trojka je pokupila dosta paznje u poslednje vreme...meni je ubedljivo najveci freak SLOBA...zakljuchak: devetoj pedofili na usta izlaze :roll:

hehehe....sloba........ :lol: :lol: dobro je te predaje samo u prvoj godini :roll: .
a nevenka,maja i rade su ... :roll: pa ne zna se ko mi je odvratniji...o njima oduvek kruze price... :lol:

Jao, u pravu si skroz. Rade, Maja i Nevenka - svo troje su skroz odbojni. A kad ti kazem da mi je Maja The Bitch razredna ... :cry: uz nju traume svakog dana. A naravno Rade nam predaje fizicko i tek je to loshe iskustvo po nas devojcice ... :cry: :cry: A ona Nevenka ... nocna mora. Razredna je u stanju da nas sahrani ako je samo popreko pogledamo. Nastrana krava !
A ja sam, budala, isla na zimovanje sa njih troje. Koje je to negativno iskustvo po moju mladu psihu. :wink: Mozes da zamislis sta su nam sve priredjivali za tih 8 dana. :cry: :cry: :cry: Ne zelim ni da se secam ...
Nego, prica se po skoli da je kod nase "mile" razredne sad aktuelan neki Uros iz IV godine. Ne znam odeljenje ali to je onaj isfolirani lik sto ima onu malu ribu ... jel zna neko sta je to sa njima ? Jel on to samo sa njom ili su ga ona i Nena zajedno uhvatile u masinu da odmeni Radeta ? :lol: :lol: :lol:

SAVET : NIKAKO NE IDITE U DEVETU !
 
meni ni maja ni rade nisu predavali,samo zamenjivali,tako da ne znam kakvi su ovako svakodnevno...ali meni je deveta bila dobra u moje vreme,a sada kada prodjem tuda sve neka fancy istripovana deca i par normalnih likova...deveta mi je dala dobro znanje,i pored nekih likova koji su mi u nekim godinama predavali poput angeline i mice mafije,i ja bih je preporucila bilo kome. :D
 
Kaubojka:
E ajde sad iskreno:
vi sto pljujete "lagane" gimnazije- zar ne biste voleli da idete u skolu u kojoj mozete da ucite predmete koji vas zanimaju, da iskulirate one koje ne volite a da ujedno imate vremena za izlaske, zezanje i sl... Umesto sto vikendom sedite i strebate!?! ISKRENO!!!!

Naravno da bih volela da sam u nekoj "lakoj" gimnaziji, ali da imam priliku verovatno bih opet izabrala Prvu-prirodni smer.Jeste da pozelenim kada mi ortak iz IV-te kaze koliko se ranije vracja kucji ali sama sam birala.
Teshko je relativan pojam.Sve zavisi na shta ste navikli i kakve ocene zelite da imate.Meni jeste relativno teshko ali sam se toliko adaptirala da mi je normalno da u jednoj nedelji imam 3-4 kontrolna (STRASHNO) i to redovno.(dodushe nash odeljenski moto je "sve shto mozesh danas odlozi za sutra" pa nas to chesto zajebe)
Sve zavisi koji ti profesori zapadnu i da li te gotive.
Ko zeli da vishe da uziva, manje uchi a i dalje prolazi sa super ocenama bolje da upishe neku od "lakshih".
 
Gimnazija....*****
f015.gif
 
buranija:
Da da....da razmislish...a to shto te cimaju ko vola da ucish...pa postanesh neki freek za knjigu i ucenje....STRASNO !!!

ma ne postanes freek za knjigu i ucenje nego steknes radne navike i opste obrazovanje .to sam shvatila tek kada sam posla na fakultet i kada sam videla koliko ljudi iz srednjih skola ne znaju osnovne stvari,ne razumeju reci stranog porekla,ne citaju knjige...
 
DITTA:
bigsister:
annnnnna:
SAVET : NIKAKO NE IDITE U DEVETU !
ja bih bash svima preporuchila devetu... evo sad sam je zavrshila i bash imam lepe uspomene... osim koncharke koju ne mogu ochima da vidim...

KONCHARKA JE DNO DNA, ALI JE BAR BOLJA OD MAJE ...
A O VUKOVICKI DA NE GOVORIMO ... :cry:

maja meni nije predavala, ali mi je bila sad kad sam branila maturski - skot nad skotovima!!! ali dok sam ja doshla na red malo se bila izduvala... samo je rekla: 'neka, netju tebe nishta da pitam... ugazila sam dovoljno ljudi pre tebe' a vukovicka je ok... toj zeni je bash dobro... ali me je poslednji chas iznervirala sa onim njenim: 'mozemo da se zezamo, ja volim da se zezam, bla bla bla' i kad se neko 'nashali' na njen rachun odma' vredja zena... ali je inache ok...


@buranija - pa malko te z... da... :roll:
 

Back
Top