Najbolja gimnizija

I, III i gimn. Sv. Sava su stvarno kvalitetne skole, a ujedino i normalne, shto ne mogu reci za novobeogradske gimnazije! Da ne bude zabune ovo pricham iz iskustva - za razliku od mnogih drugih!!!
 
Anonymous:
I, III i gimn. Sv. Sava su stvarno kvalitetne skole, a ujedino i normalne, shto ne mogu reci za novobeogradske gimnazije! Da ne bude zabune ovo pricham iz iskustva - za razliku od mnogih drugih!!!


A sta fali novobeogradskim gimnazijama? :evil:

Sv.Sava je ubedljivo najlaksa i jedna od najlosijih gimnazija...
 
laura87:
Celt:
VictorySun:
Znaci, ipak vas je najvise reklo peta, za sada.
Recu cu to sestri.
Ona je nesto pricala kao oce devetu...

Ali Petu neka upise ako BAS, BAS hoce da uci/zna, inace... moras da imas celicne zivce... :>


Ma isto ti je i sa Devetom-ne izadjes normalan iz nje!
A to ti zavisi u koju generaciju zapadnesh i u kakvo drushtvo. u devetoj ako znash znanje mozesh da zajebavash koga hocesh.... posebno u trecoj i chetvrtoj godini...a ako ne onda mozesh samo neke....
 
Anonymous:
Novobeogradskim gimnazijama fale normalni profesori! Necu da chujem da prosipas takve price o "Savi"! Shta ti znash bre?!!! :x :evil:


Znam dovoljno i o novobeogradskim skolama i "Savi"...ako nista drugo,teze su,profesori su zahtevniji,a i drustvo je bolje...ima vise osoba kojima nije samo stalo da se naduvaju i sl.
 
Anonymous:
I, III i gimn. Sv. Sava su stvarno kvalitetne skole, a ujedino i normalne, shto ne mogu reci za novobeogradske gimnazije! Da ne bude zabune ovo pricham iz iskustva - za razliku od mnogih drugih!!!

sveti sava?
cek, cek, zar nije to gimnazija u koju se upisuju najlosiji, i na glasu kao sektaska?
:shock:
 
kalliope:
Anonymous:
I, III i gimn. Sv. Sava su stvarno kvalitetne skole, a ujedino i normalne, shto ne mogu reci za novobeogradske gimnazije! Da ne bude zabune ovo pricham iz iskustva - za razliku od mnogih drugih!!!

sveti sava?
cek, cek, zar nije to gimnazija u koju se upisuju najlosiji, i na glasu kao sektaska?
:shock:
Da. To je ta "cuvena" gimnazija :roll: :roll:
 
dare_987:
kalliope:
Anonymous:
I, III i gimn. Sv. Sava su stvarno kvalitetne skole, a ujedino i normalne, shto ne mogu reci za novobeogradske gimnazije! Da ne bude zabune ovo pricham iz iskustva - za razliku od mnogih drugih!!!

sveti sava?
cek, cek, zar nije to gimnazija u koju se upisuju najlosiji, i na glasu kao sektaska?
:shock:
Da. To je ta "cuvena" gimnazija :roll: :roll:


Da,da sektaska,narkomanska,sa par abortusa nedeljno...
 
hehe, ne znam kako sam ovde zavrsio... ali ajde kad sam vec tu... :D

Ja sam zavrsio V gimnaziju... Dobra skola... teska, ali u isto vreme mozes i da se zezas... Drustvo je bilo super, drago mi je da sam upoznao takve likove... E sad, kada sam je ja zavrsio, onda su je sponsori dohvatili i skola se profenserila opasno... :? Jedino bi im ti sada zamerio...

Sto se Save tice, to je skola u koju idu oni koji ne zele puno da uce, i kojoj je 80% djaka isfolirano samo tako... :roll:

IX gimnazija pruza pristojno znanje, ali na ono "elitna" zaboravite... Pre bi je nazvao "mirnom" gimnazijom... Tamo neka ide onaj ko hoce da uci, i nije mu nesto preterano do zezanja... Ona mahom izbacuje penzionere...

X gimnazija ima opsti smer, znaci sto se ucenja tice ko je upise, cimace se bez potrebe za knjigom... Inace, drustvo je odlicno a ribe su uglavnom extra (morao sam da pomenem) 8)

XIII je streberska, ne nesto preterano jaka po kbvalitetu nastave, ali puna strebera... Inace, drustvo je sasvim ok tamo...

XV je "kaubojska"... tamo ide onaj ko se ne nadje u prethodno navedenim...

I gimnazija je istovremeno i streberska i isfolirana.. Tamo svi tvrde da je njihova skola najteza, ma da...


Eto, toliko iz mog iskustva... Znam dosta ljudi iz pomenutih skola tak da znam kako stoje stvari... To je ziva istina a ako se neko oseti prozvanim iz mog texta, bash me briga :P
 
LOODA:
da,ova trojka je pokupila dosta paznje u poslednje vreme...meni je ubedljivo najveci freak SLOBA...zakljuchak: devetoj pedofili na usta izlaze :roll:

Ziva istina. U Devetoj pedofila na svakom cosku. Mogu na prste da nabrojim one koji to nisu ... Sloba definitivno ne spada u tih par ... mada ja mislim da on nije opasan. On samo snima ali nema herca da nekoga spopadne (za razliku od Radeta ... ). :roll:
Mada, ako bi se nekim slucajem pravio neki izbor za najrazvratniju osobu u skoli mislim da bi Rade ipak izgubio prvo mesto i to od svoje 2 "omiljene koleginice". A izmedju Maje i Nene bi vec bilo gusto ...

Zakljucak : Deveta se ne preporucuje ... osim ako nemate zelju da vas spopadaju matorci :lol:

A meni je inace bas strava to sto u Desetoj postoji opsti smer koji mi u Devetoj nemamo. Mislim da bih se na tom smeru najbolje snasla, jer je nekako umeren ... Ovde kod nas je sve strogo podeljeno. Ili strebas samo fiziku, hemiju i matu, ili te ne ostavljaju na miru sa jezicima. :!:
 
Ako imas para za dobrog psihijatra idi u zemunsku....svi znaju da je najteza.....mislim nije najteza ali sve zavisi kako se postavis....
Ali ponavljam treba para za dobrog psihijatra....
Izaci ces iz nje sa dobrim znanje,m i nekom mentalnom bolescu....veruj mi...
Ali zato na faksu ne treba da ucis....
ali su psih ipak skupi....
ebeno..
 
Ali Petu neka upise ako BAS, BAS hoce da uci/zna, inace... moras da imas celicne zivce... :>[/quote]

Ne mora da znachi...U Petoj shto se uchenja tiche, uopshte nije strashno...Ja sam prvu godinu zavrshila bez nekog posebnog muchenja i to sa vrlo dobrim uspehom (4.20)...Sve zavisi od profesora, tako da...
 

Back
Top