Nadimak broj 2

DisMisaL:
Nick ili nadimak. Alijas koji vecina nas koristi kada smo na net-u. Sada neki imaju samo jedan koji koriste svugde, dok drigi koriste vise njih, na razlicitim mestima svaki posebno ili cak na jednom mestu vise njih.
Ono sto me zanima je koji bi ste drugi nick koristili ovde na Krsti da niste izabrali taj koji nosite?
Sto se mene tice to bi bio Almogaver.

topmodelsica
 
Lilu:
i hanibal chatuje... ;) pa kako ja nikad da naletim na nekoga sa foruma? samo jednom na jagodicu :D
retko...bas kad ovde smore onda kao odem tamo pa se smorim jos gore
jednom sam bila musko pa muvala zene.i startovala nekog kimija misleci da je to skraceno od kimberli a on meni "bezi bre derpe,idi gledaj formulu" a muz mi kaze "to je bre musko kimi" :lol:
bas sam spretna :lol:
 
e jednom sam naletela na nekog rastamanna na chatu i pisala mu gadosti.a on se ljutio al nista mi nije mogao.ne znam da l je to ovaj nas al bilo je bas terapeutski :lol:
 
hanibaI77:
e jednom sam naletela na nekog rastamanna na chatu i pisala mu gadosti.a on se ljutio al nista mi nije mogao.ne znam da l je to ovaj nas al bilo je bas terapeutski :lol:


10.gif
 
Ja nemam pojma ko je on.
Ali znam ko sam ja. 8-)
Od kad sam vas onomad pitala da li ste ortaci koji nas zajebavate ili multinick, tvoj Grifon je dobio krizu identiteta... :lol:



P.S. Mislila sam da ovde treba da pišemo o nadimcima koje bismo imali da nemamo ove... Meni je SugarFree nikad upotrebljena ideja. Mislim, ovo mi je prvi forum u životu, a na chatove ne idem...
 
Koliko se ja sećam, ovo je bila mnogo duža tema, otvorena pod nazivom - Koji vam je drugi nick na Krstarici, odatle onakvi odgovori. Dobar deo početka je isečen, bilo je podosta stranica pre toga.

Pa da ponovim, neću ovde koristiti drugi nick, dok ne opteretim ovaj sa još postova. ;) Pa jesam li skoro tek uspela da izboksujem da mi ne diraju Avatar! Ne dam ni Snupija! :-P
 
zainteresovana:
Koliko se ja sećam, ovo je bila mnogo duža tema, otvorena pod nazivom - Koji vam je drugi nick na Krstarici, odatle onakvi odgovori. Dobar deo početka je isečen, bilo je podosta stranica pre toga.

Pa da ponovim, neću ovde koristiti drugi nick, dok ne opteretim ovaj sa još postova. ;) Pa jesam li skoro tek uspela da izboksujem da mi ne diraju Avatar! Ne dam ni Snupija! :-P


Ma nije nista iseceno. Postoji jos jedna slicna tema na kojoj smo pisali svoje nickove.
 

Back
Top